Биде?

  • 28 659
  • 88
  •   1
Отговори
# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 3 737
Ми душа отнема по-малко време от подмиването. Laughing

А подмиването може да става и под душа. Wink

Трябваше да уточня за подмиване в биде.  Wink

А иначе както и да го погледна се оказва, че душа е отдолу...там някъде.  Laughing

# 46
  • Мнения: 650
ДВЕ МИВКИ newsm10

БИДЕ newsm11

# 47
  • Мнения: 463
М?Не съм мислила за биде,но сега като се позамислих нямам нужда аз и семейството ми да си правим интимен душ с доместос или друг препарат за санитарно обзавеждане-имам навика да слагам такъв всяка вечер... Laughing

# 48
  • Пловдив
  • Мнения: 23 677
Бидето не ми се нрави особено, макар че имам място. Обаче идеята за две мивки много ми харесва и мисля да са на различна височина. По простата причина, че което е удобно за моя мъж(190см) никога няма да бъде удобно за едно дете. Е, когато съберем пари за ремонт.....

# 49
  • софия
  • Мнения: 25 468
Ние имаме дъска-биде. Малка ни е къщата и банята. Едно от най-практичните неща вкъщи. За някои може да съм демоде, но по-удобно нещо за тоалетна хигиена (не говоря за къпане) от това не мога да си представя.

# 50
  • Мнения: 46 518
Излишно ми се струва.
Вкъщи моноблокът е м/у подвижен душ и мивка, на който, каквото му е удобно  Grinning

# 51
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
От както имаме биде, смятам че това е много важен атрибут за моята тоалетна. За едно или двукратния душ на цялото тяло отделно. Но сега не мога след голяма нужда да не се измия. Отделно е страшно удобно за ежемесечните периоди на жената  Crazy, на всяко сменяне на превръзка се и подмивам, което ако нямах биде щеше да е доста неудобно - всеки път в банята и разсъблечена от кръста надолу. Въпрос на навик е според мен. Иначе спокойно може да си правите тоалета с едно шишенце  Mr. Green, няма да ви е нужно нито биде, нито душче  Joy

# 52
  • Мнения: 650
може ли снимка на  моноблок Embarassed

# 53
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
може ли снимка на  моноблок Embarassed
google

# 54
  • Мнения: 569
Страшно удобно и практично нещо е това- биде. С две ръце  newsm10 newsm10

# 55
  • Мнения: 10 614
Никога не съм ползвала - моля някой да ми обясни как точно работи и се използва! Embarassed

Снощи една съседка ми каза, че са си сложили и била много доволна, но ме досрамя да й задам горния въпрос. Embarassed

# 56
  • Пловдив
  • Мнения: 23 677
Никога не съм ползвала - моля някой да ми обясни как точно работи и се използва! Embarassed

Снощи една съседка ми каза, че са си сложили и била много доволна, но ме досрамя да й задам горния въпрос. Embarassed
Гъзуриш се над него и вода ти полива интимните части - с едно изречение е това Simple Smile

# 57
  • София
  • Мнения: 752
Никога не съм ползвала - моля някой да ми обясни как точно работи и се използва! Embarassed

Снощи една съседка ми каза, че са си сложили и била много доволна, но ме досрамя да й задам горния въпрос. Embarassed
Гъзуриш се над него и вода ти полива интимните части - с едно изречение е това Simple Smile

Е чак пък да се гъзуриш Grinning сядаш си като на обикновена тоалетна. Аз мислех, че е пълна глупост преди да пробвам, а сега не си и помислям за вариант да го нямаме (и както писах по-напред) много ме е яд че и в банята не можем да сложим (просто няма как до тоалетната да се изкара топла вода без да се разкърти половината баня). Поради тази причина даже бих посъветвала всички да си изкарат и топла и студена вода до тоалетните пък после и да не си сложат биде няма какво да стане

# 58
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Понякога искам, понякога- не  Rolling Eyes Със сигурност ако сложим един ден, няма да стои за красота, а ще се ползва по предназначение. За сега се справяме перфектно и с подвижния душ  Wink
Само не мога да разбера за какви отживелици и ориенталски навици говорим...

# 59
  • Мнения: 46 518
Е чак пък да се гъзуриш Grinning сядаш си като на обикновена тоалетна ...

Може и да съм в грешка, но не съм виждала биде с дъска, а като седна без да искам на тоалетната чиния без дъска е ужасно  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт