Хайде покажете детските си стаи...

  • 70 042
  • 458
  •   1
Отговори
# 15
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Те децата отначало ще са в една стая,а живот и здраве до 10 г. ще ги отделим.И аз мисля да поръчвам по-големи легла.

# 16
  • Мнения: 811
Аз също смятам, че отдавна трябваше да се пусне нова тема за детските стаи, защото линковете в старите теми не се отварят!
Ще следя темата с голям интерес, защото и ние започваме да правим детската стая на Ади. Чака ни много работа, защото една затрупана с мебели стая ще трябва да се опразни, да се боядисват стените, ще слагаме ламинат ... А новите детски мебели ще са готови след 3 седмици най-рано  Tired Ще бъдат по поръчка, но това, което съм харесала просто го няма в България.
Нямам тъпение да стане стаята, всеки ден си представям колко ще е красива в бяло, розово и пастелно синьо, еххх  Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 6 039
малко по-разлчни решения на стаи с 2 легла















ето и с 3  Wink

# 18
  • На морето!
  • Мнения: 5 756
 Peace
запис,че ме вълнува темата.

# 19
  • София
  • Мнения: 3 816

Mchj,много ми хареса детската ви стая. Simple SmileМебелите от къде сте ги купили и колко парички ви струваха.Предварително ти блатодаря!  bouquet
Аз съм се спряла на това и понеделник- вторник мисля да го поръчаме.

# 20
  • Мнения: 3 251
Eто обещаните снимки, макар и не много ясни-снимани са с камерата.
http://community.webshots.com/album/559976231ofTPSG
Има още мебели, които не са готови - един комод, 2 етажерки за над леглата им, шкаф с 2 полички и една шахматна етажерка за ъгъла зад вратата.

Последна редакция: нд, 22 юли 2007, 09:22 от Сапфира

# 21
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Сапфира добре е станала детс.стая ,но леглата така като гледам не са повече от 150 см. дължина.  newsm78

# 22
  • Мнения: 3 251
Сапфира добре е станала детс.стая ,но леглата така като гледам не са повече от 150 см. дължина.  newsm78
Стандартна дължина са - 190/ 85 см

# 23
  • Мнения: 2 922
Сапфира, хубави мебели  Peace Коя фирма ги е правила?

# 24
  • Мнения: 3 251
Сапфира, хубави мебели  Peace Коя фирма ги е правила?
Дадохме поръчка  на частен мебелист- дърводелец, много младо и умеещо момче.
Всичко снимано до тук излезе 1050 лв., като в тази цена влизат и плоскостите.
Изработени са много добре, поне според "окото" на друг мебелист, който дойде по случайност у дома.

# 25
# 26
  • Мнения: 2 922
Дадохме поръчка  на частен мебелист- дърводелец, много младо и умеещо момче.

Много са хубави. А ъгловият гардероб е много добра идея  Peace

# 27
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
  bouquet

Последна редакция: пн, 23 юли 2007, 15:34 от luda

# 28
  • Мнения: 811
Малена, страхотни предложения! Идеални са за по-големи деца!

Сапфира, и на мен ми харесват  Grinning

# 29
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996

вариант с легла на ъгъл става, докато децата са малки. после всеки има нужда от лично пространство, макар и да е в същата стая.
леглата едно върху друго са много красиви, но ще трябва да се сменят по същата причина. и друго - не стават в тях да спи възрастен човек /или разбирай и 18-20годишен/. от работа трябваше да се поръчват двуетажни легла за възрастни - само една фирма се нави, другите отказваха да поемат отговорност, само за деца предлагали, че били по-лекички.
Аз пък взех едно чамово от "Айко". Изключително здраво, широко и удобно. Обикновено спим там двете с голямото дете. Общо около 100кг. Не е мръднало.

А нашата детска стая е част от по-голяма стая и е предназначена за двете дечица. Имах мъничка стая, отделена за детска, но не им беше комфортно да стоят там.

Ето това:
http://www.snimka.bg/search.php?q=luda1&checkbox%5B4%5D=1

Общи условия

Активация на акаунт