Да се поглезите

  • 1 561
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 234
Единственото,което правя всеки ден е да си намажа ноктите с маслото на Икаров pletka Останалите неща ги редувам-глезя се с по едно на ден,понеже за всичко наведнъж време няма  Tired

# 16
  • Мнения: 6 243
Защо трябва да ги правя тия работи вкъщи само не разбрах. Ходя си на салони. Ваната, естествено, си я вземам у нас, а пилинг си правя с ежедневния душ...

И не го намирам за глезене, а за нормална грижа за външния вид. Нещо не схващат откога епилирането е глезене, ама явно щото съм изостанала от модните тенденции. newsm78

# 17
  • Мнения: 1 234
Ами за мен е един вид глезене,защото след кошмарен и изморителен ден като се пробера,в малкото време,което мога да си отделя-било то за епилиране или маникюр-за мен си е направо малък празник.Не го приемам като задължение,а като едно време,което съм си откраднала и в което правя приятни неща.Защото вярвай ми,че почти всеки ден се прибирам като прибита и нямам сили за нищо,освен да ида да спя Tired

# 18
  • Мнения: 1 313
Да отделям. Ваната я пропускам, защото нямам таква.

# 19
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Едно време, когато бях без дете в почивния си ден отивах в салон на сауна, масаж, маникюр, педикюр, козметик.
Сега искам да отида на фризьор и няма на кого да оставя малкия  Confused

Маски за коса правя докато се къпя, за лице - докато си сложа крем на тялото. За друго вече нямам време.

# 20
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Всичко в един ден не само че не успявам, ами не ми е и интересно  Laughing Практикувам като Руска  bowuu

# 21
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Епилирането и аз не го включвам в "глезотиите".
Вана нямам.
Маски на лицето не правя, ползвам само разни почистващи мазила тип "експресна употреба" - сутрин и вечер.
Педикюр - вкъщи, справям се относително добре.
Маникюр - също.

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Не ми се е случвало.

# 23
  • Мнения: 7 263
За съжаление не успявам да свърша всички тези процедури за един ден.   Sad

То ако и веднъж в месеца намеря не е зле. Честно казано все повече се доверявам на козметичката и маникюристката - в къщи все има нещо друго за правене. #Crazy #Crazy #Crazy с тези мъже ........

Общи условия

Активация на акаунт