На каква височина са Ви мивките?

  • 12 444
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Не знам на каква височина са, забравила съм, все пак монтажът се състоя преди 7-8 години.
Предполагам на стандартна, доверих се изцяло на майсторите, защото са ми близки.
Удобни са. Става въпрос за тези в баните, кухнята тепърва предстои да я правя, там мивка няма в момента, още си седят тапите по изводите.

Руске, след като мъжа ти така е взел мярката, ползва ли с идеята?
Laughing За нейния не знам, но моят е фен Rolling Eyes
Сега може би ще скочат възмутени съфорумки, но... това е положението.
И изобщо не е толкова рядко срещано.

# 16
  • Мнения: 4 300
На нас пък по погрешка ни зазидаха майсторите изводите за водата, оставили само канала #2gunfire
Иначе мивките са с меки тръби и могат да се местят на височина.

# 17
  • Мнения: 154
Висока съм 180см,ако трябваше да гоня 85см -стандарт ,сега да съм прегърбена Simple Smile)
Поръчах цялата ми кухня 110см долни  шкафчета .Домашната ми помощница също е колкото мен висока и всеки ден ми благодари за удобството  Laughing

# 18
  • Мнения: 6 039
На нас пък по погрешка ни зазидаха майсторите изводите за водата, оставили само канала #2gunfire
Иначе мивките са с меки тръби и могат да се местят на височина.

зависи от изводите, ако са на стената?



или ако на този тип мивки се монтира мека връзка - няма да е красиво, затова мястото трябва да си е фиксирано

# 19
  • Мнения: 1 517
Ние като купувахме мивка за банята, моя мъж я избра: по-широка, че да мога и да пера в нея, щото нямахме автоматична пералня пчти 2 години. После обаче, като си купихме пералнята, единственото подходящо място в цялата къща беше в помещението с въпросната мивка и се оказа, че тя е прекалено широка  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 4 970
Мивката ни в момента е на 85см. Широка е и ми е много удобна. Та, мисля да е на същата висо4ина и в новия апартамент( тия дни трябва да купя мивка Rolling Eyes).НО , сега изникна друг въпрос , свързан със съвпада на пло4ките и фризовете Crazy, и ще се решава на момента явно...

# 21
  • Мнения: 6 958
Визуално според останалите шкафчета и уреди и т.н.  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт