за всичко са виновни комунистите

  • 2 017
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 494
Да,грешка на езика...ква нация пък аз Rolling Eyes...,да кажем, сбирщина, която по една скучайност се намира на тая земя като една човешка длан...а какво правя аз тука??? newsm78
Ми на! Живея, за да "ходя с фенера и да търся хора" обаче все по-рядко попадам на такива.А на такива с нещо в главата, вместо бръмбари-още по-рядко ooooh!

# 16
  • Мнения: 14 489
 ooooh! без думи съм ooooh!

# 17
  • София
  • Мнения: 2 079
Е-е-е-е! Не! Naughty
Не е истина направо!  Flutter
Надявам се да е постановка, ама ... май не е!  newsm78
Може ли да е толкова малоумна тази мома? newsm78
Май глобалното затопляне е подействало на нейния мозък ....  hahaha Joy

# 18
  • Мнения: 2 759
                        Според мен е циганка със завършен четвърти клас. Дотолкова, доколкото да съобрази, че северната ни граница е река...

# 19
  • София
  • Мнения: 5 605
Не мога да го изгледам цялото, нямам нерви. Не може да е истина...дано да е постановка.
Peace а за глобалното затопляне...

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
 Joy
Абе, някои от вас се чудят дали може някой да е тоооолкова тъп - вервайте ми може.
Аз откога разправям, че народа бавно и сигурно изтъпява, ама кой да ме чуе! Ама те и за това са виновни комунистите, да знаете.

# 21
  • Мнения: 150
Какво се правите всички, че за първи път виждате подобно нещо? Та такива малоумници, които не са чели и една книга през живота си (пардон, някои са чели Хари Потър), са навсякъде. Постановка, а? Да ви пусна ли една анкета в същия този форум, със същите въпроси, та да гледате сеир как всичко умирало при температура четиристотин и нещо по Фаренхайт?

# 22
  • Мнения: 14 489
Да ви пусна ли една анкета в същия този форум, със същите въпроси, та да гледате сеир как всичко умирало при температура четиристотин и нещо по Фаренхайт?

то че някои умират, умират, ама тя твърди, че всички се "избиват" Mr. Green
има разлика Whistling

# 23
  • Мнения: 150
Да си спомним за Стойка от Биг Брадър...

Няма какво повече да добавя. Това девойче поне е запомнила някои неща. Вярно, пълна каша е в главата й, интерпретира както и падне, ама поне знае, че България има и северна граница Simple Smile И нещичко е чувала за екология Simple Smile

# 24
  • Мнения: 368
Зела - Дала

# 25
  • Мнения: 6 417
100jane, няма да ти казвам до каква длъжност се добра Пипирудата, щото ще вдигнеш кръвно. Сега се готви за авторско предаване  Joy Ама и за това са виновни комунистите.  Crossing Arms

# 26
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Крих се крих се ама ето ме на- и аз съм КоМу ниска КоМу висока ама  жива кОмУнИсТкА- използвам дезодоранти и карам кола- аз съм виновна за глобалното затопляне. Hug Hug Hug
Тая девоика  с тази дъФка - грозна картинка! ooooh! ooooh! ooooh!
Вили

# 27
  • Мнения: 150
100jane, няма да ти казвам до каква длъжност се добра Пипирудата, щото ще вдигнеш кръвно. Сега се готви за авторско предаване  Joy Ама и за това са виновни комунистите.  Crossing Arms
Което само потвърждава моите думи, че такива като нея не са изключение... уви!

А да си спомним един диалог от една книга на Ремарк (Ерих Мария Ремарк е известен немски писател - забележка за СТойка и подобни)

Млад нацист и ветеран от Първата световна си говорят. Нацистът:
- За всичко са виновни евреите!
- И колоездачите...
- Защо пък колоездачите?
- А защо евреите?

Последна редакция: сб, 21 юли 2007, 16:30 от 100jan

# 28
  • Мнения: 185
Да си спомним за Стойка от Биг Брадър...

Няма какво повече да добавя. Това девойче поне е запомнила някои неща. Вярно, пълна каша е в главата й, интерпретира както и падне, ама поне знае, че България има и северна граница Simple Smile И нещичко е чувала за екология Simple Smile
Мда,и вярва че това е което говори е умно и това е звездния и миг Mr. Green

# 29
  • Мнения: 461
Не е виновно момичето, пустите му комунисти като са избили всичката интелигенция и ей на какво е останало.

Общи условия

Активация на акаунт