Не гладувайте!

  • 1 697
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 15
зайко-байко ти ме заинтригува! на моите см си ,аз малко под тебе! но ако си отслабнала 12кг от 60 зна4и 48кг си станала, толкова ли лошо изглеждаше? аз никога не съм била под 56 кг и бях с мерки 90/70/87 и се питам,ако трябва да съм по стандарт 42/49 кг какво ще бъде ? ходещи мощи ли ? кое е мярката, нормалното, много ми е трудно да преценя с оглед и годините, при толкова много изисквания да съм на препоръ4аните кила!
v momenta sam 48kg i milsq 4e izglejdam ok,a i se 4yvstvam ok s tezi kilogrami.Togava moje bi  zaradi tova 4e li6avah organizma si ot vajni za nego ve6tesva sam izglejdala zle.Naistina e otnositelno tavaq s kilogramite na vseki kokalite my tejat razli4no-i tova e faktor...Predi 2 godini lejah v bolnica zaradi alergiq i v staqta bqh s edno momi4ence na 16 i teje6e 21kg...Nqma6e zdrav organ i ne moje6e da ka4i i 100gr...No za ogromno 6tastie,blagodarenie na zav.otdelenieto dr.Koryderlieva i speciqlisti ot Sofiq q izlekyvaha...Tova na nikoi ne go pojelavam
izvinqvaite za latinicata

# 16
  • Мнения: 4 678
Разбира се, че е относително -кг/ръст Thinking
Пример:2 жени са високи 170 и тежат 60 кг
Обаче едната ,няма гърди ,а има голямо дупе
А другата е стегната в дупето, а има големи гърди Crazy
Въпроса е ,коя е с наднормено тегло,и коя трябва да се чувства зле newsm78

Мили дами килограмите са за в магазина,на едни килограмите стоят добре ,на други- не Peace
Има 100 неща които определят сексипила на жената,килата са на едно от последните места Peace  bouquet

# 17
  • варна
  • Мнения: 1 830

Мили дами килограмите са за в магазина,на едни килограмите стоят добре ,на други- не Peace
Има 100 неща които определят сексипила на жената,килата са на едно от последните места Peace  bouquet
Браво, Поци - това страшно много ми хареса. newsm10А особено като  е казано  от мъж  bouquet

# 18
  • Мнения: 485
за оптималното тегло има значение също и структурата на костите http://spidersport.com/fitness-calculator.php        има момичета ,които имат талия 40см (дори и 30) и ханш 50см (40), аз лично дори и анорексична не бих могла да достигна мерките на манекенките -да не говорим за тези. А за хубавата визия по-голямо значение има къде са разпределени тези килограми.

По темата- напълно подкрепям да не се гладува- като ученичка си докарах стомашни проблеми и припадъци от глад въпреки че свалих само 10кг за три месеца, което е почни нормално сваляне  - като започна учебната година за два месеца си ги върнах , защото не можех да стана от леглото от немощ.

# 19
  • Мнения: 3 537
Подкрепям и аз. Peace
Сега съм 61 кг и 170 почти висока.Искам да сваля още,но ще видим.
Но по- миналото лято бях 68кг. по едно време Embarassed,започнах да гладувам и освен че ми беше все лошо на морето,друго не постигнах.Свалените кг. си качих забързо после. Rolling Eyes

# 20
НЕ ГЛАДУВАЙ!

 Peace
виж това: www.mlm.daflorn.com    и по-точно Papay Vital
П.П.изполват го и в дебелариума на д-р Емилова

Общи условия

Активация на акаунт