Колко рядка трябва да е кашата?

  • 1 423
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 721
Гъстотата й е като на крем за ръце(например).

Ех, това сравнение ме разби направо  Joy Joy Joy
 Hug

Хи-хиииии, радвам се, че успях да те зарадвам Whistling
Не само нея  Grinning Grinning Laughing hahaha hahaha hahaha Добре че на друго не го оприличи Wink

# 16
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 295
Никога не съм гледала упътването.Правя я на око, както му харесва на синът ми. Peace

И аз винаги я правех на око. Ако някога решах да спазвам инструкциите, кашата се прецакваше отвсякъде  Crazy

# 17
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Почти винаги съм спазвала пропорциите и е ставала с гъстотата на грис или крем. Усетих, че колкото повече бъркам с вилицата, кашата става по-гъста. Бъркала съм по 3-4мин. понякога  Simple Smile

# 18
  • Мнения: 721
Почти винаги съм спазвала пропорциите и е ставала с гъстотата на грис или крем. Усетих, че колкото повече бъркам с вилицата, кашата става по-гъста. Бъркала съм по 3-4мин. понякога  Simple Smile

Малии, от къде ги вадиш тия китки? Grinning Crazy Wink

# 19
  • Варна
  • Мнения: 773
от начало гледах на кутията какво пише, но стана като супа. Вече си слагам вода на око, да стане гъста за да може да се яде с лъжицата без да капе.

# 20
  • Мнения: 2 849
Ако спазвах упътването ,нищо не се получаваше .Само кашите ги правих на око ,малко по-гъти от боза например .

# 21
  • Мнения: 1 986
  Правя я на око,не гледам указанията на кутията Wink-според тях,става много рядка Confused

# 22
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Почти винаги съм спазвала пропорциите и е ставала с гъстотата на грис или крем. Усетих, че колкото повече бъркам с вилицата, кашата става по-гъста. Бъркала съм по 3-4мин. понякога  Simple Smile

Малии, от къде ги вадиш тия китки? Grinning Crazy Wink


Тия китки са от опит   Wink
Също така зависи и каква марка каша ползваш  Wink
Сина ми е ял всеки ден каша за сутрешна или сл. закуска от момента на въвеждането и ! А това беше на 5 месеца, та до почти година и кусур, та смятам че доста се бях усъвършенствала в приготвянето и  Wink

п.п Никога не е ставала рядка, винаги е била с гъстотата на крем или грис и почти винаги съм спазвала пропорциите, просто бърках по-дълго време с вилицата

Последна редакция: чт, 09 авг 2007, 21:11 от doniboni

Общи условия

Активация на акаунт