Кръшкат ли мъжете ви през работно време?

  • 5 963
  • 123
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 25 619
Ъхъ. Отдавна го подозирам. Все се връща изморен от работа, особено след 12-часовите смени  за никакъв секс не става.  Crossing Arms
И това не ме притеснява особено, ми мъж е, що да не скочи на чуждо, притеснява ме фактът, че работи само с мъже.  Thinking  Mr. Green  Joy

# 16
  • Мнения: 2 196
Може и да кръшка,знам ли го.
Да прави каквото иска,само парите да носи вкъщи.

# 17
  • Мнения: 6 993
Их, каква съм късметлийка с неработещ мъж Joy
Иначе съм на това мнение:
Може и да кръшка,знам ли го.
Да прави каквото иска,само парите да носи вкъщи.

# 18
  • Мнения: 185
Не знам дали кръшка,не искам и да знам. Mr. GreenАко някога ми потрябват компромати,ще се  поинтересувам Laughing

# 19
  • на село
  • Мнения: 74
Да се включа и аз отново,моя и да иска да кръшка по време на работа не може,защото работим заедно,чат пат си правят мъжки сбирки вечер с колегите,но знае ли човек-може пък тогава да го прави,но то си му е за главата.Той ме познава много добре и знае,че ако надуша нещо моменталически му отварям вратата на вън без връщане на зад.

# 20
  • София
  • Мнения: 12 554
Хе хе, Лиске, моят мъж и да иска няма как. Кара влак. А и помощникът му е мъж Mr. Green
Не че историята на БДЖ не познава и такъв случай - хванати на калъп машинист и помощника му Joy, ама моят мъж нещо не си пада по същия пол Wink

# 21
  • Мнения: 1 152
Аз познавам такъв мъж /женен от години/...абсолютно същата ситуация - хотел, бързо праскане и пак на работа. Така, че нищо не ме учудва.

# 22
  • Мнения: 2 556
За кръшканията съпругата обикновено узнава последна, ако изобщо узнае. В моя случай поне е сигурно, че мъжът ми не кръшка с колежките, защото фирмата ни е обща и няма да му е е лесно точно тук да се развихри.  Grinning

# 23
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Не са само мъжете, и жени го правят.
Навремето беше още по-лесно, имахме си и служебни квартири - за други цели, естествено, но като че ли по-често се ползваха не по предназначение.
Единственият риск беше да се засечеш с друг колега с право на достъп или с някой по-голям шеф, отишли там за същото.
И аз съм ги ползвала за 'терен', признавам си.
Но не с цел да кръшкам, а поради единствената причина, че в къщи живеех с още 7 души.

# 24
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Не ме е осведомил ако го прави.
Сигурна съм, че абсолютно всеки мъж би се изкушил от млада сексапилна колежка. Въпрос на късмет е дали има такава. Каква ми е ползата да знам?

# 25
  • Мнения: 1 559

ама много често го спичам мъжо като каже по телефона ,че е в офиса" я тракни на клавиатурата да я чуя" Mr. Green

 smile3532 smile3532 smile3521 newsm10

# 26
  • Мнения: 51
Аз по принцип на моя мъж му имам доверие-все пак когато реши да става съпруг вече беше в "графа-походих си "/както и аз/.Решихме ,че вече няма какво ново да видим под слънцето и ....  Party Но ако все пак е решил да се облажи и навън,нищо лошо-мъж е.Защо да се спичам ,ако недай си боже чуя"на тая мъжа и не става за нищо"-нека се докаже -ДОБЪР Е... Embarassed  Flutter

# 27
  • Мнения: 3 818
Ооо, ако реши, може да прави каквото си иска през работно време Simple Smile. Работи сам, сам си е шеф, работното му време зависи от него самия, даже не е нужно да излиза, достатъчно е да врътне ключа на кабинета си Laughing
Вярвам, че не се възползва от тези възможности и това ми стига, не ми се занимава с теории на конспирацията Laughing

# 28
  • Мнения: 185
Но ако все пак е решил да се облажи и навън,нищо лошо-мъж е.Защо да се спичам ,ако недай си боже чуя"на тая мъжа и не става за нищо"-нека се докаже -ДОБЪР Е... Embarassed  Flutter
Какво великодушие ooooh! Mr. Green

# 29
  • София
  • Мнения: 397


За моят мъж не мога да знам, какво прави, като е на работа. Ходи да връчва призовки на врата, ходи в апартаменти да дава разрешение за каси за оръжие, привиква разни хора за това-онова... Но разчитам на това, че всеки псува полицаите и дори да избликне такава безумна страст, виждайки го някоя булка на вратата си, ще й е неудобно да се закълчи на "представител на властта". А и той, дано не го подценявам, ама хич не го виждам в ролята на Дон Жуан...
[/quote]не искам да те шашкам,но много жени си падат по униформени мъже,пък ако има и белезници си е направо еротична фантазия Mr. Green лично за моя-сигурна съм,че не,един куп шефове му висят на главата и все недоволни,поне това му е хубавото на непреуспелия мъж Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт