Тайните на рода на мъжа ми

  • 3 676
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 226
mamaG, *SV*,desi.a - ок, съгласна съм с вас. Ама някак си не е ли странно, че хора, които не са близки, а само някакви познати знаят тези неща и се е говорило пред тях, а аз съм пренебрегната?! newsm78

Тук вече звучиш като малко сърдито момиченце, че другите не искат да играят с него. Я се вземи в ръце. Единствено можеш да се сърдиш на мъжа си,че не е честен с теб. За Свекърва ти и зълва ти - не можеш да имаш претенции, откъде ,накъде трябва да имаш право да знаеш лични неща, ако те не искат да ги споделят.
А мъжът ти,. за да е честен с теб, можеше да го каже така, че хем да запази тайната им, хем да не те лъже.
Изобщо не ми пука за личните им неща - животът им е съществувал и преди мен и с мен и след мен. Но адски е тъпо да срещам свекърва ми с този човек, да говори на майка ми и на леля ми за него и да се крие. А да отива на гости на непозната и да споделя как ще се женят и т.н. Не го разбирам аз това.
Иначе си права за мъжа ми - ако някой трябва нещо да ми каже, той трябва да е.

# 16
  • Мнения: X
Ха-ха,не четеш добре,личи си! Mr. Green
Зълва съм,не свекърва!
Пишеш,че не разпитваш,па чуждите хора, как ти казват, без да ги питаш,много интересно!
За мен ,ти си виновна да крият от теб и това е!Както писах горе,имаме си такава снахичка,та  ми е познато.И тя така,като тебе се сърди и оплаква на хората,че последна научавала "новините",ама сама си е виновна Mr. Green

# 17
  • Мнения: 25 633
За мен ,ти си виновна да крият от теб и това е!Както писах горе,имаме си такава снахичка,та  ми е познато.И тя така,като тебе се сърди и оплаква на хората,че последна научавала "новините",ама сама си е виновна Mr. Green

Ъъъъ, сигурни ли сте, че не се познавате?  Wink Mr. Green Joy

# 18
  • Мнения: X
За мен ,ти си виновна да крият от теб и това е!Както писах горе,имаме си такава снахичка,та  ми е познато.И тя така,като тебе се сърди и оплаква на хората,че последна научавала "новините",ама сама си е виновна Mr. Green

Ъъъъ, сигурни ли сте, че не се познавате?  Wink Mr. Green Joy

 Joy Joy Joy
Личната информация,която изнесе авторката, ме разубеди,че не е моята снаха.Иначе друго всичко е "едно към едно".
Ако не беше изкарала примери от личният живот на родата,щях сериозно да се замисля,дали не е тя. #Crazy

Към авторката един съвет,пък ако искаш го приемай,ако искаш, не.Спри да питаш и говориш с чуждите хора за родата.Хората само това чакат:сеир да става.Направи така,че роднините на мъжа ти(а пък и той) да ти имат доверия.Пък тогава сами ще ти споделят.
Не можеш да накараш човек, насила или за това,че сте роднини,да ти каже тайните си.Тайни се споделят на човек в който имаш доверие.

Последна редакция: нд, 22 юли 2007, 15:16 от Анонимен

# 19
  • Мнения: 119
Според мен попитай мъжа си защо са тези театри, но не бъди обидена, а по скоро развеселена и виж какво ще ти каже той!

# 20
  • Мнения: 226
Ха-ха,не четеш добре,личи си! Mr. Green
Зълва съм,не свекърва!
Пишеш,че не разпитваш,па чуждите хора, как ти казват, без да ги питаш,много интересно!
За мен ,ти си виновна да крият от теб и това е!Както писах горе,имаме си такава снахичка,та  ми е познато.И тя така,като тебе се сърди и оплаква на хората,че последна научавала "новините",ама сама си е виновна Mr. Green
Evana, няма как да стане ясно дали си зълва или свекърва. ОК, сори. Не ги разпитвам и може би трябваше да уточня - не са ми казвали на мен, а на моята майка и на баба ми. Малко е странно да прилагаш твоя калъп на всички случаи тук. Може да не съм цвете, но клюкарка съм най-малко. Но, все пак, благодаря за позицията.

# 21
  • Мнения: 3 715
Ами добре де, що ги разправяш тогава тези неща по форумите?

# 22
  • Мнения: 226
Ами добре де, що ги разправяш тогава тези неща по форумите?
Значи излиза, че всички теми за свекървите и снахите и т.н. са клюкарене?! Не е ли този форум за споделяне и съветване?! Аз имена не цитирам и всичко е анонимно. Това клюкарене ли е?! Ако е така, модераторите да ми преместят темата в Клюкарника?!

# 23
  • София
  • Мнения: 13 206
Миличка, искам първо да ти кажа, че колкото и да сте си близки със съпруга ти, никога няма да ти споделя нито за майка си, нито за сестра си! Защото те са си едно семейство, а ти не си от него!

 #Crazy  е това меко казано ме изуми! А как ли ще се почустват майка му и сестра му, ако той започне да крие разни работи от тях, да лъже или премълчава това-онова....защото те с жена му и детето са отделно семейство и роднините му не са от него. Това за мен са пълни глупости  Naughty

Аз пък изобщо не съм съгласна!!! Аз и мъжа ми сме си семейство. Той и майка му са си друго семейство. Аз и майка ми трето. Не мисля, че ако хората не желаят да споделят определени неща трябва да са принудени. Аз си имам неща от семеството ми с майка ми и баща ми, които си остават за нас. Мъжа ми също си има таква. Не виждам нищо ненормално. А мъжа й си има пълното право да не казва неща случващи се в неговото семейство. Вие всичко ли си казвате на свекървите? Защо пък те да го правят.

# 24
  • Мнения: 1 230
Един познат имаше много хубава приказка:
"Който много пита, започват да го лъжат"
Не е лошо да знаеш, но пък не е и задължително. Живота си е техен и те си решават дали да ти кажат или не... Сигурна съм, че и ти не им споделяш всичко или пък премълчаваш... нормално е...

пп Аз лично много се дразня, когато ме разпитват или още по-лошо - питат други за моя живот... особено роднини  #Cussing out

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
Казваш, споделила с майка ти и баба ти. Ми не ти ли хрумна, че те са по близки по възраст до нея и очаква да получи по голямо разбиране от тях. Освен това тя е жена с големи деца, че и внуци, ми може да й е неудобно на жената от вас младите. Хората от това поколение понякога разсъждават по този начин. Може да се тревожи какво ще кажете вие, как ще го приемете и т.н. Може и за това да е споделила с по-възрастните твои роднини, един вид да сондира мнения. Ако от сутрин до вечер те занимаваше с любовния си живот или с невъзможността на дъщеря си да зачене, по-добре ли щеше да е?

# 26
  • Мнения: 278
Аман от доброжелатели. Мацка я виж какво хубаво бебе имаш, да ти е живо и здраво, да те радва и само хубави моменти да имате. Остави ги, като не искат да ти кажат, не се впечатлявай, ако те покани на сватбата - отиди. То е дразнещо да науаваш такива неща от непознати. Тегли им една майна и толкова.

# 27
  • София
  • Мнения: 397
Само не разбрах защо нападате момичето и я изкарвате каква ли не,ми и според мен не е нормално-ако не искат да знае,няма да кажат на майка й, иначе няма логика!Хем сърби,хем боли... какви са тия постановки?

# 28
  • Мнения: 459
Незнам какво да те посъветвам, ама и аз много ги мразя тия тайни в семейството. МоЙта свекърва са от този тип хора и мъжа ми и той и това много ме дразни. В крайна сметка ти си му жена, не приятелка.
Свекърва ми ни дели. Не ни приема като семейство, което не би трябвало да има тайни, каквито и да са те. Най ме е яд, когато реши да даде някой лев на сина си и го прави тайно. И само я гледам как й шарят очите как и къде да се скрие да му ги даде.
А аз мисля, че всичко трябва да е общо в едно семейство, каквото и да е.
Моите родители ни подариха кола /аз не карам вече/, а свекървата какви очи опули. Направо не можа да повярва горката от къв зори моите родители ще подаряват кола на сина й. Пък хич не се сеща, че и аз ще се возя вътре, нищо че не карам.

Отплеснах се, ама и аз да си изкажа мъката  Laughing

# 29
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
Хич не им се връзваЙ на номерата от селски вечеринки. Обърни го на маЙтап. Като се върне свеки от "селото", питаЙ я как е прекарала с гаджето  Mr. Green После се забавляваЙ  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт