Моля за идея - какво да сложа на сива стена в хола?

  • 6 538
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 743
Бих експериментирала с нещо наситено червено, подбери подходящия нюанс и действай. Явно си любител на новите и свежи идеи. А това е прекрасно. А жилишето е изпълнено с много весели цветове, красиво е. Поздравления.

# 16
  • Мнения: 30
ще ти отговоря професионално.....Simple Smile
сивата стена е супер,със зеленото също-добра комбинация:)
сивото е неутрален цвят-стои добре със вси4ко,но в случая ти предлагам да сложиш нещо червено,защото червеното и зеленото за срещоположни цветове (стоят един срещу друг в спектъра)....затова и стоят перфектно едно до друго...а и червено и сиво е стилна комбинация:)
Успех!

# 17
  • Мнения: 531
И все пак не пропускай една или ако можеш серия...картини.Ако трябва, иди в галерия, влюби се в някоя и я купи, това ще даде допълнителен живот на дома ти...освен завесите, килимите и възглавничките. Peace

# 18
  • Мнения: 326
И все пак не пропускай една или ако можеш серия...картини.Ако трябва, иди в галерия, влюби се в някоя и я купи, това ще даде допълнителен живот на дома ти...освен завесите, килимите и възглавничките. Peace

Вече се влюбих в четири картини - зелена, оранжева и две лилави - невероятни са. Двоумя се само дали до сложа двете лилави или една зелена и една оранжева? Повече ми се иска да са лилавите като че ли  newsm78 Сега само ми остава да събера малко пари и за тях  Laughing  Grinning  Laughing  Grinning  Не бих се отказала от картини за нищо на света, това ще предаде на стаята живот  Peace

Последна редакция: пн, 23 юли 2007, 17:48 от valeto

# 19
  • Мнения: 326
Бих експериментирала с нещо наситено червено, подбери подходящия нюанс и действай. Явно си любител на новите и свежи идеи. А това е прекрасно. А жилишето е изпълнено с много весели цветове, красиво е. Поздравления.

Благодаря  Hug  Не знам защо не ми се връзва с червено в главата - трябва да сложа довечера нещо червено да видя ефекта .
Мерси за идеята.

Общи условия

Активация на акаунт