Софийски кърмачески срещи! Събота 29 март в 11ч. зад НДК

  • 7 772
  • 204
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 1 775
И ние .

# 106
  • Мнения: 3 161
Срещата остава в сряда. Ако сутринта вали/гърми/не става за излизане, ще го мислим в движение и ще преместим в четвъртък.

Мястото е в Борисовата градина, заведението е Duke (до скоро Next, преди това - Маймунарника), вижда се от езерото с лилиите - има два дълги бяло-червени банера отпред на входа. Часът е след 10 (не обещаваме да сме там точно в 10:00, така че ако сте от ранобудните, по-добре си водете компания Simple Smile)

# 107
  • Мнения: 5 401
Е, от тази седмица ни остана само четвъртък, а в петък сме в МОЛ-а на лекцията.
Слънчево настроение, мамита!

# 108
  • София
  • Мнения: 293
като гледам днес май вали. срещата състоя ли се или остава за четвъртък?

# 109
  • Мнения: 5 401
Остава за четвъртък, надявам се!   bouquet

# 110
  • София
  • Мнения: 1 775
Дано не вали в четвъртък  Praynig.

# 111
  • Мнения: 5 401
Ще се събираме ли днес???

# 112
  • София
  • Мнения: 1 775
Аз тръгвам, пък дано е хубаво времето. Със синя количка съм.

# 113
  • Мнения: 5 401
ОК, Lovi! Аз съм с чиковска количка и сигурно малко ще закъснея, за да гледам Айла по бТВ.

# 114
  • В офиса
  • Мнения: 4 036
Момичета, Емем няма нет, предавам от нейно име.

От 11:00 днес е пресконференцията в БТА. Срещата се отлага за 12:00. Мястото остава - бившият Маймунарник (Duke, Next) Тъкмо ще може да дойде агитката наши хора, които ще са на пресконференцията.

Последна редакция: чт, 02 авг 2007, 09:02 от Тинкърбел

# 115
  • Мнения: 5 401
Супер, там сме!   bouquet

# 116
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 860
Брошури - няма да са готови. Ще ги печатаме от следващата седмица насетне... даже не ми се обяснява как и защо, но направихме всичко по силите си.
Свържете се с My_Moonka на лични или кю, да ви изпрати ПДФ файла й, ако имате желание/възможност да направите стотина копия за събитието. Общо взето и тук така ще действаме. Много крива хава, извинявайте. Доста ми е нахмурено, уморено и изнервено, но някой път като не върви - не върви...

# 117
  • Мнения: 988
Е защо не видях темата вчера или поне днес сутринта  #Crazy
кажете че ще има и още срещи  Praynig затъжила съм се за тях, а Борисовата ни е близо - да ви доведа и моето попораснало вече кърмаче  Simple Smile

# 118
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 860
Мецанка - отиди утре на срещата в МОЛ-а, или на 5-ти на среща-разговор за бъдещи и настоящи майки Grinning
Впрочем на последната е много-много важно да има повече вече майки, да дават акъл на бременлийките Grinning

# 119
  • Мнения: 988
ще пробвам да ида и на двете  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт