антени убийци на мобилни оператори

  • 4 854
  • 49
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 6 167
мили родители ,
пише ви майка на две малки момченца ( 1,6 месеца и на 4-ри годинки ) силно притеснена и обезпокоена за здравето на децата си
, породено от факта , че в непосредствена близост ( по-малко от 8 метра )


8 метра?!
според мен това е безумно.
тук ( Италия) за пръв път видях протест с/у антена. преди не се бях замисляла даже къде са.
хората по балконите на къщите и кооперациите в квартала си бяха закачили транспаранти , надписани " Не на антената" или " Срам." .. и тн. ако тази идея ще помогне... протестирайте .. някак.

# 46
  • Мнения: 3 323
Лени, за съжаление - тук не стои така въпроса... Нашата кооперация е нова (9 години), но много некачествено строена. Като чуха за 240 лева на месец, съседите вече бяха планирали ремонт на покрива и куп още подобрения... Добре, че се вслушаха във съвета на човека, за когото писах. Тези решения се вземат от общото събрание на входа/блока и ако надделее алчността - нищо не можеш да направиш! Още повече, че "законово" всички документи на операторите са изрядни! Това, щях да кажа и на авторката на темата - няма процедура с която да задължиш околните блокове да не се съгласят. Ако чуят какво им говориш - добре, но ако покрива им тече от години, пък нямат пари за ремонт ( примерно) - чакай си! А, да се задвижи процедура по промяна на БДС стандарта - по неофициално обявени резултати от изследвания ( и то не от България - при положение че адвокатите и въобще хората на операторите - те чакат с пачки в ръка...) - е меко казано безсмислено... Имаше един филм по Гришам за тютюневите компании - горе долу сходна е ситуацията. Повишено ниво на онко- заболявания - но нищо не може да се докаже...

# 47
  • Мнения: 5 539
240 лева? Евтино са се опитали да ви минат, пешеходке. На нашия вход Глобул предлагаха 400 на месец, но за добро или за лошо, живущите на последния етаж не се съгласиха

# 48
  • Мнения: 836
Ако тук има физик, нека да обясни разликата във влиянието на високочестотните и нискочестотните лъчения, доколкото това е известно.

http://www.ktronic.hit.bg/handy/handy.html

Последна редакция: сб, 21 юли 2007, 09:32 от SilIli

# 49
  • Мнения: 1 178
АЗ изкарах цялата си бременност точно под антена на мтел- в 18 етажен блок, на 18 етаж, ама съвсем под нея. smile3511
Имах страхове, после спрях да мисля... Banghead Бебчо е добре. Засега... Надявам се да няма негативни последствия занапред. newsm30

Общи условия

Активация на акаунт