Софийски кърмачески срещи! Събота 29 март в 11ч. зад НДК

  • 7 759
  • 204
  •   1
Отговори
# 165
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 826
Момичета, остават двете дати Четвъртък 27март , 11ч, но да видим какво  ще е времето.
 А мястото - Предлагам пред грозния паметник на бул.Витоша, пред НДК (където май и преди са се провеждали)
Ако остане така, аз ще гледам да дойда, само да не ми отворят работа Grinning

# 166
  • Мнения: 3 718
Правдеее, а ако е хубаво времето в четвъртък шъ ли дойдете на НДКто ?
Аз не съм особено сигурна още де, ама ще се пробвам.

# 167
  • Мнения: 2 614
Правдеее, а ако е хубаво времето в четвъртък шъ ли дойдете на НДКто ?
Аз не съм особено сигурна още де, ама ще се пробвам.
Ами имам ли избор  Mr. Green Като искам да ви видя, че на ЛЛЛ-срещата не дойдох  ooooh!

# 168
  • Мнения: 116
И на мен много ми се идва утре, ама сигурно ще позакъснеем (примерно към 11:30-12)... Къде да ви търсим (че едва ли ще стоите пред паметника)? newsm78

# 169
  • Мнения: 2 614
И на мен много ми се идва утре, ама сигурно ще позакъснеем (примерно към 11:30-12)... Къде да ви търсим (че едва ли ще стоите пред паметника)? newsm78
Наасок, ами там си стоим обикновено, сядаме и си говорим, ако има млади майки им разказваме за кърменето
и така....
Така, че ще те чакаме  Peace

# 170
  • Мнения: 3 034
мислех да се включа, но дребната е със сополи и кашлица, така че ще бъде следващия път. Rolling Eyes

приятно бъбрене. Peace

# 171
  • София
  • Мнения: 5 205
Момичета, днес Четвъртък 27март , 11ч,  пред грозния паметник на бул.Патриарх Евтимий, пред НДК
кой ще идва?

Последна редакция: чт, 27 мар 2008, 09:08 от bilyanam

# 172
  • Мнения: 2 818
Ние ще понаминем за кратко.

# 173
  • Мнения: 2 614
И аз ще дойда!  Peace

# 174
  • София
  • Мнения: 5 205
След успешната ни среща в четвъртък има ли желаещи за утре, събота в 11ч около грозния паметник пред НДК?

# 175
  • Мнения: 5 401
След успешната ни среща в четвъртък има ли желаещи за утре, събота в 11ч около грозния паметник пред НДК?

Има една мааааалка вероятност да успея да пресека светофара и да цопна на мястото!  Grinning

# 176
  • Мнения: 3 718
Пърли, ти като не успя да дойдеш в четвъртък, поне синът ти беше на линия. Мернах го с баба му, на съседните пейки  Hug

# 177
  • Мнения: 3 034
а снимки за неуспелите да дойдат в четвъртък ще има ли?

ние ще импровизираме в зависимост от наличието или отсъствието на жълти вадички под носа на Ваяна. Peace

# 178
  • Мнения: 116
Ние пак ще се пробваме да стигнем до срещата, че в четвъртък не сколасахме...

# 179
  • Мнения: 2 614
а снимки за неуспелите да дойдат в четвъртък ще има ли?

ние ще импровизираме в зависимост от наличието или отсъствието на жълти вадички под носа на Ваяна. Peace
Снимки ли? не, не и не!!!  Heart Eyes да бяхте дошли!  Hug
Аааааа, има болен в отбора ли? Бързо да оздравеете!
Аз въпреки, че предпочитам да прекарам времето си с вас, съм принудена да работя!
Но ви желая хубаво време и да покажете снимки Wink

Общи условия

Активация на акаунт