Красива ли е българката?

  • 14 054
  • 140
  •   1
Отговори
# 120
# 121
  • София
  • Мнения: 3 800
За съжаление обаче описанието му за Варна и България в частност е направо обидно, особено на фона на останалите градове, които е описал Crossing Arms

# 122
  • Мнения: 4 202
За съжаление обаче описанието му за Варна и България в частност е направо обидно, особено на фона на останалите градове, които е описал Crossing Arms

Но не е невярно, нали?

# 123
  • Мнения: 5 622
Но е казал за красивите жени, нали?Значи все пак красотата на българката не е само мит  Wink

А това, че съм Варненка, ме ласкае още повече  Mr. Green

# 124
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
просто поовечето хора не ходят по обяд с високи токове и наплескани с много грим.затова и чужденците като доийдат в БГ се удивяват.

А много ли е естетично и красиво това, питам се аз.
Ето заради това съм се съгласила в предното си мнение, че мн. от българките нарочно се загрозяват, нямайки изграден стил.

# 125
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
Красива е според мен, и то много Peace
Но си мисля, че не се поддържа достатъчно.....дали поради липса на време или поради липса на средства.
Имам наблюдения само върху италианките, красивите жени там, за които всички сме чували и сме гледали по телевизията.....ами май са само на телевизията.
За около 3 месеца там видях много малко красиви жени. Повечето бяха зле облечени, рошави и накичени със всевъзможни дрънкулки.

# 126
  • Мнения: 7 420
Вие не сте в ред да ходите да търсите виновници за това, че хората не се мият.
Спрете се навреме, не се излагайте.

Щом спирането на вода е виновно, то тогаз профилактика има във всеки град, всяко село, всеки ден, нонстоп. И като я пуснат водата хората пак явно не я ползват, защото миризмите, които се носят в магазини, ресторанти, градски транспорт и други публични места са не на прясна пот, а на стара мръсотия и неизпрани потни дрехи.


     Виж,не мога да не отговоря пак.
     Споменаването за профилактика беше за да ти кажа,че България ,все още,е от държавите ,в които съвсем лесно се предполага,че човек може и да не се мие!(колкото гадно и абсурдно и да звучи това).Щом е толкова нормално да се спира топлата вода и вода изобщо.Щом спирането на водата не е някакво изключително събитие за държавата,значи за повечето хора и факта "да миришеш" също не е изключително събитие ! Уви!!!
      Не оправдавам никого!Констатирам факт!Това е за България. Cry

# 127
  • Мнения: 1 909
Аз мисля, че българките като цяло не са красиви. Да, има единици, като показаните от вас на снимки,
но толкова мустакати жени като у нас не съм виждала другаде. И не са само мустаците и брадите,
говоря и за бенки, мазни коси, неподходящи прически... всичко това допринася много за външната красота.
Като казах бенки - да, това е нещо, което човек не може да си избере, аз самата имам бенки по лицето, та
знам за какво говоря  Joy
Запуснати е по-точната дума, която ми идва на ума за българките. Не говоря за младите момичета, които умишлено се загрозяват.
Днес гледах един репортаж за супермодели - ами всички до една имаха нормални и плътни вежди.
Зъбите също са част от тялото, която българите не си поддържат. И не се усмихват много.  newsm78

# 128
  • Мнения: 2 035
 Много и то smile3521

Нищо че съм жена направо ми е падало чането по улиците след някои жени, имаме си страшно готини хубавици  newsm10

# 129
  • Мнения: 3 830
Разбира се, че са красиви!

Понякога, обаче си мисля, че красотата им е еквивалентна на женската злоба, което е жалко и смешно.  Joy hahaha

# 130
  • Мнения: 1 909

Понякога, обаче си мисля, че красотата им е еквивалентна на женската злоба, което е жалко и смешно.  Joy hahaha

Не разбрах защо красотата е еквивалент на злобата?  Rolling Eyes Нали уж всички се стремим към съвършенство, красота, хармония и други добродетели?  newsm78 Според мен една красива жена / един красив мъж е по-скоро стимул, отколкото обект на завист.
Аз лично обичам да съм заобиколена от красота - картини, цветя... винаги се опитвам да видя красивото. Много често това ме успокоява, отнема напрежението ми, повдига духа ми...  Peace

# 131
  • Мнения: 3 830
Нямах предвид, че точно красотата е еквивалентна на злобата, имах предвид, че двете крайности във външния вид понякога (особено в България) или често са еквивалентни на злобата.

# 132
  • Мнения: 2 811
мисля, че красивите са не много. поне за моя вкус. напоследък не знам какво става но като , че ли станаха ниски момичетата, които виждам по улиците и със шкембенца. става дума за съвсем млади момичета - ученички макс първи втори курс студентки. По мое време всички като че ли бяха слабички и високи и с хубави черти. Разбира се, може само така да ми се струва. Другото, което е, че доста бързо се състаряваме на фона на други нации. Но има и невероятни красавици, разбира се. просто масата са си нормални, симпатични, но некрасиви момичета. За мустаци и бради - такова нещо аз не съм забелязвала .

# 133
  • Мнения: 3 036
Не знам точно как да разбирам въпроса?
Дали българките са си красиви по природа или се поддържат?
Защото конструкцията ни е да сме слаби, миниатюрни.
Другите нации са по дебели,груби.
Лошото е че не знаем къде какво да облечем, кой грим за кое време от деня е.
Влияем се от модни тенденции без да се вгледаме в огледало дали ни отива.
Като цяло -  да по красиви сме,но ще мине време докато се научим на елементарна култура като цяло ...

# 134
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Да, красива е!

Общи условия

Активация на акаунт