Дъщерите на Маклауд

  • 21 404
  • 153
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 46
 Това е много любим мой сириала и го гледам от тук - от там, където успея да го засека по каналите  Crazy, тоест такава каша ми е в главата......... Имам спомен, че Алекс щеше да се жени за една, която го излъга, че е бременна и Стиви много плака /аз с нея /, че бащата на Ник и и Алекс е починал, а за Ник, че е жив сега разбрах от Вас   bouquet

# 16
  • Мнения: 885
Има ги и в замунда обаче незнам как да пусна линк.

# 17
  • Мнения: 9 093
Това е сериалът, за който са пускани най-много теми Laughing

Всички серии и излизащите в момента всеки понеделник ги има тук.

# 18
  • София
  • Мнения: 2 161
Да се включа и аз : Това е един от любимите ми сериали. Класика Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 2 356
и аз го харесвам но през деня не мога да го следя. Лятото може да наваксам с 7 сезон

тука субтитри от 1-9 епизод на 7 сезон (mcleod)
http://DMCA-removal-from-Google/index.php?

Последна редакция: чт, 19 юли 2007, 20:13 от дъщерята на Мистрал

# 20
  • Мнения: 410
Знам,че темата е стара,но ми се иска да попитам нещо гледащите този сериял.Голямо търсене беше,докато я намеря.
Днес имах време да седна и да гледам новите серии,предполагам че има такива които ги следят.Та въпроса ми е към новите персонажи.Ама много нов народ в този сериял,много нещо.До сега не бях изтървала серия,но новите серии са ми в едно такова време в което не мога да ги гледам.
Моля ви,разкажете ми накратко кой какъв е с изключение на досега познатите,които са пък доста оредели.Къде е Джоди и майка и с новия си съпруг.Явно Тес и Ник са все още в странство,това е ясно,но къде е Алекс?Къде е и Дейв-докторчето и защо са се разделили с Кейт?Коя е другата жена която е в Дроувърс и младото момиче което работи на бензиностанцията?А новите мъже,какви са и от къде се появиха.
Ама що въпроси нанизах ooooh!
Моля ако някой гледа серияла,да ме светне,ще съм много благодарна  bouquet

# 21
  • София
  • Мнения: 546
skorpi, а по коя телевизия ги гледа? и от колко часа?

 

# 22
  • Мнения: 9 093
Всички сезони на Маклауд ги има в mininova.org.
Трудно е да се разкаже накратко...

# 23
  • София
  • Мнения: 14 687
skorpi, а по коя телевизия ги гледа? и от колко часа?

 
Холмарк-20,00ч. в делнчни дни. Събота и неделя ги повтарят следобяд.
И на мен много епизоди ми се губят и не знам точно какво става. Джоуди замина с гаджето си(онзи от програмата за свидетели) и инсценираха смъртта имлКейт си дойде за погребението от Африкарно защо не се върна там при Дейв-не знам. Онзи в Киларни-Маркъс-е брат на Алекс-от истинския му баща. Кльощавата мацка там май им е сестра.

# 24
  • София
  • Мнения: 2 356
Алекс и Стиви се ожениха, заминаха на меден месец, но неясно защо той остана в Аржентина нещо да си прави. Кейт и Дейв се разделиха, защото Дейв бил много зает в Африка, все пътувал, а Кейт нямало какво да прави. Да, Джоуди замина с гаджето си Мат, а майка й къде е, не знам. Грейс е братовчедка на Тес, внезапно се появи и остана, а сестра й изведнъж реши, че й се прави нещо друго и замина нанякъде.
Епизодите ги има тук:
http://www.mininova.org/search/?search=McLeods

Мен си ми харесват новите епизоди, вярно малко се разводни филмчето, но е приятно. Нямаше субтитри след 9 епизод, затова сега ги гледам всяка вечер.

# 25
  • Мнения: 927
Ей, то имало и други фенове на моето сериалче  Laughing
И аз поизгубих малко нишката ама сега почти всяка вечер го гледам по Холмарк.
Много приятно филмче. Не е досадно като безмозъчните латиносериали.

# 26
  • София
  • Мнения: 790
И аз много го харесвам този филм  Heart Eyes Преди ми харесваше повече - с Тес и Клер, но и сега гледам когато мога. Иначе чета от сайта им
http://mcleodsdaughters.ninemsn.com.au/

# 27
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
А Тес къде се загуби? Гледам аз ама от дъжд на вятър...Какво стана с Ник..гледах едни реклами..точно се връщаше /значи не е умрял/ а тя бременна много. И кво стана после?

# 28
  • София
  • Мнения: 790
А Тес къде се загуби? Гледам аз ама от дъжд на вятър...Какво стана с Ник..гледах едни реклами..точно се връщаше /значи не е умрял/ а тя бременна много. И кво стана после?

Ник беше катастрофирал и го смятаха за изчезнал. Накрая се появи и с Тес се върнаха в Аржентина. Имат момиченце- Клер  Simple Smile

# 29
  • София
  • Мнения: 14 687
А Тес къде се загуби? Гледам аз ама от дъжд на вятър...Какво стана с Ник..гледах едни реклами..точно се връщаше /значи не е умрял/ а тя бременна много. И кво стана после?
Гледаш реклами на стари сезони-тях ги дават следобяд.

Общи условия

Активация на акаунт