За ремонтите и мъжете

  • 2 125
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 047
Аз пък се оплаквам, че ...
Ето: Никой не е доволен от мъжа си. Женска му работа.

# 16
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Монк, оплаквам се че има 2 седмици отпуск, а е 3 месеца в чужбина по работа. И вместо да почива и забавлява, пак иска да боядисва, човърка и ремонтира нещо.
Иначе ми е златен, нямам оплаквания  Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 1 047
Е, именно, де.
Едните се оплакват, че мъжете им не ремонтират, или го правят бавно и с нежелание, а ти се оплакваш, че твоя ремонтира.
Няма угодия.

# 18
  • Мнения: 24 467
Е, именно, де.
Едните се оплакват, че мъжете им не ремонтират, или го правят бавно и с нежелание, а ти се оплакваш, че твоя ремонтира.
Няма угодия.

Що бе, аз пък не се оплаквам от него, а от ситуацията.  Laughing

# 19
  • Мнения: 46 518
Аз пък се оплаквам, че ...
Ето: Никой не е доволен от мъжа си. Женска му работа.

Аз не съм писала, че съм недоволна. Просто на мен ми дойде в повече, предпочитам ние да си пием биричката, докато някой друг ни го прави  Blush

# 20
  • Мнения: 585
Много ви благодаря за отговорите ,точно това очаквах, исках да погледна на проблема си и с други очи, защото понякога от собствената камбанария нещата могат да изглеждат по-черни от реалното! Това сама да поема организацията на ремонта съм го мислила, даже веднъж го направих преди две години , наех хора да направят външната изолация на апартамента заради мухала в детската стая. След като мъжа ми не се зае да намери хора за това , аз го направих ,но отнесох два месеца мърморене след това че не съм  изчакала и сега хората които съм намерила не били свършили работата както трябва . Той моя всичко изпипва много внимателно, ама въпроса е да почне Rolling EyesТОва ме спира, освен това не шофирам и определено ще съм затруднена с търсенето на материалите. Абе малко и се инатя ,поела съм доста ангажименти ако сега и ремонта си направя сама ще ми стане вповече!!

# 21
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
gala66, съветвам те координацията лееееко да се измести. Не се занимавам с материалите. Намирам няколко оферти, мъжа също, определяме една вечер, в която ги обсъждаме, и избираме една. Викаме майсторите, разбираме се през седмицата вечер ли ще работят, събота и неделя ли, кога, и приключваме. На края само ми се носят фактурите за материалите и работата и плащаме. Ако толкова не е намерил майстори викаме тези, които аз съм намерила, и обратното. Как е свършена работата никой на никого не мърмори, защото заедно сме избрали офертата. Който от нас е искал нещо друго, да е действал когато е било време. Мисля, че е добра тактика - спестява ни доста нерви  Wink

# 22
  • Мнения: 51
Когато и да кажа ,че искам нещо в жилището да се промени или подобри-мъжа ми е "ЗА".И той като мен се дразни от еднообразието...Често сменяме разположението на мебелите...през 2 години правим основен ремонт-пребоядисване на стените,циклене на паркета,сменихме дървената дограма  с ПВЦ...

# 23
  • Мнения: 2 336
При нас го има и чувството за гордост. Всичко сам - никой не дава да му помага. Да не говорим, че изнемогва физически и пак сам се пъне.  Naughty Има един куп приятели дет напират да му помагат, а той не та не.  ooooh!
Скоро гръмнах пералнята ( моя си е грешката де), ама той пак сам. Когато му остане време - едно по едно. Вече втора седмица нямам пералня.  smile3511
Викам му комшията да викна (той си е техник инженер и с това се занимава), а моят:Не искаш ли да дойде и теб да оправи?
Ей такъв е...  #Cussing out

# 24
  • Мнения: 4 496
А моя висящ сушилник го купихме преди 2 месеца....Сигурно ще ми писне и накрая ще си го монтирам сама.Може и да закача НЯКОГО на него,за да видя дали добре съм се справила.... smile3515

# 25
Не мислите ли, че трябва да ги ремонтираме тия мъже?
че като чета и друга една съседна тема, лошо ми става...

# 26
  • Мнения: 5 178
Абе ремонт си е грозна дума и за мъже и за жени.. мъж ми вече от ядове и нежелание да прави ремонт само троши, много разсеян и много неорганизиран.Успя да счупи и втората мивка  #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 27
  • Мнения: 1 817
В това отношение нямаме проблеми! И двамата си правихме сами ремонта, защото сме студенти все още, но стана бонбон жилището! Peace

# 28
  • Мнения: 100
Мили дами да ви се оплача аз чакам да се направи ремонта от мъжа ми вече 3-ра година. от както забременях. първата година каза нямаме пари, втората няма да стигнат, а третата че няма да се върне скоро от път. направо ми писна от мъжки номера. Ивелина

# 29
  • Мнения: 323
Моят като чуе за ремонт и- smile3514,при условие,че за всичко вика майстори.Ако искам да си намеря причина да се скараме,трябва само да спомена тази дума и гледай какво става.Като цяло хич не е и сръчен.Като го помоля да направи нещо вкъщи,първоначално казва-няма как да стане,след около месец,месец и половина-може й да стане,и след още толкова време,през което аз опявам постоянно-мисли,мисли и казва,че ще стане.А като се захване с нещо така псува като каруцар,че чак пишман ставам,че е тръгнал да върши нещо.Онзи ден купих нов полилей за хола,ей какво ми чуха ушите smile3512.Повече да не съм купувала нищо без него,защото схемата за закачане на полилея била много сложна и незнам какво още.След 2 дни кряскане като луд,сложи лампата,ама на мен ми се помрачи радостта от новата придобивка. Cry

Общи условия

Активация на акаунт