Въпрос до имащите съдомиялни.

  • 5 472
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 561
А някой има ли идея, миялна EUROLUX, разбрах, че май са на FABER, как работят, че такава си купих, но още не е монтирана???

# 16
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
EUROLUX уреди има belinda.
И имаше някакви грижи с тях, долкото си спомням.
Ние мъчихме една такава да я отремонтираме. Ама тц - гръмне ли й програматора, си е за нов такъв. Обаче вноса е  Sick

# 17
  • Мнения: 3 360
Моята също е 45 см,но не е за вграждане.Индезит е и ни създава доста проблеми/от два месеца е на ремонт и оправия няма Sad/Поразпитай повече преди да купиш,за да си спестиш главоболията Peace

# 18
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Вчера гледах в нашия Технополис, защото и аз си търся съдомиялна. Имаше повече 45см. отколкото 60см. Аз се спрях на 45см. Електролукс - има с външен и с вътрешен панел.
Продаваха Веко, Аристон, Индесит, Канди, Медея. Има избор.

# 19
  • Мнения: 506
имам Мидеа от година и половина,мие сравнително отлично както някой написа,45см за вграждане - около 450лв. доволна съм и ми спестява доста време Peace

# 20
  • Мнения: 8 999
Моята не е за вграждане, защото тези за вграждане бяха доста по-скъпи. Затова си взехме иноксова и добре се вписва в интериора. А пък от друга страна тези, които са 45 см. излизат по-скъпо от  60 саниметровите, не знам защо. Не може ли да измислите малко местенце, за да набутате 60 см, на всичкото отгоре е по-удобна - побира и мие по-обемисти съдове.

# 21
  • София
  • Мнения: 3 859
Моята е BOSCH, но не за вграждане.Подариха ни я за сватбата, но аз си я бях избрала.Всички ми казваха,че съдомиялна 45 см е малка,но не съм съгласна, аз също понякога не мога да я запълня за 2 дни.За гости до 10-на човека също става без проблем.Тази марка EUROLUX се продава от вносителите на Faber.Магазинът им е тук в квартала,скоро влизах да попитам нещо за абсорбатора и забелязах присъствието й.Аз мога да ти кажа какво аз търсих при избора си на миялна като моето решение беше категорично миялна 45 см широчина и височина 85 см (колкото си е стандарта не зная):
1.Възможно най-много букви "А" като класове за разход на ел.енергия,вода, при изсушаване и т.н.
2.Възможно най-безшумна.

Успех!  bouquet

# 22
  • Мнения: 824
И моята е 45 см,но нямам никакви проблеми със събирането на съдове.Взехме такава големина,защото мястото за нея беше толкова.Струваше 600лв и е CANDY .Mиналата седмица имах 16 човека на гости и я пуснах 2 пъти,но какъв е проблема..... Laughing .Радвам се ,че е такава големина ,защото я пускам веднъж на ден ,а ако е по-голяма ,ще събирам съдове два дена и ще остана без такива-чисти Mr. Green

# 23
  • Мнения: 505
Имам вградена 45 см съдомиялна Siemens. Какво да ви кажа - още като ми я донесоха, бях на 7 небе. Оправда очакванията ми 100%. Повечето пъти се справя направо с бързата програма, т.е. за 32 минути измива една купчина съдове. Преди една седмица имах големи ядове - сложих вътре сач - едно такова глинено нещо, дебела тава. Леле туй нещо вътре се РАЗЛОЖИЛО! И цялата машина се напълнила с червен пясък!!!
Нейсе, още работи. Иначе нищо никога не се беше повреждало в нея. Едва като видях пясъка, разбрах, че сачът е направен от Сурова КАЛ.

# 24
  • Мнения: 472
Аз имам AEG na 45 см- вградена, и съм много доволна. Не винаги успявам да я напълня за 1 ден а готвя почти всеки ден.Когато пък имаме гости е незаменима. Laughing

# 25
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Еи, еи, Лали, не обижда Морис. Аз имам такава от 12 години. Това бяха едни от първите които започнаха да се внасят. Доволна съм от нея, въпреки че мисля да я сменям скоро с по-голяма. Иначе от време на време съм виждама в Метро да продават такива. Моята е с перки отгоре и отдолу а такава друга не съм виждала. Всички са с перки само отдолу. Ще я сменям обаче с Електролукс защото голяма Морис не съм виждала никъде. От другите уреди Електролукс (пералня и хладилник) съм доволна, дано и миялната да е добра. Виждала съм че имат и 45 см.

# 26
  • Мнения: 86
здравейте при мен проблема е височината някъде около 40-45 см. има ли такава височина за съдомиялна

# 27
  • Мнения: 544
здравейте при мен проблема е височината някъде около 40-45 см. има ли такава височина за съдомиялна

Мисля, че височината е стандартна, освен онези малките Мидеи

# 28
  • Мнения: 505
Специално за Соня :
Има съдомиялни с едно чекмедже, 90 см ширина, 45 височина и стандартна дълбочина, обаче по незнайни причини са кошмарно скъпи - 2000 лв.

Общи условия

Активация на акаунт