Strawberrynet.com-обсъждане на продуктите- 16-31.07

  • 20 127
  • 458
  •   1
Отговори
# 375
  • Бургас
  • Мнения: 5 943
има ли опция в Ягодката да задавам параметри на търсене: например всички  продукти на промоция. Ще ми се да видя например кой парфюми са с най-голям % намаление и да сравня продуктите с нашенските цени та да се ориентирам /като търсиш нещо опрадалено е лесно, но ако искаш да си вземеш нещо ей така за спорта трябва доста да се поровиш  Embarassed има ли лесен начин  Thinking

Последна редакция: пн, 27 авг 2007, 21:21 от ga_aMa_He

# 376
  • Мнения: 13 512
има ли опция в Ягадката да задавам параметри на търсене: например всички  продукти на промоция. Ще ми се да видя например кой парфюми са с най-голям % намаление и да сравня продуктите с нашенските цени та да се ориентирам /като търсиш нещо опрадалено е лесно, но ако искаш да си вземеш нещо ей така за спорта трябва доста да се поровиш  Embarassed има ли лесен начин  Thinking
не, няма такъв начин

# 377
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
За тези, които искат да пробват рите стъпки на Клиник и са тип I i II-- много добро предложение за 27 долара само!
http://us.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=69701&goChar=C

Мноого е добра тази цена- същият сет, преди около месец, беше 82лв. в магазините.

# 378
  • Мнения: 1 368

Цитат
Мноого е добра тази цена- същият сет, преди около месец, беше 82лв. в магазините.

Направо си е изключителна, бих казала. На мен преди месец ми дадоха тестери на стъпките и тогава ми казаха,че ще ми струва 85лв. про най-малките опаковки. Е, как да не ги поръчам. За което отново БЛАГОДАРЯ МОНДА!
Тази вечер пратих и парите и сега ги чакам..... amiiii

# 379
  • Мнения: 13 512
около 80 лева струва само 125 мл. лосион в Бг.
Да си ги ползвате със здраве, момичета:-)

# 380
  • Бургас
  • Мнения: 5 943
мацки, това са мини продукти:
http://us.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=69701&goChar=C
"1x Dramatically Different Moisturising Lotion 1първа стъпка 25ml
   1x Clarifying Lotion 2 втора стъпка 75ml
   1x Facial Soap Mild 15ml "
надявам се че не само аз съм разбрала правилно и никой ни си е поръчал "големита туби" от 125 и 275 мл  ooooh!

# 381
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
Да де , малки опаковки са, но и като а такива цената им е на половина,
а и Dramatically Different Moisturising Lotion  е 125ml

# 382
  • Мнения: 1 685
DDML-а е 125мл.На 2 места го пише.Не може да е грешка.

# 383
  • Бургас
  • Мнения: 5 943
не твърдя, че съм права, просто аз така го разбрах  Thinking

# 384
  • Мнения: 13 512
DDML-a няма номер, не може да е 1.
Със сигурност е 125 мл.
Разфасовка от 25 мл. няма дори и като тестер.

Последна редакция: вт, 28 авг 2007, 10:32 от monda

# 385
  • sofia
  • Мнения: 4 296
а дали DDML е с помпа или ставаме нахални?

# 386
  • Мнения: 13 512
а дали DDML е с помпа или ставаме нахални?
не пише дали е с помпа и наистина ставате нахални:-)
цената на ДДМЛ-а в Ягодката е 34 долара.

# 387
  • sofia
  • Мнения: 4 296
а дали DDML е с помпа или ставаме нахални?
не пише дали е с помпа и наистина ставате нахални:-)
цената на ДДМЛ-а в Ягодката е 34 долара.

аз точно поради тази причина не вярвам да е с помпа Laughing

# 388
  • Мнения: 2 241
Аз пък май не си спомням да съм попадала на 125 мл. БЕЗ помпа, само в по-малките разфасовки има без помпа, или греша newsm78

# 389
  • София
  • Мнения: 651
да похваля хидратиращия т серум на Канебо- много съм доволна! Ползвам го отптреди месец, почти свършвам опаковката. Много добре хидратира кожата, а  освен това я и заглажда.
Днес си правих тест на кожата - 7о % хидратирана/това за лятото си е супер/ и 83 % еластичност. Кожата се отблагодарява, помнете го!.


Монда, този серум подходящ ли е за мазна кожа (никъде не му намирам описанието) и как точно се ползва - след трите стъпки под крема ли? Аз в момента ползвам една емулсия на Канебо за мазна кожа, след трите стъпки (3-ти тип кожа съм) - има ли смисъл да си поръчам и този серум?
Малко тъп се получи въпроса - ама надявам се, че ме разбра Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт