Татуирана педагожка в детска градина

  • 8 961
  • 192
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 179
Излиза, че за вас жена  на 50 години(педагожка) с татуировка е най- нормалното нещо.... НА мен не ми пречи, най- малкото изглежда грозно и смешно. То затова се мисли, преди да се направи. Peace
Ами и аз след 25 години ще съм 50-годишна с татуировка. И?
.. ще си позор за обществото... направо не ти завиждам  Laughing

# 16
  • Мнения: 17 407
Ми аз съм написала- смешно ми е и грозно, особено, ако не е на дискретно място. Преди време видях жена на средна възраст- облечена делово, с голяма татуировка на глезена. Гротескно! Нищо против нямам тауировките и притежателите им Peace

# 17
  • DE
  • Мнения: 967
Излиза, че за вас жена  на 50 години(педагожка) с татуировка е най- нормалното нещо.... НА мен не ми пречи, най- малкото изглежда грозно и смешно. То затова се мисли, преди да се направи. Peace
Ами и аз след 25 години ще съм 50-годишна с татуировка. И?
.. ще си позор за обществото... направо не ти завиждам  Laughing

Направо ей сега ще си тегля ножа, да не съм позор за обществото след време! #Crazy

# 18
  • Мнения: 2 197
Според мен единственото нещо, което трябва да те интересува в преподавателките в яслата или детската градина е дали се грижат добре за детето ти. От там нататък нито облеклото им, нито нещо във външния им вид е твоя работа. Естествено с приятелки може да си ги кобрите до припадък, но реално нямаш никакво право да изискваш да се вместват в твоите критерии. Аз също не харесвам изгледа и начина на обличане на много жени по улиците. Но те са възрастни хора и имат право да изглеждат така както са решили.

# 19
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Може да са временни, бе!

Едно дете в градинката така беше налепило баба си с татуировки от някакво списание, които аз помислих за истински!

Иначе не щяло да яде, ако не й лепне татуировка!

# 20
  • Мнения: 550
Какво като има татуировка,няма да изяде децата я!Или сигурно се страхуваш да не им повлияе отрицателно?! newsm78
Сестра ми има няколко татуировки с две ,от които е много горда,но другите две иска да ги отстрани,та искам да кажа,че синът ми много и се радва на "рисунките".
Важен е човекът,а не онова,което си е татуирал по себе си!

# 21
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Част от майките, пишещи тук също имат татуировки. НЯма как да искаме педагожката да си махне нейната, нали? Wink

   PeaceПодкрепям,въпреки че аз самата нямам такива,не виждам нищо лошо в това.

# 22
  • Мнения: 865
Детето ми посещава дежурна детска градина. Тази сутрин забелязах, че възпитателката на групата, която е над 50 годишна, има две големи татуировки на ръцете. И се замислих: нормално ли е ?
Ами нормално е.Какво те притеснява?Хората имат забележителната способност да се татуират ,и въпреки това  да продължават да си  вършат добре работата.

# 23
  • Мнения: 2 401
Може да има внуци жената... У нас цялото семейство сме татуирани понякога. Имам предвид тези водните татуировки, които децата така обичат да плякат навсякъде.

# 24
  • Мнения: 503
Аз нещо не разбирам. Татуировките и я издават, че е от "Якудза" или някоя Ню Йоркска банда? Или си е изписала датите на влизане и излизане от затвора? Twisted Evil

# 25
  • София
  • Мнения: 3 679
Аз лично нямам нищо против татуировките. Жената е била млада - сложила си е.

# 26
  • Мнения: 17 407
ССФ- винаги толерантна! Mr. Green Peace

# 27
  • Мнения: 5 468
А сериозно - някак ми е криво, че в 21 век на хората им прави впечатление кой какво си е татуирал, как се е облякъл и т.н., та чак го обсъждаме и осъждаме.
Абе то като е дошъл 21 век, дай да сме готови на всичко вече... все 21 век, та 21 век. Другият век ще казват - Е, в 22 век сме, все пак... не сме в 21.

А по темата: Какво като има татуировки? Отговорността за кича по нея си е нейна и няма да развали вкуса на децата, ако от това се опасяваш...

# 28
  • Мнения: 651
Не видях някъде из постингите какво е било мението на децата...защото мен хлапетата ме харесват с тату.
Доста мислих какво да бъде /какво да символизира/, къде да е и как бих изглеждала на 50.

P.S. Отдавна вече татуировките НЕ се правят в...затворите!

# 29
  • Мнения: 939
Аз имам татуировка на едното рамо, имам и 15-ина обици на ушите (с дупки са) и имам висше педагогическо образование. Никъде не съм срещнала закон, който да забранява на хора като мен да бъдат учители.... Друг е въпросът дали работя в момента като учител, но това е тема за друг разговор.

Общи условия

Активация на акаунт