Благодаря

  • 2 719
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 096
Много е мило това с Хепи Бърдей.. Чудесно е че някой е доволен от раждането си.. Колкото до плащането - винаги съм смятала че не може да очакваш кой знае какво за без пари.. било и за мижавите ни здравни осигуровки.. но е хубаво като си плащаш да получаваш качество.. за съжаеление и за това няма гаранция..
Честито бебче да ти е живо и здраво!

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
Очарована съм.....

Да ти е жив и здрав наследникът.   bouquet

# 17
  • Мнения: 6 164
Секцио 900 не е много, а и в крайна сметка, всичко се плаща. Какво да се прави, че държавата не възнаграждава, както трябва труда на хора, които са изцедили 10 години от живота си. Лекар не се става лесно, но малко го знаят. Става въпрос на дългогодишни лишения от личен живот и себеотдаване. Затова казват, че лекарската професия, не е професия, а призвание. Моето нормално раждане беше 1150 и все пак си заслужаваше и стотинката, нямаше такова внимание и отношение и толкова спокойно и прекрасно раждане. Радвам се да чуя щастливи отзиви за раждане - така трябва да е, а не това да е рядкост. Уви, у нас е така.

# 18
  • Мнения: 526
Честито бебче  bouquet
Чудесно е,че раждането ти е протекло така и ще запазиш само хубави спомени за него.

# 19
  • София
  • Мнения: 7 242
Родих ден преди Берни в Токуда, също със секцио, при д-р Диков. Напълно потвърждавам думите й! Тази болница няма нищо общо с другите! Нямам думи да благодаря на целия екип  bouquet

# 20
  • София
  • Мнения: 245
Честито бебче  Hug
Много ме зарадва написаното и ти благодаря, че си намерила време да разкажеш. Би било чудесно, ако повече майчета, които са доволни от раждането си, споделяха тук. Поне на мен написаното ми подейства като топла успокоителна прегръдка.
Пожелавам ти бебчо да е здрав и послушен и да те кара непрекъснато да се усмихваш!

# 21
  • Мнения: 2 196
Честито!   bouquet
Да ти е живо и здраво бебчето и само хубави емоции да ти носи!  Laughing

# 22
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Честит ти син, Берни!   bouquet

Бъдете здрави и щастливи . Hug  Радвам се, че цялото ти раждане е било със супер екип и ти си била в добро настроение.

# 23
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Честито бебче Hug

# 24
  • Мнения: 521
Честито бебче и от мен   bouquet

# 25
  • София
  • Мнения: 1 877
Берни, честито бебче! Да ви е живо и здраво и много послушно. Hug

Разказаното от теб звучи прекрасно!!! Дано да се чува за все повече болници в БГ Praynig.

# 26
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Чудесен разказ. Радвам се за теб.

# 27
аз днес ходих в Токуда-при д-р.Евтимова.Не съм много възхитена, но аз имам прекрасен гинеколог за сравнение и се оказа че такава като д-р Илиева от Вита  няма другаде. Но на въпроса.
Казаха ми че в Токуда нормално раждане е 500(то се води избор на екип,но няма как да не ги платиш), секцио 900лв. Забравих обаче да питам какво става след раждането. Чух за цени на стаи 85 и 125 лв на ден но не  ми стана ясно има ли нормални нелуксозни стаи и колко струват.Отделно разбрах че се плащало 30 лв за гледането на бебчето и отделно за изследванията.Това го разбрах от форумите след посещението в Токуда и нямаше как да попитам.Ясно ми е че където и да родя ще си платя, но въпроса е колко.
Някой направил ли е груба сметка колко струва от раждането до изписването в Токуда

# 28
  • София
  • Мнения: 7 242
nenova, стаите с 4 легла са хубави и просторни, за всеки има телевизор /2 лв. на ден/ и са безплатни /т.е. поемат се от ЗК/. ВИП стаи в родилното няма, а само лукс - 120 лв/ден - баня с вана и WC, по-голям телевизор, масичка и диванче за гости, кухненски кът с хладилник, мивка и котлон, телефон и правото да те посещават по всяко време /на практика обаче се "цупят"/. Пакет пълни изследвания на детето + 2 прегледа след изписването + гледане 24 часа е 400 лв. Има и по "опростени" пакети, но мен поне никой не ме информира и разбрах впоследствие. Честно казано никой нищо не обяснява и бая зар видях докато ме чуят, че искам допълнителни изследвания на детето. А част от тях направиха в деня на изписването, докато близките ми чакаха пред вратата.... Пак бих раждала в Токуда, но без "екстри".

# 29
  • Мнения: 119
Eeeee много се радвам това е един от първите разкази, в които чета за мама доволна от раждането!!!  Simple Smile

Бебчо е прекрасен, да ви е жив и здрав и много да ви радва!   bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт