Какво мислите за он-лайн изневярата

  • 4 374
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 238
Изневяра е - да! На мен ми се случи, обаче аз бях от "другата страна" и мога да кажа, че за мъжа си беше чиста изневяра. Нищо, че нямаше сексуален контакт.  Naughty
И все пак зависи до колко сериозни са станали контактите между двамата. Понякога човек мисли, че наистина е намерил сродната си душа някъде там в нета  Wink

# 16
  • Мнения: 494
Изневяра е - да! На мен ми се случи, обаче аз бях от "другата страна" и мога да кажа, че за мъжа си беше чиста изневяра. Нищо, че нямаше сексуален контакт.  Naughty
И все пак зависи до колко сериозни са станали контактите между двамата. Понякога човек мисли, че наистина е намерил сродната си душа някъде там в нета  Wink
  На мен ми се случи, а после и на мъжа ми...причините(някой по-горе каза)нямат значение сега-при всеки те са индивидуален момент.Искало ми се е да вярвам,че не е като реалната изневяра-къде за собствено,къде за негово извинение...или по какви ли не други причини...При това нищо не излезе извън нета!!!Е,да...ама не!Изневяра си е,гадно е ,резултатите и реакциите са същите...Отврат!Това че оцеляхме след всичко и оправихме нещата помежду си е цяло чудо...,а какво ни костваше-не е за разправяне! Sick Sick Sick
  С едно изречение: не бих подценила и за секунда ставащото!!! Naughty
 

# 17
  • Мнения: X
Според мен е най-важно неговото отношение към тази ситуация. Ако за него е просто....интересно и забавно но нищо повече, няма проблем! Ако му е страхотно, сериозно и истинско, до сега да я беше праснал на яве! Незнам де...но мисля, че ако за него означаваше нещо, щеше да се опита максимално да го скрие. Всъщност според мен не е важно точно какво са си говорили за секс, а останалите неща. Дали той споделя за връзката си с теб, дали и казва че има чувства към нея и иска нещо сериозно и т.н..... Ако е само " гол виртуален секс" не мисля, че има от какво да се притесняваш.

# 18
  • Мнения: 1 425
Не е никаква изневяра!!!
Що се вживявате в глупости?!
  Peace

# 19
  • Мнения: 3 500
Днес разбрах, че приятелят ми ми изневерява он0лайн и просто искам да знам какво ви е мнението за нея. #Cussing out #2gunfire
И как точно ти изневери онлайн - "преспа" с някоя, говорейки си, пишейки си или гледайки се с камерата?

# 20
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Мисля... че не знам какво е newsm78 Как се изневерява посредством компютър? Crazy

# 21
  • Мнения: 51
И моя мъж все ме дебне с кого съм в чата...  ooooh! Когато ти е приятно да си говориш с някого ,не е задължително да се срещаш с него/нея/ и да имате физически контакт.Пък и в чата никой не може да гарантира,че човека отсреща е това за което се представя -нали?  Rolling Eyes

# 22
  • Мнения: 619
И моя мъж все ме дебне с кого съм в чата...  ooooh! Когато ти е приятно да си говориш с някого ,не е задължително да се срещаш с него/нея/ и да имате физически контакт.Пък и в чата никой не може да гарантира,че човека отсреща е това за което се представя -нали?  Rolling Eyes
ДА и аз не намирам нищо лощо зависи и от темите на разговор.

# 23
  • Мнения: 216
Не е никаква изневяра!!!
Що се вживявате в глупости?!
  Peace
Peace

# 24
Мнението ми е крайно отрицателно! И друг път съм писала за това тук,защото подобните теми са много!Аз разбрах за моя седмица преди да родя  #2gunfire  ,но след десетки разговори стигнахме до извода,че причината е била от притеснение за бъдещите задължения покрай бебо.Всичко мина,сега го намира за глупаво и е добър баща и съпруг!Аз още не мога да го преглътна,успокоявам се че нищо не е станало наяве,имам вяра в брака ни.Съветвам те да поговорите и да изясните причината защо го прави.Ако има проблем,комплекси(всеки човек си има комплексите и всеки ги избива по различен начин)-ще се справите при добро желание(и обич)!
Но ако не е това просто бЕгай! Как се развиват нещата?

# 25
Човек щом се спира да говори(флиртува т.е.) с някои значи търси - какво търи и дали съвем случайно то пък не му вади очите в момента - може и той да не знае - кофтито е че хората разбират какво имат чак като го загубят - обикновено. Изневярята си е изневяра в мислите в нета - където и да било.
  От друга страна партньорството в живота не означава да живееш и мислиш ицяло и само с партньора си и заради партньора си - това е някак криворазбрано според мене - т.е. щом му трябва - да търси нека да намери нека прецени какво е намерил иначе цял живот ще се пристисква и накрая след 10 г брак примерно следват кофти разводи - искрените и честни взаимоотношения са най-важни - хората не трябва да вървят срещу себе си във взаимоотношенията си .... кофтито е че за методите проба-грешка трябва време и толерантност - а това е най-рядко срещано у хората
  fight fight, при караниците понякога излизат наяве преглъщаните неща и така се заздравяват после отношенията, но по добре да не се стига до това , премълчаването и  неискреността не са начин на живот ....

Затова - съвет - питаш партньора - абе ти защо си говорил с тая/тоя - не мълчиш иначе цял живот ще тегне сянка във взаимоотношенията. Това със "лека закачка" или пък "абе това не е сериозно" не е здравомислещо обяснение, виж нешо от рода - абе аз по-големи цици нещо ми са се приискали е по-логично и искрено ...  Laughing

Уфф  newsm78 голям пост излезе... стига толкова Joy

# 26
  • Мнения: 145
 Mr. Green  голям пост,ама смислен!

# 27
  • София
  • Мнения: 18 679
Изневярата оставя неприятен вкус в устата на този с рогата при всички положения. И вс епак, ако трябва да избирам между истинска и онлайн, избирам второто. С него поне вероятността да пинеш нещо с дълно страшно име, е нулева Laughing

# 28
  • Мнения: 307
Мисля, че изневярата си е изневяра, пък била и... онлайн!

# 29
Като всяка друга,в повечето случай маи се стига и до кревата yes

Общи условия

Активация на акаунт