Софийски кърмачески срещи! Събота 29 март в 11ч. зад НДК

  • 7 766
  • 204
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 3 718
Хайде през уикенда, аз съм много за  Peace
А и за 20ти съм за ако е хубаво времето  Wink

# 136
  • София
  • Мнения: 5 213
Нещо няма интерес за утре. Предложете друг ден и място! Зимата идва- да не отлагаме много!

# 137
  • Мнения: 5 401
Аз няма да мога този уикенд - ще се вихря на сватба!  Grinning

# 138
  • Мнения: 2 159
тези дни го дават много дъждовно, аз съм също за уикенда, надявам се да се завлека най-сетне Wink

# 139
  • София
  • Мнения: 1 775
И аз съм за уикенда, ако времето позволява. Скоро бях зад НДК. Там има хубаво кафе със занимавки за децата. Достъпът е лесен и мисля, че ще е приятно.
 

# 140
  • София
  • Мнения: 12 296
  За тази събота или неделя ли става въпрос. В събота ако е няма да успея защото сме на сватба, за неделя може и да стане  Simple Smile

# 141
  • Мнения: 3 718
Времето май ще е мокро, хайде за следващата събота, какво ще кажете?

# 142
  • Мнения: 2 159
да май го дават валящо Confused

# 143
  • Мнения: 2 818
И на мен ми се идва Simple Smile
Предлагам, ако не се разцигани времето (т.е. да настане циганско лято) срещата да е в МОЛ-а на стамболийски. Има и детски кът...

# 144
Кога ще има среща? Имам някои въпроси за слинга  Grinning

# 145
  • София
  • Мнения: 5 213
Предлагам среща в събота, 29-ти март,  11часа.
Не се сещам къде обаче - зад НДК е премахнат детския кът, а и други майки предпочитат да има някакво забавление за по-големите деца.
Например в Борисовата градина на площадката със слона? Там има доста добри кътове с катерушки за различни възрастови групи и пясъчник посредата. Ще ни бъде удобно. Има и за хапване, без да ни се тикат в ръцете всякакви печалбари със съоръжения 18-та употреба...

Има ли желаещи?
Пишете предложения за мястото и датата- може да е през седмицата , ще бъде по-спокойно в градината...
 
 
 

Последна редакция: вт, 18 мар 2008, 16:28 от bilyanam

# 146
  • София
  • Мнения: 6 334
Хеее, тъкмо си мислех тези дни да пусна тема, за да възобновим старите срещи и виждам тази на първа стр. Grinning Ще се радвам сега да идваме с кърмаче номер 2, но защо събота? Rolling Eyes Мен лично ми е по-удобно през седмицата, както в началото беше вторник примерно?

# 147
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 826
И аз искам среща. По-удобно ми е през седмицата Hug

# 148
  • Мнения: 2 614
Какво ще кажете за четвъртък - 20.03, или четвъртък 27.03? (и двете седмици почивам в четвъртък  Mr. Green)

# 149
  • Мнения: 4 242
Какво ще кажете за четвъртък - 20.03, или четвъртък 27.03? (и двете седмици почивам в четвъртък  Mr. Green)

Ще кажа че умирам да дойда... Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт