Дъщерите на Маклауд

  • 21 468
  • 153
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 9 112
За Мег последно помня, че се занимаваше с писателска кариера и май замина с Тери - но не съм никак сигурна.
Джоди се хвана с Мат - онзи сладур, който беше в програма за защита на свидетелите - и инсценираха смъртта им, след което двамката заминаха някъде Crazy

# 91
  • sf
  • Мнения: 10 208
еее направо ме отказахте да гледам. едва преглътнах смъртта на Клер. Добре че Стиви ми хареса, та малко да компенсира. Сега пък Алекс  Sick и за какво ебаси?
Стиви как го прие?/ че няма как да ги гледам/

# 92
  • Мнения: 9 112
Ами ужасно, как иначе...на следващия ден роди и бебето. Първо не го искаше, но после прие мисълта, че го има. И че Алекс го няма.
Гледай серията ако можеш, макар че е доста тежка.

# 93
  • Мнения: 5 393
Стиви роди на следващата сутрин, не искаше да погледне бебето отначало, после се пооправи малко. В следващата серия я хванаха малко лудите, ама се оправи де- няма да разказвам та да не развалям гледането на хората. Само ще кажа, че положението става по-зле с всеки епизод, от към тъпня имам предвид. Tired

# 94
  • sf
  • Мнения: 10 208
и от това ме страх,че ще си разваля хубавия спомен за сериала. на крачака бях да го оставя след Клер. май трябваше да спрат преди няколк осезона, ане да си изсмукват от пръстите нови серии

# 95
  • Мнения: 5 393
Мда, да бяха спрели  след сватбата на Алекс и Стиви най-добре щеше да е.

# 96
  • София
  • Мнения: 196
От колко часа дават сериите по Холмарк?

# 97
  • u doma
  • Мнения: 170
В събота и неделя гледах повторението на сериите от седмицата. В събота добре , обаче в неделя на серията със смърта на Алекс голям рев му одарих . Тия хора ме разбиха !!!! Няма ли да спрат да измират най после , че много се рева Cry Cry Cry

# 98
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 541
Всъщност Алекс беше последният от първоначалния състав на филма...

# 99
  • Мнения: 80
 Praynig Може ли някой да ми каже накратко какво стана снощи в серията по Холмарк. За съжаление не успях да я гледам.  ooooh!

# 100
  • Мнения: 9 112
Появи се трета Маклауд - сестра на Грейс и Реган Crazy Явно ще остане в имението.
Появи се и братовчед на Стиви Laughing
И това е май...

# 101
  • Мнения: 5 393
Джазмин- имаше я и в предишен сезон за една серия, но беше друга актриса.

# 102
  • София
  • Мнения: 2 356
вече не вярвам, че свършва сериала, като вкарват и нови лица...

# 103
  • Мнения: 1 387
Момичета,и аз следях сериала,но като разбрах,че уморяват още герои реших да не гледам  този сезон Mr. GreenСнощи обаче се "съблазних" и изгледах половиния епизод, и тази вечер гледах! CrazyНе разбрах обаче какво стана с Кейт?

# 104
  • Мнения: 9 112
Кейт отиде да работи в една ферма към църквата, доколкото разбрах без субтитри Crazy
Имаше нужда от ново предизвикателство и реши да поеме по нов път.

Общи условия

Активация на акаунт