"Вие сте до тук- не пускаме цигани!"

  • 5 152
  • 73
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 920
Приятелят ти може да се сърди на 1000те си събратя, които хич не са чисти и възпитани като него.
А може да осъди държавата в Страсбург, да му плати да си построи собствен басейн.

# 16
  • Мнения: 4 585



Не, не ми е проблем да се плацикам с долу горе чисти мангали в един басейн.
Хлор има за всички. Уж всички съфорумки взимат душ сутрин, обяд и вечер
- има и такава тема, демек много сме чистоплътни, а току едната пита кво
да си прави хлебарките, друга я изпохапали бълхи, трета - папатаци.
Какво е папатаци?

# 17
  • Мнения: 2 180
Папатаците са дребни хапещи мушици, които влизат в стаята при светване на лампата и се крият по горните ъгли на стаята.  Laughing Хапкат и щипкат като бълхички.
По темата: Изобщо не ходя на обществени басейни, щото не мога да стоя г.з до г.з с друг човек, който не е от семейството ми. А по повод циганите-когато се разминавам с такива инстинктивно си спирам дъха, защото имам чувството, че ще прихвана нещо от тях. А и винаги смърдят, така че има полза тактиката ми. Wink

# 18
  • Мнения: 1 630
А как го разбраха, че е циганин?
Ами личи си, чертите му също са спечифични. Моят тен, колкото и плътен да стане- не може да е чак такъв.

Ако, бях на мястото на приятеля ти,
определено бих съдила управата на басейна

# 19
  • Мнения: 8 769
Мой приятел е циганин- чудесно момче- възпитан, спретнат, с висше образование, работи. Имате ли нещо против до вашия шезлонг да отмаря човек като моя приятел?
Ако е с това описание-не, нямам нищо против! Независимо дали е циганин или не. Имам против крадливото и миризливо племе (което в същност само си е виновно за имиджа).

В началото на юни бяхме на басейн във Варна (все още морската вода бе студена). До нас се настани семейство-бяла жена с много мургав (абе жив циганин) мъж. Имаха две деца0 и двете цръни като него. Обаче, говореха на български, държаха се възпитано, изглеждаха чистоплътни. Ами, нямах нищо против да са до нас. Дори, бидейки по-далеч от багажа си, някак си не се притеснявах че те са в близост до него.
За съжаление подобни екземпляри са рядкост.

# 20
  • Мнения: 4 371
Какви миризливци и нечистоплътни българи има, те за един мургав се хванали.
В обществени басейни рядко влизам, в тези в София - никога! До моя шезлонг не искам да се пече гнусар с черно под ноктите и вмирисани подмишници, също и по китайци не си падам, но това е друга тема и проблема си е в мен Laughing Нормалните цигани, които по нищо не се различават от нас не ми пречат.

# 21
  • Мнения: 920
Въпросът не е само в чистотата, а след като вляза в басейна, дали после ще си намеря пищималчето, или ще трябва да си ходя по бански.

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 903
Ами неприятно наистина. Спретнатите като него и образовани са голяма рядкост. Аз не съм виждала такъв циганин освен по телевизията. Аз обаче не бих отишла на басейн където има цигани.
90% от тях са гадни, миризливи и крадливи.

# 23
  • Мнения: 25 615
Познавам циганки, които са женени за българи, някои от децата им също са възчернички. Никой от тях не се е оплакал досега, че не са го пуснали на обществен басейн, даже и в Плувния, от който съм била свидетел как гонят циганите по принцип. Ама и аз да съм, ще гоня, ако ми дойдат 2-3 с ръце в джобовете и напират да влизат, а на въпроса къде им е багажът, отговарят: "Ами вътре". Вътре, ама друг път.  Joy
Та не е само до боята, ами и нещо друго трябва май.
А иначе познавам и доста руси и синеоки цигани. Ако не им хванеш ръката в джоба или чантата си, никога няма да допуснеш какви са.  Laughing

ПП Не ме трогва особено трагедията на младежа, когото не са пуснали в басейна. Повече ме гризе в момента мисълта, че циганският квартал на Ст. Загора гори, или поне съвсем близо до него. Моля се само да няма жертви и особено да няма пострадали деца!  Praynig

# 24
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Мария Луиза работи ли? 

И мен живо ме вълнува отговорът на този въпрос.

# 25
  • Мнения: 4 447
Не мисля,че фейсконтрола трябва да е буквален. Тъпо е.

Както има вмирисани и неспретнати цигани, така има и такива българи. Еднакво неприятно ще ми е, ако до шезлонга ми да има някой вмирисан, чорлав, прост и т.н. - какъвто ще да е.
В родилното бях в стая с момиче, което беше от ромски произход - във Вип-а! Чисти, спретнати, възпитани, даже по това, което ми разказа с изпбрания екип о т.н. май повече пари от нас имаха - мацката не беше много мургава, даже русокоса  (изрусена), реших, че на солариум е била, но като видях мъжа и чух репликите, които си размениха - бях сигурна - роми, но това не ми попречи да кърмя заедно с нея... .  bowuu

# 26
  • Мнения: 7 837
А как ли се определя фейс-контрола при т. нар. white trash?

# 27
  • Мнения: 4 447
А как ли се определя контрола при т. нар. white trash?

хахахаха, да не се бях сетила за това. У нас и траш да си, като метнеш ланецО на врЪтО - нЕмаш грижи Бате - Влазяй! Confused

# 28
  • Мнения: 2 673
Днес, докато се опитвам да тегля\безуспешно\ пари от кварталния банкомат, и докато се обърна....некъв ВМИРИСАН, стар, смърдящ на гнили зъби и цигари българин ми пипаше бебето по крачето \радваше му се\ Sickпосле и по ръчичката....Честно казано, предпочитам българина да беше спретната, лъхаща на баня ЦИГАНКА!

Но за смръдливите манги, дето нахълтват в басейните и ги използват като къпални..Всички знаем, че доста от тях са носители на болести - знайни и незнайни...Трябва да спират обаче и смръдливите нечистоплътни българи, немци и квито и да са там...твари...

# 29
  • Мнения: 7 837
Има съфорумки, дето не си мият косата по цяла седмица. На мен и с такава особа няма да ми е комфортно в един басейн, нищо че мирише на Гучи и е с бяла кожа. А банския й струва 200 лв...

Общи условия

Активация на акаунт