как губите с достойнство

  • 1 466
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Не съм добре с граматиката, но си мисля, че глаголът "унижавам се" е в активен залог /така ли се казва?/. В смисъл "унижавам се", а не "унижават ме". Някак си по-добре живея като вярвам, че изборът за унижението е мой и отговорността е моя.  Simple Smile
Ако мъжът си струва и го искаш - бори се.
Ако се бориш само за егото си - откажи се.
Аз се отказах от една такава борба. Направих почти невъзможното, а на всичкото отгоре през цялото време си давах сметка, че всъщност не го искам този мъж, а както каза Лиска, искам да го спечеля и да му го върна тъпкано.  Wink

# 16
  • София
  • Мнения: 3 409
Аз винаги съм смятала, че да преследвам един мъж не ми е в категорията и "борбата" не е за мен. Да провокирам- да, да флиртувам-да, но да преследвам- никога.
Не знам точно какво разбираш под "боря се".
Има жени, които са ме втрещявали с нахалство и себеунижения, на които аз никога н бих се подложила, ако ще и Уелският принц да е обектът на въжделенията ми.
Вярвам, че една жена трябва да е желана, за да се чувства пълноценна и щастлива.
Но да не бъркаме чисто женската провокация с гореописаната ситуация.
Да прелъстиш един мъж е едно, /Лисо, ти, според мен говориш за  прелъстителка-колежката ти/, това е да провокираш един мъж до степен да ти капне като зряла крушка в леглото, а съвсем друго е той да не те иска и да лазиш по земята с мисълта, че се "бориш".

# 17
  • Мнения: 2 759
                     Аз например мога да ви втрещя със себеунизителни драми. Произведени миналата година юни месец, но със срок на годност три дни. После си възстанових душевното равновесие с много козметика, козметички, масажи, лазерна... Стана бързо. За пръв път ми беше, надявам се и за последен.
                    Би, изчезвай от там. Той ще те потърси по-скоро отколкото очакваш. Бъди непреклонна.

# 18
  • Мнения: 3 251
Борбата е до един момент. До първото НЕ. После ги оставяш  да се борят за теб.  Wink
Съгласна съм!
Както казваше баба ми, лека й пръст: "След мъж и автобус-не се бяга! Идва следващият!"

# 19
  • Мнения: 6 993
Не разбирам, какъв смисъл има 'да се бориш' за някого? Като не те ще, какво, ще се променяш  докато те заиска ли? Чудно ми е това, моля пояснете.
Точно това веднъж ми каза един мъж, че ако си тръгна от него, не би се борил да се върна. Когато той си тръгна, а аз реших най-накрая да го оставя да се цупи и оправя сам, 2 седмици не спря да ме търси и да ме моли да се върне...И аз не го разбирам това с боренето за някого. Преглъщам, тръгвам си, скъсвам се от рев вкъщи и на другия ден съм като нова.

# 20
  • Мнения: 3 423
                    Би, изчезвай от там. Той ще те потърси по-скоро отколкото очакваш. Бъди непреклонна.
Ню Кидс он дъ Блок. Да изчезнеш, за да те потърси.
Какъв е смисълът на всичко това?
Кой изчезва, за да го търсят?

# 21
Накарай го той да се бори за теб!Може пък да му хареса.А как,това ще си прецениш ти.
Но първо помисли дали си заслужава или просто ти е станал фикс идея.

# 22
  • Мнения: 834
Някой каузи са загубени още в началото. Просто се усеща, захвърляй всичко и бягай бързо.

# 23
  • Мнения: 2 759
...Да изчезнеш, за да те потърси. Какъв е смисълът на всичко това?
                    Да изчезне е съвет. Че ще я потърси е факт. Не причина за съвета.

# 24
  • Мнения: 2 792
  Е как от тези две-три подхвърлени фрази си изградихте и сценарий, кой кого ще търси. На мен въобще пък не ми е ясно за каква точно битка става въпрос,много малко изходна информация е дадена.

# 25
  • Мнения: 3 423
...Да изчезнеш, за да те потърси. Какъв е смисълът на всичко това?
                    Да изчезне е съвет. Че ще я потърси е факт. Не причина за съвета.
Глупости! Никакъв факт не е!
Фифти-фифти са залаганията.

# 26
  • Мнения: 2 759
..Глупости! Никакъв факт не е!  Фифти-фифти са залаганията.
                  Ха-ха-ха  hahaha... Май след Карбовски не си изключила Нова-та... Гледаш "Playmate 2007", не отричай  Whistling.

# 27
  • Мнения: 3 423
..Глупости! Никакъв факт не е!  Фифти-фифти са залаганията.
                  Ха-ха-ха  hahaha... Май след Карбовски не си изключила Нова-та... Гледаш "Playmate 2007", не отричай  Whistling.
О, това ли има?! Довиждане, отивам да гледам.
Дибидюс ли се презентират? И кой е в журито?

Признавам си. Не ги гледам.

Общи условия

Активация на акаунт