задух и сърцебиене

  • 14 718
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Kati_z отиди на изброените лекари - кардиолог и ендокринолог, но съм почти сигурна, че нищо няма да открият. Това твоето е май невроза. Не се заглеждай толкова колко ти става пулса. 103 е все още в границите на нормалното. Аз съм стигала до 170, като нормалното ми състояние е между 95 и 120. Като се вгледам и замисля става и повече. По-емоционална си, разбира се и ти са се събрали повече негативни емоции и затова. Като тръгнеш по лекари и започнеш да се вглеждаш постоянно, нещата ще станат по-зле. Едно валидолче под езика в такива моменти съм сигурна че ще ти помогне. Успех   bouquet

# 16
  • Мнения: 77
Направо отиди на психиатър.Аз получих такъв пристъп преди окологодина за първи път и имах чувството,че умирам.Не можех да си поема въздух,сърцето ми ще изхвръкне,треперех цялата и ми истръпваха ръцете и краката.Обиколих всякакви доктори,правиха ми електроенцефелогхрама на главата и всичко ми беше наред,но пристъпите си ги имах.Тогава една позната сподели,че има подобен проблем и трябва да отида на психиатър.И знаеш ли какво,оказа се че веществото серотонин в мозъка ти намалява и започваш да получаваш пристъпи.Предписаха ми антидепресанти-Сероксат и Ривотрил и сега ги пия. Hug

Общи условия

Активация на акаунт