сваляне на килограми през първи триместър

  • 1 915
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 209
През първия триместър, свалих към 8-9 кг., но мноооого повръщах и почти нищо не можех да ям.
Бебчо си получаваше каквото му е необходимо, въпреки това.

# 16
  • Мнения: 705
И аз съм в отбора. Свалих няколко кила и се чувствах добре - не повръщах.

Всичко ти е наред освен това, че се притесняваш  Grinning  и аз се чудих какво става, но като чух, че е нормално, се успокоих напълно.

# 17
  • Мнения: 46 518
И аз свалих 4 кг., нито веднъж не ми е ставало лошо и не съм повръщала. Но като спрях алкохола и цигарите, апетитът ми си замина с тях  Laughing

# 18
  • Мнения: 701
Ще ги качиш по нататък спокойно!Важното е бебето да се развива и ти да се чувстваш добре!
За всеки случай и твое успокоение сподели с доктора си!
Лека бременност!

# 19
  • Мнения: 336
Благодаря мами,
Само да кажа по отношение на кръвните изследвания съм ок. Хемоглобин 129  Peace . А с бебчо всичко е ок. На вагиналния ехограф като ме гледаха този вторник всичко си беше добре - вече сме дълги около 2 см  Simple Smile което надявам се е добре, все пак с татко 2 метра  Grinning

# 20
  • Мнения: 526
Щом изследванията са ти добри,не се притеснявай Peace
Аз бях отслабнала страшно много,след третия месец си наваксах.Не се тормози с притеснения и леко бременеене  bouquet

# 21
  • Мнения: 471
Няма страшно стига изследванията да са ти в норма. Аз между 7 и 9 г.с. бях в болница и  бях свалила 4 кг. от хранене само с шоколад. То сигурно за това родих такова диване Simple Smile
Спокойно после ще си ги наваксаш.

Общи условия

Активация на акаунт