За тях аз се "големея"...

  • 2 085
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 752
Възрастните хора и най-вече родителите такива изпитват нужда от постоянно внимание са ми личните впечатления. Предполагам, че след като си разведена очакват да им обръщаш внимание повече от преди. Не си вменявай вини, родителите не са деца а възрастни хора. лъжни са да те разберат теб и потребностите ти  Peace

# 16
  • Мнения: 4 496
Абе ,и така си мислят,че се големееш,я наистина започни!!

# 17
  • Мнения: 1 761
Каквото и да правиш за роднините- все за нещо са недоволни.
Гледай децата си и се грижи за себе си-така поне ти ще се чувстваш удовлетворена.

# 18
  • Мнения: 5 468
Ами щом си на 13 км от него, какво ти пречи да ходиш да го виждаш в събота и неделя? Самотен е, радва се на присъствието ти и това на детето... За това и мърмори...
Баща ти е, един ден, като го загубиш, ще съжаляваш, че не си му обръщала достатъчно внимание, а той толкова е искал Tired.

# 19
  • Мнения: 4 752
Ню, аз останах с впечатление че момичето ходи всяка събота и неделя... Опасявам се, че таткото иска да ходи постоянно, което ако съм я разбрала правилно и е невъзможно...

# 20
  • Мнения: 5 468
Наистина, сега като прочетох отново, е писала, че всеки почивен ден е там newsm78... Ами явно баща й иска да живее там и това е. Но млада жена с малко дете на село - не ми се нрави нещо Tired.

# 21
  • Мнения: 1 800
Нищо ти няма на теб Hug. Родителите са така, особено като минат 60-те( никой не искам да обидя). Вдетеняват се и иcкат всичко да се върти около тях. Това е твоя живот. Очевидно е ,че не си го изоставила. Не е нужно да му даваш отчет кога си в отпуска, кои дни почиваш. Така той няма да знае и да те кара да се чувстваш виновна, че си  взела ден са себе си. Peace

# 22
  • Мнения: 1 817
Баща ти трябва да разбере, е си порастнала и че вече имаш свой живот! А когато имаш възможност, винаги ще го посещаваш! Обясни му, че го обичаш и го подкрепяш, но имаш по-важни задължения! Peace

Общи условия

Активация на акаунт