Вдигате ли на мъжа си...

  • 7 288
  • 172
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 10 758
Само ако ме накара той.Иначе - не.
Това сие неговия телефон.Аз нямам работа там.

# 106
Нали ако моята вдигне ще и избия зъбите и тя го знае. Именно заради това я обичам - цени ми личния живот и искам да ви кажа, че за жена не е зле както и да я погледнеш. Даже и кола кара!

# 107
  • Мнения: 5 877
Аз май съм Никол. Струва ми се логично щом звъни, да го вдигна и да го извиня, че в момента не може да отговори.
Не се интересувам особено кой го търси.
Ако е в банята, може да му кажа да побърза; ако си го е забравил вкъщи, обикновено той ми звъни да вдигам и да предавам да го потърсят на служебния.

# 108
  • Мнения: 3 423
Вдигала съм го на шефа обаче.
И на една колежка. Служебни
телефони все пак. И ме касаеше.

# 109
  • Мнения: 122
не обичам да му го вдигам..Даже често се караме затова;))))))))))))))))))) Joy

# 110
  • Мнения: 5 468
Не му го вдигам. Какво да кажа? "Аз съм жена му, а той е в банята, обадете се по-късно"??? Нещо не загрявам... На личният му телефон, мен няма кой да ме търси, нито пък ще иска да говори с мен.
А мъжа ми все пищи от банята - "Кой звънеше?"... аз поглеждам: "Еди кой си...", той: "И кво искаше?"... (тук следва моя вулгарна измислица, която осмива въпроса му) и това всеки път Close.

Той на няколко пъти ми е вдигал телефона и е казвал, че спя или пък не знам си какво... Съсякох го здраво и вече не смее. Абе, аз спя, той ми тика слушалката в устата да говоря. Супер любезен отварач на телефони Close. Вече не смее да ми пипне телефона, да не би да натисне нещо и да се вдигне Blush, но стои и го гледа преглъщайки...

# 111
  • Мнения: 5 468
надявам се никога да не стигнем до там, че да размишляваме кой да натисне копчето на едно средство за общуване  Crazy Laughing
Когато звъня на мобилния ти телефон, очаквам да ми се обадиш ти, както когато някой звъни на мобилния на мъжа ти, иска да се чуе с него, не с теб. Нали?
Та такива ми ти работи...

# 112
  • Мнения: 3 861
Вдигам му го....само като ме помоли.

# 113
  • Мнения: 3 861
офф...лелееее Вампирия...добре, че се загледах в аватара ти. Ми ти си била Ню.

Бях убедена, че Вергилия пак се е прекръстила и тъкмо размишлявах колко намахана е станала  Joy

Върдж   bouquet

# 114
  • Мнения: 25 824
Ох, като гледам колко сте уважителни към телефоните на мъжете си, направо се чудя що им ровите из паметта, сравнявате и издирвате собствениците на номера, четете им СМС-те, за мейлите и хисторито на кю-то няма да споменавам, че ще стане една...  hahaha
Нещо личното пространство много избирателно го възприемате...  Laughing
Така и не мога да проумея, ама сигурно е от дъртизма - що за лично пространство може да е един телефон?  newsm78 Това е средство за общуване, а не чужд портфейл! Особено като тръгна по улицата и навсякъде около мен говорят, че и крещят - все лични разговори с приятели/ки, любовници и кой ли не, и никой не се притеснява, че не само околните слушат всичко, ами и ги безпокоят с личните си разговори... И изведнъж вкъщи - голям свян, голямо нещо! Прословутите лични разговори в тоалетната ли се криете да си ги водите?  ooooh!
Чудо голямо ще стане, ако мъжът ми вдине и каже на майка ми, че ако няма нещо спешно, може да ме потърси пак след половин час примерно, а не да звъни на пожар, само за да ме попита: "Какво правите, що не вдигаш, че се притесних добре ли сте?". Или аз да вдигна и да обясня на шефа му, че в момента спи, но ще запиша много важното нещо, което има да му казва и ще го оставя на видно място, за да го види  като стане? Или че му променят графика и няма нужда сутринта да става в 5, да пътува 40 км, за да се окаже, че не трябва сега да е на работа, ами вечерта, примерно?
Големи тайни, голямо нещо, като че всички сте агенти на ЦРУ!  Whistling

# 115
  • Мнения: 3 447
Не става въпрос за тайни, Како... Аз нямам нищо за криене нито в телефона, нито в мейла си, и при все това ми е неприятно някой да ми рови.

# 116
  • Мнения: 6 644
Ако е зает поглеждам кой го търси и му казвам ако е някой приятел ,който чакаме да се обади направо вдигам.

# 117
  • Мнения: 4 762
Веднъж вдигнах. Вдигал ми е и на мен за отмъщение.

# 118
  • Мнения: 25 824
Не става въпрос за тайни, Како... Аз нямам нищо за криене нито в телефона, нито в мейла си, и при все това ми е неприятно някой да ми рови.

Именно! Неприятното е, когато някой рови в чужд телефон. Но това всички го правят (най-много тези, които не си признават).  Mr. Green
А най-нормалното е да погледнеш кой търси половинката ти и да вдигнеш, ако прецениш, че е важно, но точно това, кой знае защо, никой не прави...  newsm78
Странна логика, не мога да я схвана.  Rolling Eyes

# 119
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
А най-нормалното е да погледнеш кой търси половинката ти и да вдигнеш, ако прецениш, че е важно, но точно това, кой знае защо, никой не прави...  newsm78


Аз го правя. И се представям още преди някой отсреща да е проговорил. Представянето ми обикновено е "Отговаря Ви телефонният секретар на .......... Моля, говорете си с мен или се обадете по-късно" Mr. Green Веднъж даже се хванаха, че съм секретар hahaha

Общи условия

Активация на акаунт