Думино!!!

  • 11 734
  • 55
  •   1
Отговори
# 30
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Много трудно ми се видя... Колкото повече играеш, толкова повече думи започваш да виждаш! Аз засега съм само на трибуквените... Дългите ми убягват!

# 31
  • Мнения: 2 716
Не се давам!
Утре ще ударя върха. Като за първи път и второ място си е добре.

# 32
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Ех, де да можех и аз до второ /ще се радвам и на трето или четвърто/ място да съм... Все още съм на опашката с най-много 8 думи... Embarassed Rolling Eyes

# 33
  • Мнения: 2 910
Знаток, браво на теб  bouquet, колко думи написа, за да стигнеш толкова нагоре?

# 34
  • Мнения: 1 701
Как го правите тоя номер бе ?

# 35
  • Мнения: 9 901
да бе....смешно е за различни думи да ти се броят "Химн" и "химни"..... или пък дума чиниен....или пък чеиз, а също и чииз. Последното какво би трябвало да означава??

# 36
  • София
  • Мнения: 256
запис  Grinning

# 37
  • Мнения: 1 426
А-а, утрепах си половин работен ден с туй чудо... И повече от 20 думи на един път не можах да видя...  newsm78

# 38
  • в стаята
  • Мнения: 469
Преди време се бях побъркала по тази игра , но ми мина Laughing, правила съм най много по 40 точки

# 39
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 203
Уф, зимата бях нон стоп вътре  Crazy Личният ми рекорд е около 70 точки. Първи места имам супер много, но това става, когато старите кучета не играят  Mr. Green

# 40
  • Мнения: 2 716
НА 2-ро място стигнах с 6 думи  Laughing Първият имаше 8. А повече от 25 думи, или 40 точки, не съм правила. Но е голяма краста.

# 41
  • Мнения: 393
Къде влязох и аз тука шефа ако разбере как работя  ooooh! ама е зарибяващо накрая може и той да се зариби  Laughing ама повече от 20 точки не мога да събера може да е от жегата зимата пак ще се пробвам  hahaha

# 42
  • Sofia
  • Мнения: 358
Ужас!! Два часа ми минаха като стой та гледай.... Аз съм доволна да не съм на послено място засега

# 43
  • Мнения: 2 716
Май ми се опече мозъчето. През последните 2 дни не мога данаправя повече от 14 точки  ooooh!
И аз ще чакам зимата  Mr. Green

# 44
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
Много интересна игра.

Общи условия

Активация на акаунт