Колко често каните гости?

  • 2 648
  • 60
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 401
В някои страни това да поканиш някого в къщи означава много.  Дори се отказва на покана, точно по тази причина..
У нас гостуването е ежедневие за много хора.  Това откритост и общителност ли е?

# 16
  • Мнения: 1 951
Ние пък  често имаме гости, поне по веднъж седмично.Често ходим и на гости. А най-често сме на кръчма  Laughing

# 17
  • Мнения: 263
Ами поне веднъж седмично. Обичаме да каним гости, а и те ни канят редовно.  Предпочитаме на нас да ни идват на гости, защото ни е по-удобно заради детенце. Имаме си двама ергени приятели дето съм си ги осиновила. И с кумците се виждаме много, ама много редовно.

# 18
  • София
  • Мнения: 1 819
Често. Много обичам да посрещам гости...

# 19
  • Мнения: 647
Често. Много обичам да посрещам гости...
И аз  Peace

# 20
  • Мнения: 100
3-4 пъти на месеца,не-повече,и то по-често през деня,отколкото вечер

# 21
  • Мнения: 7 201
За мен важи в пълна степен "Моя дом - моята крепост".  Каним само много близки хора, средно по около веднъж на 2-3 месеца идва някой.  Същото е и с ходенето - рядко и то при близки.
PeaceПредпочитам да ходя на гости!

# 22
  • София
  • Мнения: 4 867
Понякога се случва няколко седмици никой да не дойде у дома. Понякога обаче си спретваме едни маратони, при които едва успявам да изпера покривките от едни гости за други...
Който иска влиза с обувки. Който има миризми и гъби за разнасяне и дупки на чорапите за показване - свободен е да го направи. Калцуни не раздавам.
В нашите спални не влизат гости - затова и не си сгъвам чаршафите.
В спалнята за гости могат да преспят, ако са склонни да легнат на небродирани, макар изпрани и изгладени чаршафи.

Има две други теми, ако обичаш...



Eйййй тъпо  ама упорито.. ходи да оригиналничиш другаде, може и да впечатлиш някой новобранец.


А?  newsm78

# 23
  • Мнения: 2 401
Не беше към теб.

# 24
  • София
  • Мнения: 4 867
Аз да попитам де Wink

Пак по темата: какво мислите за гости с пре(с)пиване? А ако са за повече от една нощ? smile3524

# 25
  • Мнения: 8 917
Рядко, както и не обичам много да ходя на гости - предпочитам да излезем навън на заведение Peace

# 26
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
  Различно,нямаме график. Crazy

# 27
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Каним гости често. Не можем да излизаме много с малката и това е единственият начин да се виждаме с приятелите си. Идват веднъж - два пъти седмично.

Пак по темата: какво мислите за гости с пре(с)пиване? А ако са за повече от една нощ? smile3524

Тук вече не съм особено навита. Апартаментът ни е малък и просто няма място. Можем да посрещнем с преспиване двама души само и то с големи еквилибристики - разтяга се един диван в хола, неудобен е за спане. Но за да стане това, трябва да се разместят и други мебели в стаята. Абе, голям зор е да остане някой с преспиване, пък за повече от една нощ да не говорим.
Ако все пак се случи - ходим при свекърва ми. Тя живее сама в 120 квадрата и има място за 7-8 човека.

# 28
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
През деня имам понякога някоя приятелка да дойде на кафе,но за вечер каним доста рядко Simple Smile.В един момент се оказа,че всички познати идват у нас,а нас никой не ни кани,щото едните живеят с мама и тати,други нямали парички,трети им е по-хубаво да им шетат,а не те да посрещат и така по-рядко ми е най-добре Peace

# 29
  • Мнения: 6 167

ние също сме доста прайвъси - каним при повод, празници.
иначе навън излизаме по-често.
не мисля, че сме темерути, просто животът не е безкраен празник и особено през седмицата е почти невъзможно
да дойдат гости. уговаряме се дни преди това, всеки си поглежда тефтерчето и така.
възприели сме някакъв 'западен' модел, от който ме побиваха тръпки, но сега не мога да си помисля, да поканя/или отида на гости просто ей така.
всъщност , спонтанни гостита правим само с леля ми ( " минете довечера") , но това по-скоро го приемам за даденост, не за гости.

с преспиване нито съм приемала, нито аз съм оставала, дори когато бях ученичка.

Общи условия

Активация на акаунт