почивка от нои с дете

  • 6 684
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
http://www.bgholiday.com/pro/home.nsf?Open

Една юзърка ми го прати на ЛС, но мисля, че тук му е мястото. Тарталета, обади се на вашия регионален тур-оператор към Про!
Късмет  Peace

Чудесно. Мерси много  Hug

# 16
  • Мнения: 1 520
Аз последно разбрах, че НОИ за деца няма програми. И като водиш детето си му се плаща всичко.
Въпросът е дали ти ще му се пишеш като придружител ( и си поемаш и себе си на 100 %) - незнам подробности, или ще отидеш с резервация и за себе си и с направление, ако имаш някакви оплаквания или заболяване, подходящи за същото място, (тогава НОИ поема някакъв процент от твоя престой). Но при тази ситуация задължително искат документ за твоето заболяване. Консултация, ренгенова снимка, каквото имаш.

Имай предвид, че пред стая 110 още от ранна доба се прави списък за влизане. Приемат документи до 14.00 часа. В действителност служителките приемат всички, които чакат, отишли преди този час, никого не връщат. Мили са, и не дават вид на изтормозени. Peace

За нужните документи, първият пост на Гризанка е достатъчно подробен и точен.

# 17
  • столицата
  • Мнения: 3 796
някой знае ли колко се доплаща за дете в хотел "Констанция" Костенец, че явно ще се ходи с малката иначе трябва да е на "самоотглеждане" Laughing

Общи условия

Активация на акаунт