Съботни вечерни (стоянови ®)

  • 1 965
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 164
Какви са тия съботни вечери с немска музика, аз таквоз не съм виждала..

Нещо не мога да зацепя, май трябва съботите да не пия..


Може да има някоя прочувствена немска певица на фадо, казззззва ли ти някой?

А то фадото не е ли португалско, така знам аз?.. newsm78

# 16
  • Мнения: 5 877
Да, шегувах се. Ама защо пък да няма по принцип - тя музиката все пак е универсален език.

# 17
  • Мнения: 6 164
Анда, аз изобщо знам този "стил", защото уча португалска филология, иначе нямаше и понятие да си имам, че съществува, нито да знам какво представлява. Истината е, че е отвратителна музика, по мое мнение, едно тъжно, провлачено, поглебално, учехме текстовете - едно суисидно настроение, жива трагедия. Изненадах се, че изобщо срещам тази дума, може би малко хора са го чували. Това е национална португалска музика, съответно не би могло да бъде изпълнявано от друга националност. Практически може, но културно принадлежи единствено на Португалия. Все едно латиноамериканци да подхванат да свирят и пеят българска народна музика. Crazy

# 18
  • Мнения: 136
при целия претенциозен първи ред
липсва увод
основна мисъл, заключение
липсва смисъл
следователно темата е тъпа

нищо лично

# 19
  • Мнения: 25 615
Интересно клипче, как`Сийке........... Thinking

Нали?  Wink
А ако включим и Големия бял брат (WASP), става съвсем интересно...  Joy

# 20
  • Мнения: 5 877
Мисти, на мен много ми харесва. Не е никак тайна извън португалската филология - цяла София е в плакати на Дулче Понтеш Simple Smile
 Фламенкото от своя страна е испанско, но не виждам проблем да се научи и от неиспанци.

# 21
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Мда. И си представям някоя пищна руса фройлайн от северните провинции как танцува фламенко ooooh!
Няма какво да се лъжем - всеки стил се изпълнява най-добре от народността, от която са му корените. И японки пеят шопски песни, ама...

# 22
  • Мнения: 150
Ей така, докато си пия кафето в неделната сутрин, ви прочетох отговорите. 80% от вас като че ли са чели друга тема, но са дошли точно в тази да отговарят Simple Smile Абе, хора! Абе, жени! Къде прочетохте всички тези мои изказвания? Сега що ме принуждавате да си редактирам мненията (като изтрия всичко и сложа само по едно многоточие), пък после да помоля новочетящите да напишат предполагаемите мои реплики? Да видим какво ще се получи, а? Simple Smile Като онзи виц за милиционера, дето казал на началника си, че щом няма кибрит, значи е педераст...

# 23
  • Мнения: 25 615
Иии, Стояне, много си лош!  Crossing Arms
Не даваш на човек да си пусне мисълта свободно да полети, значи! То вярно, че ни отричате това ми ти свойство, че и в категорията човек не ни броите, ама все пак...
Пък и ако искаш точни отговори, да беше задал и точните въпроси, а?  Wink Mr. Green

# 24
  • Мнения: 150
Иии, Стояне, много си лош!  Crossing Arms
Не даваш на човек да си пусне мисълта свободно да полети, значи! То вярно, че ни отричате това ми ти свойство, че и в категорията човек не ни броите, ама все пак...
Пък и ако искаш точни отговори, да беше задал и точните въпроси, а?  Wink Mr. Green
Как` Сийке, ти си от добрите! Какво така гузна ми изглеждаш? Simple Smile

# 25
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
И аз съм по темата. Тя е за немска музика. Аз споменах ли "немска провинция" и "фройлайн"? Значи съм по темата Crossing Arms

# 26
  • Мнения: 150
И аз съм по темата. Тя е за немска музика. Аз споменах ли "немска провинция" и "фройлайн"? Значи съм по темата Crossing Arms
Можеше да напишеш просто "Я! Я! Дас ис фантастише!" Simple Smile

# 27
  • Мнения: 2 196
И аз съм по темата. Тя е за немска музика. Аз споменах ли "немска провинция" и "фройлайн"? Значи съм по темата Crossing Arms
И аз си бях по темата.
Споменах Лиска,все пак. Whistling

# 28
  • Мнения: 391
Стоянчо, забравяш или просто не си чувал за BAP (банда от Кьолн), и за Herbert Grönemeyer.

# 29
  • София
  • Мнения: 1 074
И от кога Моцарт е немец  newsm78
Последния път, когато проверих, беше австриец  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт