Бижутата ...

  • 7 048
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 451
Ооо, аз обожавам бижута. Тези от благороден метал почти отсъстват при мен. Обожавам колиетата с по-едри мотиви, но стилни, обици, и изобщо всякакви джунджурии. Grinning Имам страшно много и си ги комбинирам според това с какво съм облечена. Изобщо, дето се вика "без герданче и коланче не излизам". Laughing

# 16
  • Мнения: 80
малеееееее тези на Swatch са невероятнии .Какви са цените че не ги намирам.Горе долу ориентировъчно да знам

# 17
  • Мнения: 1 270
малеееееее тези на Swatch са невероятнии .Какви са цените че не ги намирам.Горе долу ориентировъчно да знам
Flutter Flutter Flutter  страхотни са жестоки наистина
кой знае колко скъпи  Whistling
а как се пазаруват? в смисъл до бг има ли доставка?
оххх а тази серийка малей малей чудо
samba colore

# 18
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
Много обичам бижута!  Hug Нося предимно сребро - имам големи количества. Имам и злато, но не съм му фен и почти никога не се сещам да се пременя с него. Купувам си постоянно по нещо ново, получава се тка че на някое бижу все не му идва реда да си го сложа и тъне в забрава на дъното на кутията. Последната ми пидобивка е от "Скарабей" - верижка с висулка от червен камък /не му запомних името/, украсен със сребърен грозд.
Имам украшения от всякакви материали, което ще рече че нося всичко!

# 19
  • Мнения: 405
Бижутата....ех!
Обожавам ги!
Дрункулките си правя сама  Mr. Green  /Вж. подписа/  Mr. Green
Иначе имам по няколко ценни бижута /сребърни и златни и кристали Сваровски/, но за съжаление нямам възможност да си купувам диаманти и платина  Sunglasses
А бих.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 535
малеееееее тези на Swatch са невероятнии .Какви са цените че не ги намирам.Горе долу ориентировъчно да знам
Гривните са около 100лв, пръстените около 70-80....Цените са долу горе нормални

# 21
  • Мнения: 3 647
предимно  злато нося
Лятото си  позволявам и сребро
предпочитам ръчната изработка
 това е последната ми придобивка - дизайнът е мой  Flutter

# 22
  • София
  • Мнения: 2 381
Харесвам и от благородна стомана, но точно такива никога не съм си купувала. Имам злато, сребро и колие с перли.  Flutter

# 23
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Аз също нося само злато.

# 24
  • Мнения: 952
аз също си падам по бижута но да са от злато, среброто твърде не ми допада но пък харесвам тези от стомана Peace

# 25
  • Мнения: 27 524
Харесвам и нося оснвоно злато, но за гривни и колиета си позволявам всичко, което ми хареса - пластмаса, мидички, камъчета, дърво, всичко. Но за пръстени и обици - не.

# 26
  • Мнения: 74
 Обожавам среброто и други красиви бижута.

# 27
  • Мнения: 2 401
На мен бижутата са ми страст, обожавам да ги притежавам, да си ги гледам, да си ги премятам в ръцете.  Доставя ми страхотно удоволствие, а нося само по 1 макс.2 по мен.  Колекционирам злато, сребро и бижута на Яблонекс (от чешкия център).
Страшно много харесвам и пръстени от мед. Използвам възможността да питам дали някой е виждал някъде такива, в София никъде няма.

# 28
  • Мнения: 731
Обичам истинските бижута - бяло и жълто злато, скъпоценни камъни. Не търпя цирконийчета и подобни.

# 29
  • Мнения: 80
малеееееее тези на Swatch са невероятнии .Какви са цените че не ги намирам.Горе долу ориентировъчно да знам
Гривните са около 100лв, пръстените около 70-80....Цените са долу горе нормални

малеее на тва ли викате нормални .. ?
жалко наресах си  2 пръстена Sad Sad

Последна редакция: пн, 23 юли 2007, 22:56 от FLyFLu

Общи условия

Активация на акаунт