подстригаха ми детето

  • 3 978
  • 85
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 197
И на мен същото ми се случи, дъщеря ми нямаше годинка. Развиках се, но никакъв ефект - влизала и била в очите. Еми, примирих се. Сега го забождам с фибичка, защото мразя бретони.

# 16
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
аз не бих си замълчала... но пък моите родители познавайки ме не биха направили такова нещо. Въпреки че примерно са действали по някога на своя глава. Не бих го подминала и дори да не се изпокарам с тях ще обясня колко ми е неприятно и че би трябвало за такива неща да се консултират с мен.

# 17
  • Мнения: 2 978
Ще полудея!
Не давам никой да да подстригва детето ми. Мен са ми подстригали къдриците в градината като малка и знам, че мама няма да го направи. Свеки също не би го направила, но когато я пуснах на градина това беше първото нещо, което директно го заявих, че не желая да го правят!!! Naughty

# 18
  • Мнения: 1 004
Вини я кажи, след подстригването изправила ли ти се е косата? Че моята има малко къдрички и не ми дават да я подстригвам да не й се изправела...аз все си мисля че щом гена го има, все някога пак ще й се накъдри?

# 19
  • Мнения: 536
Ако бяха подстригали моето дете щях да вдигна скандал #Cussing out Не разрешавам подобни вмешателства! Crossing Arms

# 20
  • София
  • Мнения: 44 115
Вини я кажи, след подстригването изправила ли ти се е косата? Че моята има малко къдрички и не ми дават да я подстригвам да не й се изправела...аз все си мисля че щом гена го има, все някога пак ще й се накъдри?

мен на 3 годинки, в едно жежко лято са ми клъцнали къдриците - от тогава съм с права....мноооооооогооооооо леко чуплива коса....

# 21
  • Мнения: 2 978
Вини я кажи, след подстригването изправила ли ти се е косата? Че моята има малко къдрички и не ми дават да я подстригвам да не й се изправела...аз все си мисля че щом гена го има, все някога пак ще й се накъдри?

Да...изправила се е.
Сега стои на едни странни вълни, които ако се опитам да ги изправя с маша повече от 2 дена не издържа.
Просто е чуплива.

# 22
  • София
  • Мнения: 2 217
Ми.....не е приятно да ти пренебрегват личността, особено като родителско тяло....но....станало е вече. Това, че някой помага на някого не му дава право да взима самостоятелни решения от този род. Просто кажи, че всичко свързано с детето ти трябва да мине първо през "твоя компютър". Ако са твоите родители ще се разберете по-лесно, а ако са на мъж ти - трябва повечко дипломация.

# 23
  • Мнения: 845
Много неприятна ситуация. Ако ми се случи на мен, ще си имат разправии. Детето си е твое и каквото си решиш ти ще стане. Че какво като са баба и дядо, трябвало е да се допитат до теб.

# 24
  • Мнения: 8 242
Директно скандал..
Аз съм много лоша.
Бих забранила да го виждат известно време..
То аз все още не съм го давала на баба и дядо да го гледат..
Май няма да е скоро..

# 25
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236
И аз като Духи Пухи. Откъде накъде ще ми подстригват детето без да ме питат! Пък ако искат после да се сърдят. И аз още не съм си давала детето да ми го гледат.

# 26
  • Мнения: 5 393
Аз побеснявам, когато някой взима решение относно детето ми без да попита мен или баща му.Около мен хората си знаят и такива неща не се случват, предупредила съм.Има 1-2 случая и последваха скандали от моя страна.Косичката ще порасне, но все пак поговори с тях, утре ще направят нещо друго на своя глава ,което може да е по-сериозно.

# 27
  • Мнения: 1 555
Много бързо се паля особено в случаите, когато става въпрос за детето ! Определено аз не бих си замълчала, но да ти кажа за да не стават постоянни скандали никога не съм оставяла малкият на никого, колкото и да ми е било трудно понякога !!!

# 28
  • Мнения: 990
Близките ми ме познават добре и знаят ,че ако проявят своеволие по отношение на децата ми , ще има определено реакция от моя страна и тя в никакъв случай няма да е положителна.

# 29
Ами ние живеем заедно и нали разбирате, че няма как да я държа само в моята стая.  Да добавя и че са родителите на мъжа ми, замълчах защото щях да направя голям скандал, а не искам да живея в подобна обстановка Rolling Eyes. Просто ще го имам предвид за напред.

Общи условия

Активация на акаунт