Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 17

  • 17 422
  • 324
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 2 401
Ами аз мислех, че не е ненормално да се отварят пратки, от гледна точка на сигурност и подобни..  Или при всички случаи не е редно?

# 286
  • Мнения: 276
А имали още да чакат от 04,07.Голямо чаканее

# 287
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Ами аз мислех, че не е ненормално да се отварят пратки, от гледна точка на сигурност и подобни..  Или при всички случаи не е редно?
Принципно не е редно, но може кашона да се е скъсал, нещото да е изпаднало от него или просто някой да си го е харесал и да си го е взел, вече нищо не ме изненадва. Но след като фактурата ти е залепена върху кашона можеш на място да докажеш, че ти липсва нещо от колета.  Peace
Ако нямаш фактура вече е по-сложно и разчиташ на късмета си и да ровиш пред служителите вътре нищо не можеш да докажеш.

# 288
  • In transit
  • Мнения: 11 988
И още нещо случвало ли ви се е да поръчате нещо в един цвят а да ви доставят друг?
Да и то три пъти. Поръчах едно лилаво болеро на дъщеря ми и ми хареса материята и как и стои, със следващата поръчка и поръчах зелено, за да си има и друг цвят, явно не са имали зелено и ми пратиха лилаво и така 3 пъти. На 4-тия път явно са ме видяли, че съм тъпа и упорита и не се отказвам от зеления цвят си ми бяха пратили зелено, а на фактурите които получавах си пишеше цвят зелен, че съм си поръчала, но в действителност си беше пак лилав.

странно ми е защото след като забелязах това, веднага проверих в сайта и там има само в кафяво, няма други налични цветове изобщо.

# 289
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
странно ми е защото след като забелязах това, веднага проверих в сайта и там има само в кафяво, няма други налични цветове изобщо.
И от болерото нямаше лилаво в размера който поръчвах тогава, но ми го доставяха стриктно  Grinning
Не се шашкай, изчакай си поръчката и тя истината ще излезне на яве тогава  Wink

# 290
  • Мнения: 2 559
Ами аз мислех, че не е ненормално да се отварят пратки, от гледна точка на сигурност и подобни..  Или при всички случаи не е редно?
Принципно не е редно, но може кашона да се е скъсал, нещото да е изпаднало от него или просто някой да си го е харесал и да си го е взел, вече нищо не ме изненадва. Но след като фактурата ти е залепена върху кашона можеш на място да докажеш, че ти липсва нещо от колета.  Peace
Ако нямаш фактура вече е по-сложно и разчиташ на късмета си и да ровиш пред служителите вътре нищо не можеш да докажеш.
Абе докато БГ пощи са монополисти така ще е  no аз днес попитах в пощата дали може по някакъв начин да се проследи непристигналия ми колет /нали има номер все пак/,но ми казаха, че от тяхна страна нищо не могат да направят, трябвало от Франция да си го проследяват. Май ще пия пак една студена вода... Tired

# 291
  • Русе
  • Мнения: 659
А какъв им е телефона или мейла за контакти на Ларедут

# 292
  • Мнения: 2 559
А какъв им е телефона или мейла за контакти на Ларедут
пиши им тук http://www.laredoute.fr/Contact_us/ContactUs.aspx?etap=2&cat … amp;subCategory=1
 първото писмо,което ще получиш е,че са ти приели е-мейла и при първа възможнаст ще ти отговорят на въпросите /което ще стане след поне ден-два/  Peace

# 293
  • Русе
  • Мнения: 659
А какъв им е телефона или мейла за контакти на Ларедут
пиши им тук http://www.laredoute.fr/Contact_us/ContactUs.aspx?etap=2&cat … amp;subCategory=1
 първото писмо,което ще получиш е,че са ти приели е-мейла и при първа възможнаст ще ти отговорят на въпросите /което ще стане след поне ден-два/  Peace
Благодаря  bouquet

# 294
  • Мнения: 119
Да се похваля и аз, поръчката от 07.07 дойде и днес я взех, сутиените ми стават, но тази от 30.06 все още я няма. Има ли някой, който чака от тази дата поръчки? Дано не са се затрили някъде по пътя Praynig, че освен мои неща има и на една приятелка в нея newsm78
И аз чакам от 30.06 и също като теб, половината поръчка е моя, а останалата част - на моя колежка Confused ще ми е за втори път,ако не дойде тази поръчка  #Cussing out
Не искам и да си го помислям този вариант: да не дойде. Какво направи предния път? Писа ли има? Обажда ли им се? Има и други да чакат от юн и месец пред и малко се разрових из темата но това не ме успокоява много
Ами при мен предния път беше "късмета на начинаещия"  Mr. Green първата ми поръчка не дойде, писах им и те ме питаха дали искам да ми изпратят една от блузките,които бях поръчала /другите неща вече ги нямаше в наличност/ и чек за останалата сума и аз се съгласих на този вариант. Получих си блузката и малко след нея и чека за останалата сума /между другото някой беше писал,че много са го забавили с отговорите и изпращането на чека,но при мен неща станаха доста бързо/. Но въобще не ми се иска и с тази поръчка да се случи същото  Praynig
Здравейте момичета, аз вече моята от 29.06 тотално я отписах, ходих 100 пъти да проверявам и в митницата и в пощата. Общо взето ме е яд, но не мога нищо да направя. Мисля в понеделник да им пиша, че си искам парите  #Cussing out

# 295
  • Мнения: 4 202
Здравейте момичета, аз вече моята от 29.06 тотално я отписах, ходих 100 пъти да проверявам и в митницата и в пощата. Общо взето ме е яд, но не мога нищо да направя. Мисля в понеделник да им пиша, че си искам парите  #Cussing out

Трябва да минат 6 седмици, за да си искаш парите, ако им пишеш това ще ти отговорят.
Изчакай да минат 6те седмици и ако не дойде тогава им пиши.

# 296
  • Мнения: 119
Трябва да минат 6 седмици, за да си искаш парите, ако им пишеш това ще ти отговорят.
Изчакай да минат 6те седмици и ако не дойде тогава им пиши.
[/quote]
Благодаря ти мила, ще чакам, нямам друг избор  Cry, може пък да стане чудо и от някъде да се появи този чакан колет  Rolling Eyes

# 297
  • Бургас
  • Мнения: 404
И на мен ми се е случвало да ми подменят и цвят, и номер от поръчката.
Дано да ви пристигнат колетите, момичета, че иначе е меко казано неприятно.

И аз се чудя как ще си търси човек правата, ако липсват артикули от колета. Ето в моя случай, кашона беше отварян или скъсан в Румъния и там го бяха сложили в  найлонов чувал и пломбирали. Ако нещо липсва, българите ще кажат така го получихме, при нас не е отварян. И аз какво, в Румъния ли да ходя? А французите откъде накъде  ще ми плащат липсващите неща, те са ги пратили, колета е получен.
Остава да се надяваме всичко да си пристига, но като гледам май интереса към колетите ни става все по -  голям от страна на разни служители по пътя.

# 298
  • Мнения: X
И аз имам въпрос - в кошницата имам артикули, на които вече снимката е изтрита, а като се кликне върху тях се отваря страница, която казва, че вече този артикул не се предлага на сайта. Но като отивам да плащам ми приема плащането и се чудя дали ще ми ги пратят или да ги изтрия от кошницата?

# 299
  • Мнения: 2 401
Това се шитка (продава) поради силно преувеличени размери (150).
http://laredoute.fr/vente-le-pantalon-battle.aspx?productid=3240 … t=1&hasprev=1

http://laredoute.fr/vente-battle.aspx?productid=324103763&do … t=1&hasprev=1

Този панталон е  от плътен дънков плат, цвета е като на снимката.
Моите неща не ги намирам, продължавам да ги търся, за да постна коментар.

Общи условия

Активация на акаунт