Освободих се от мъката и психическият товар който носих!

  • 6 340
  • 66
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 193

...бъди по-голяма от нещастието и обидата, кръвта вода не става, едно дете има нужда от всички хора, които изявяват желание да са част от живота му...
 

Хм, а какво точно означава желание?! Думите: "Обичам нероденото си дете"?!
Аз мисля, че няма майка на света, която да попречи на истински грижовен и любвеобилен татко.
Проблемът тук е, че тая попара с обещанията повечето сме я сърбали!
И не че сме се обидили, та да бъдем по - големи от...
Просто желанието е само на думи, декларирано единствено в името на децата (бащино и фамилно), а после реална грижа няма... не само това, ами и болката в очите на децата ни всеки път, когато тази "част от живота" не се обади, не дойде и т.н.

Иначе, ако съответния татко докаже по някакъв начин, че става за нещо Wink...  Praynig Hug

# 16
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
браво за подобреното състояние
виждам много желание да се оправиш и да не се даваш...най-малщото заради детето
само ще кажа - припознаването не върви ръка за ръка с бащата, но не пречи ако се пъне да се прави на татко да дадеш шанс - бебето ще е малко и дори да открие че и за такова не става - няма да навреди на детенцето
успех и браво!

# 17
  • Мнения: 451
Ирра,браво,че навреме си прогледнала и дано не е временно състояние Praynig Peace( щото при мен така става,ту прогледна,ту пак мъчната вълна ме обхване).Но май и аз вече ПРОГЛЕЖДАМ,а и такива теми ми доотварят очите.Всичко друго е загуба на нерви и време.
 Двама души или се разбират или не,другото са мъки,обяснения,агония и ...хоп живота си минал.И счупеното личи и "вълка козината си мени,но нрава-не",от горчив опит ти го казвам ooooh! ooooh!
Леко раждане,и бързо възстановяване ти желая Hug Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 660

Мерси за подкрепата момичета,и за пожеланията за леко раждане,малко ми остана и съм сигурна че всичко ще мине ок и ще съм много щастлива с малкото човече:)Ами прогледнах истината  се надявам  и да не съм сгрешила.Имамам вискоко самочувствие за себе си и може затова по бързо излизам от преживяният шокмного е важно да не ти се смачка самочувствието,защото пропадаш в бездната и си мислиш,че друг няма да те иска пък и с дете,НАПРОТИВ!!!
 И знаете ли сега,като го отрязах напълно моят БИВШ,по цял ден ми звъни  и плаче колко много ме обичал и нямало смисъл за него да живее вече ако аз и детето сме били далече от него.На майка ми звъни прошки и иска и такива щурортии.Но сега  е КЪСНО вече,прие факта донякъде  да не е на негово име детето,иска да сме били смейство да забравим лошите неща,е аз не мога вече.Пък и знаете ли сега като разговарям с него,няма я предишната болка,толкова спокойна се чувствам,може би  защото го преживях,не трябва човек да се отчайва,всичко минава и заминава и болката минава и си готов за един нов път в живота си:)

# 19
  • Мнения: 1 732
Ирка, стискаме палци!
Малееее, колко много бебета ще се раждат тези дни  ooooh!
А за самочувствието си много права.
Аз никога не съм имала високо самочувствие и затова така се сдухах.
Горе главата!

# 20
  • Мнения: 1 952
Всичко чудесно, добре звучи...а дали е истина?

# 21
  • Мнения: 1 732
Всичко чудесно, добре звучи...а дали е истина?
Тя си знае... Confused

# 22
  • Мнения: 1 952
Може и да си вярва, но аз мисля, че просто се самозаблуждава.... дано да греша.

# 23
  • Мнения: 2 327
Това, че сама си вярва е достатъчно за да се почувства по-добре. В крайна сметка докато се усмихваш насила в един момент усещаш, че вече няма съпротивление и се усмихваш истински.
Или ти смяташ че тя трябва да е нещастна до края наживота си и всичко друго е самозаблуда?

# 24
  • Мнения: 1 732
Това, че сама си вярва е достатъчно за да се почувства по-добре. В крайна сметка докато се усмихваш насила в един момент усещаш, че вече няма съпротивление и се усмихваш истински.
Или ти смяташ че тя трябва да е нещастна до края наживота си и всичко друго е самозаблуда?

Ами ако тя самата не си дава кураж, кой да и дава?
И аз смятам, че толкова лесно не се загърбва и миналото и бащата на детето ти, но може би ако тя си повтаря постоянно, че тя и бебето са най-важни и ценни в момента, ще успее да се справи с мрачните си мисли.
Лично аз и го пожелавам!   bouquet
Щото аз много се изложих пред себе си  Embarassed

# 25
  • Мнения: 451
В крайна сметка докато се усмихваш насила в един момент усещаш, че вече няма съпротивление и се усмихваш истински.
И аз така мисля Hug
Трудно е,но постепенно става. А, и има ли друг избор newsm78,говоря за всеки един от нас.
Е,може би ако си посипем главите с пепел,ревем и ходим с торби под очите,ще поласкаем егото на "бившите",колко сме загубили и колко не можем без тях,което някои от тях доста "елегантно" се опитват да ни покажат и кажат:bad-words:,ааааааааааааа НЕ !
 Аз за себе си избирам горе цитирания вариянт,колкото и да е трудно в началото newsm10

# 26
  • Мнения: 660
Трудно е настина да си сам с детенце в такъв момента,ама понякога не може си избягаш съдбата,мисля че всички тука сме направили необходимото да с ме щастливи ис ме се борили за тези хора да със нас,но смаите не като не искат,няма как да бъде.
Пък и айде бе да не са единствените мъже на тая земя,детето не проблем да срещнеш друг човек и да с еобичате и той ако е един зрял и свестен човек ще обича и него след като обича теб:)!!!Няма да се предаваме !!!!!Защото всяка жена преживяла това е по силна от другите ,които вярват,че са щастливи в семейното гнезденце,а мъжете им хойкат наляво и надяснио и това не е  живот !!!

# 27
  • Мнения: 1 952
Ирра, много искам всичко да е така.
Ама то подписа като ти гледам само, не си се освободила от нищо.

# 28
  • Мнения: 660
хехех че какво общи има музиката която съм си сложила,то във всички песни  се пее за любов,сега да не ги слушаме ли,това че харесвам дадена песен не означава ,че се вживявам в нея:)

# 29
  • Мнения: 1 732
хехех че какво общи има музиката която съм си сложила,то във всички песни  се пее за любов,сега да не ги слушаме ли,това че харесвам дадена песен не означава ,че се вживявам в нея:)
Ирка, тя май визираше снимките с мъжа, които си сложила  Confused

Общи условия

Активация на акаунт