Най-ужасният подарък, който сте получавали

  • 40 556
  • 618
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 2 821
Чак ужасен не, но тъп...на мой РД един познат - митничар ми подари две кутии Марлборо Crazy

# 17
  • Мнения: 2 180
От едно гадже - играчка Купидон, който казваше "I love you" и уникално грозна плочка с тъп надпис /картонена в рамка/. Не знам къде по тавана на къщата съм ги захвърлила...
Една приятелка ми беше купила блуза - оранжева с червен надпис и пайети по нея Sick Сетете се само как може да изглежда. Същата тая дружка за един рожден ден ми подарява.....сутиен. А аз съм с възголемичък бюст и естествено не ми стана. Ама и малък да е, не върви да купуваш за друг- то си е индивидуално и не всеки ти е удобен, дори и да е твоя размер.
Аааа и майката на милото-идва на гости да се запознаем, не ме е виждала никога, не знае как изглеждам и какво обичам да нося, но.......купила 3!!! блузки. Не ми станаха.  Tired

# 18
  • Мнения: 503
От сватбата освен трите скари и двата фритюрника, сред подаръците имах и комплект стъклени чаши с нарисувани по тях китайки. Помните ли ги? От едно време.

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 6 941
картонена кутийка с хартиени цветя вътре!  ooooh!
по-голям кич не съм получавала.
веднага отлетя в кофата.

# 20
  • Мнения: 6 993
Същата тая дружка за един рожден ден ми подарява.....сутиен.

А на мен една от най-близките ми дружки ми подари 4 тази година. Shocked Понеже не нося сутиени и имам сигурно 2, ако трябва официална да ходя някъде, та тя се притеснила, че нямам и за тва - 4 Joy За цял живот ме уреди. Поне ме заведе да ги премеря, де.

# 21
  • Мнения: 5 250
За 14я-15я ми рожден ден една приятелка ми подари тенджера  Rolling Eyes
Иначе съм получавала доста други ужасни подаръци. Доста неприятно се чувствам в такива моменти, при все, че се старая това което аз подарявам да е хубаво. А не просто да отбия номера.

# 22
  • DE
  • Мнения: 967
Супер ужасна статуя!

# 23
  • Мнения: 459
Свекървата вече втора година ми подарява един и същ парфюм за 8 март /ужасна миризма/

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 409
оооо явно не знаете какво значи ужасен подарък! аз не съм висока, но свекървата, ми подарява всеки път някакви си блузки от китайски магазин , т.е ръкавите са ми до лактите и едвам дишам, естествено от почти наййлонов плат и прекрасни цветове  Sick  Sick  Sick ! и то с думите незнам да ли ще ти стане но мога да я сменя с нещо!  #Cussing out
та така..... но тя такива нещо обича!  Mr. Green
преди два месеца влизаме в спалнята си , а тя оставила пакет с нещо синьо вътре, аз отварям леко и пипам,че е найлон тип покривките дето ги продават циганките по пазара,ама пак едни хубави цветове! и казвам на милото майкати ни е купила покривка за хранене, а той учуден отваря и виждаме,че това е комплект за спалня! умрях от смях!!! чист шушлек,с висящи конци, той я извика й я попита какво е това, а тя взе (както винаги!) да се обяснява,че не била разбрала какво е ....  #Crazy  #Crazy  #Crazy
мисля си като не можеш да избираш, по-добре недей, че иначе е много грозно!  Twisted Evil

# 25
  • Мнения: 4 406
Чак ужасен не, но тъп...на мой РД един познат - митничар ми подари две кутии Марлборо Crazy
надявам се поне да си пушач...
аз не пуша, но са ми подарявали пепелник  newsm78

# 26
  • Мнения: 3 491
Майка ми искаше покрай детските списания за децата да ми прати на касета песента "Сине, сине ...". При мисълта за това нещо в ушите ми реагирах с достатъчно спонтанен ужас, за да предотвратя подаръка. 

# 27
  • Мнения: 868
    Една бродирана носна кърпа, а също и обеци от тенеке от които ми паднаха ушите Grinning

# 28
  • София
  • Мнения: 7 097
Ужасни чак не, но много мразя да ми подаряват разни домакински посуди, вази и тем подобни... Stop А, също и плюшени играчки - за малката да, но не и за мен... Naughty

# 29
  • Мнения: 6 164
От едно гадже за Коледа - сешоар и епилатор - промоционален пакет от "Метро" - двата кашона се продаваха заедно залепени.. Sick И сешоар и епилатор си имах, ама не е това въпроса: първо ми е гадже и парфюмите и бельото са класика и баналност едновременно, но пак върви повече от прИмоция от "Метро" на електроуреди. Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт