Замисляте ли се понякога сериозно?

  • 2 595
  • 56
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 196
По-скоро гледам какво вкарвам в устата.
Щом излиза на финала редовно и без проблем,не се и замислям.
Ама като почне да ме присвива стомаха,замислям се да ви кажа.

# 16
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Темата сериозна ли е? Rolling Eyes

Абсолютно.
И недоумявам, че големи хора се държат сякаш стомахът им е на друга планета.

# 17
  • Мнения: 25 623
Извод: Реза е на диета.
Тъжна работа...  smile3518

# 18
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Не е.
Това е тъжното.

Отива на почивка и много и се иска да си обещае разни неща, но не смее защото се знае каква е ССФ.

# 19
  • Мнения: 3 423
От известно време се главоблъскам,
дали производителите на някои от
българските продукти се замислят
какво пускат в търговската мрежа.
Случи ми се да ям продукти от една
марка, но с различен вкус. Добре, де,
аз се замислям, че ми се яде някакъв
салам, примерно, купувам го, вкусен,
купувам още, горчи, купувам пак - бляк.
Има ли смисъл тогава да се замислям...

Изненадана бях преди седмица, когато
много ми се гадеше, но така и не разбрах
какво, аджеба, става в стомаха ми. Нещо
лошо ставаше, не знам обаче къде прекалих.

Последна редакция: сб, 21 юли 2007, 13:17 от Liska

# 20
  • Мнения: 2 070
Ето нещо ежедневно практично да речем, което уж е доказано, че не е здравословно - на децата в яслите и детските градини, както и сигурно 90% от майките вкъщи дават плодовете за десерт, сипват сокчета по време на самото хранене, или вода. Да не говорим, че ежедневно три годишни деца се тъпчат с ментос, сладолед и кола вместо вода. Това за децата. Какво остава за големите.

# 21
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Лисано, предренесансовият патриотизъм май ти е дошъл в повече, доколкото разбрах от очевидци.
Напоследък настойчиво избягвам да купувам несурови неща.

# 22
  • Мнения: 4 195
абсурдно е да го изследвам - с външна тоалетна, тип клекало - изхвърча като тапа от бутилка шампанско......дори не го виждам, но по звуците понякога разбирам, че някоя храна се е изгъбаркала със стомаха ми.
Виж, когато съм била бебе, много лесно съм си махала пелените, и нееднократно съм му опитвала вкуса - за това и ми върви на гъби - така казват бабите, дали да не продължа и да заформя бизнес - сутрин го пробвам, следобед отивам за гъби, ако са ме излъгали - мамка им и бабички #Cussing out
А синеца беше с гастроентероколит - за 20 минути, миналата година, 14 пъти му видях стомашното съдържимо - приличаше на кафява H2O...горкото ми дете....горкото му дупе, горкия му стомах, преживяха ураганни дни ooooh!
Ох току що обядвах.....и олабих стомаха, чудна темичка Joy

# 23
  • Мнения: 3 405
Да, интересува ме какво влиза и не, не гледам какво излиза (само понякога  Mr. Green)

# 24
  • Мнения: 459
 Joy
Не бях се замисляла, но от сега нататък- ще.

# 25
  • Мнения: 4 546
да. когато ми се повръща. да съм подготвена какво ще видя  Crazy

# 26
  • Мнения: 287
Ами да си призная честно до сега не съм се замисляла точно как се композират храните в стомаха ми но винаги гледам да ги подбирам, преди да ги пратя вътре Peace
 Де Ваня донякъде е уцелила принципа на стомашния изглед с метафората за красива торта Mr. Green
 само, че схемата е следната - първата храна, която хапнете на едно хранене се паркира най-отдолу и се застила по лигавицата и стените на стомаха. Всичко, което се добави отгоре си чака реда за храносмилането. И съответно черешката на тортата - десерта - като го бацнем накрая...не може горкия да се дореди да се смели ми направо почва да си ферментира...
 Извода е следния - за красиво съдържание на стомаха не яжте десерта последен! Винаго пръв и единствен, поне 35мин. след него вкарвайте друга храна. Същото е полезно и с плодовете Peace

# 27
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Общо взето хапвам, без да се замислям много...  Embarassed

Картинните изображения ми изникват, само при вида на тлъсто месо или като ми нюхне кофти.


Сакън  Stop, ще останем с един мод по - малко.

...Отива на почивка и много и се иска да си обещае разни неща, но не смее защото се знае каква е ССФ.

Отпусни му края  Laughing. Но ако ти се прияде сладко, по - добре шоколад, отколкото да рискуваш с торта, колкото и да изглежда привлекателна. Аз така удържах на палачинките на морето. Всеки път слюноотделях, като минавах покрай тях, ама не посмях да рискувам.

# 28
  • Мнения: 1 629
Не ми пука. Ни за стомашното, нито за чревното. Поливам със спирт, да убие това, което още мърда.
Сериозно. Ям всичко, баба ми е виновна с нейното 'да не стане зян' ooooh!  Обаче аз пия, а тя има гастрит  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 2 254
Много често се замислям...и с моето анимационно въображение,така добре си го "рисувам"в главата....
Има дни в които ми е много съвестно,и внимава с подбора...даже и си съчетавам цветове  Blush
 Но на следващия (ден),ми е толкова стръвно и лапам без оглед на нищо ......
 На митницата преглеждам изключително рядко....(.откакто имам дете,обаче,воайорствам из чуждите Mr. Green).

Общи условия

Активация на акаунт