искам да знам вие как бихте постъпили

  • 6 501
  • 140
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Бих отложила гостуването, колкото и голямо доверие да имам на мъжа ми. Както някой беше казал по-горе, фантазията ми е развинтена и ще си представям какво ли не. Да спи млада и готина мацка в дома ми, докато мен ме няма - абсурд! И обратната ситуация не бих допуснала, въпреки че си имам пълно доверие  Mr. Green - просто от уважение към половинката.

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 179
Не, не бих го оставила, но и бих била против колеги/колежки да нощуват у нас.. е аз съм си темерут малко де...

# 17
  • Мнения: 1 047
"Покритото мляко котка не го яде."
"Вържи попа, за да е мирно селото."

Народа го е казал, не аз.

# 18
  • София
  • Мнения: 18 679
Естествено, че не Laughing На мъж вяра нямам. На жена още по-малко. Не че моят скача на всяка срещната красавица, но такава предразполагаща обстановка чак не бих му създала Laughing
Не е въпросът в това имаш или не вяра на мъжа си. Той може да е прелест. Ама ако мацето обърне две и му налети, има сигурно точно 2 % от мъжете, които биха казали не. Дали има и толкова...
Пък ако не ти пука, пътувай си Party

# 19
  • Сливен
  • Мнения: 197
Я вземи отложи гостуването.Едва ли я познаваш толкова добре,че да знаеш че няма да прояви интерес към съпруга ти.

# 20
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Абе,аз на моя  имам доверие ама да не забравяме,че все пак и той е МЪЖ,колкото и да не ми се иска да си го призная,не бих го оставила сам с млада монтажистка,че после ще ме подгонят,като се върна едни съмнения едни подозрения,не ти е работа.... Whistling

# 21
  • Мнения: 2 556
belinda, много са 2 процента  Mr. Green Сигурно са 0.0999%

# 22
  • Мнения: 100
 ShockedЧудя се изобщо как си могла да допуснеш тази госпожица в дома си!?Аз не бих,ако ще и да е президеншата!Опасно си е, както и да го погледнеш,колкото и голямо доверие да имаш на съпруга си,винаги нещата могат да преминат допустимата граница!!!Остани си в къщи най-добре,докато тая особа си тръгне.

# 23
  • Мнения: 121
Естествено, че не Laughing На мъж вяра нямам. На жена още по-малко. Не че моят скача на всяка срещната красавица, но такава предразполагаща обстановка чак не бих му създала Laughing
Не е въпросът в това имаш или не вяра на мъжа си. Той може да е прелест. Ама ако мацето обърне две и му налети, има сигурно точно 2 % от мъжете, които биха казали не. Дали има и толкова...
Пък ако не ти пука, пътувай си Party

На същото мнение, след промяната на процените от Тес! Simple Smile

# 24
  • Мнения: 60
Колкото и да му вярваш, оставиш ли го сам с нея като се върнеш и докато си там все нещо ще те гложди. И нищо да не е станало все ще си мислиш, че може да те лъже.Не си навличай излишни терзания за на пред. Отложи пътуването.

# 25
  • Мнения: 4 668
А съпругът какво смята по въпроса ?

# 26
  • Мнения: 22
не рискувай, че не знаеш какво може да се случи ( момичето я от банята ще излезе мокричка, я в тия жеги по-разголенко ще го раздава).

# 27
  • на майната си
  • Мнения: 425
Не бих позволила и да спи у нас  newsm78. Ами ако Вие нямахте възможност - нямаше да си направи монтажа ли? А и необичам чужди хора да ми се моткат в краката - не ми спокойно някак. Каквото и доверие да му имам НЕ.
То аз на мен си нямам, ако някой ми предостави такава благодатна среда  #Crazy, та на мъж

# 28
  • Мнения: 1 919
Аз съм го оставяла моя с една мацка от морето, гадже на негов приятел. Беше в София да учи английски.
Теб щом те гложди от сега по-добре не ги оствяй.

# 29
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Не бих Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт