Деца с очни проблеми-2

  • 15 196
  • 325
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 914
Опаааа, сваата има рожден ден,честит празник мила,желая ти цялото щастие на света Hug

# 16
  • Мнения: 3 914


и пази малкия че сватята е дзвер  Wink  Whistling
Е,стига де,не ме излагай пред свекървата,иначе верно пази малкия  Wink,че много го аресвам Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 450
Честит Рожден Ден, gudzy   bouquet

С най-добри пожелания за радост,здраве и успехи !

# 18
  • Мнения: 662
Много мерси на всички за пожеланията Hug Hug Hug
Да ви се връщат стократно и на вас и на сладките ви дечица.
Здравче,сватята хич не ми прелича на дзвер,като я гледам на снимките една усмихната,весела Laughing
И да пиете по едно за мое здраве,искаше ми се и картинка да ви пусна,ама нали съм малко скарана с техниката и още не знам как Sick

# 19
  • Мнения: 1 193
Здравейте,тия горещини ще ни довършат.така съм се отпуснала ,че нищо не ми се прави,занемарих и рехабилитацията на Петя.Много ми е съвестно,дори вече не закривам мързеливото око,което е направо непростимо.С тия лепенки и почервенява,а не мога да измисля как да и направя удобна превръзка.Май се скапах тотално.Няма ли да захладнее та да се взема в ръце.
Честит рожден ден gudzy.
Да си жива и здрава,другото ще се нареди.

# 20
  • Мнения: 1 881
Oooo, и от мен Честит Рожден ден, gudzy!

Да си здрава, много щастлива и усмихната! Hug

# 21
  • Мнения: 662
Благодаря още веднъж на всички за хубавите пожелания Hug

# 22
  • София
  • Мнения: 498
Наталия писах ти на имейла във връзка с твоят проблем.

# 23
  • Мнения: 3 914
Ей ,къде сте бе  Cry
Хайде някой да се похвали с нещо Hug

# 24
  • Мнения: 147
Ето мееееееееееееееее но с какво да се похваля като няма нищо хубаво до този момент мила ми Ина.
Май сами трябва да си направим купона може би с по едно на крак малко и студено. newsm44

# 25
  • Мнения: 1 881
И при мен нищо ново, ама едни сънища сънувам , момичета......Все кошмари покрай предстоящата градина на детето....Насън ми обясняват учителките колко трудно им било да й слагат очилцата, как не могат само с това да се занимават....После пък сънувах, че са ми изгубили детето, и бяхме мобилизирали целия квартал майки и деца да я намерим, за щастие я намерихме преди да се събудя. Излишно е да казвам, че цял ден ми беше криво......Единственият ми хубав сън напоследък е, че Топов ми казва,: "Брей, много добре, свалили сте 0, 5 диоптера за 6 месеца" Дори сънувах листчето, на което ясно се четеше 3+ /детето е с 3, 5/. Та така , само последния си пожелавам да ми се сбъдне  Laughing

Да ви разсмея малко.....Отиваме си миналата седмица да я видим в Монтана, и тя заявява на баща си: "Тате, аз вече не те обичам, защото съм влюбен".... в кого и как не е ясно Crazy После й разказахме, че търсим нова къщичка за живеене, а тя" Защо, старата спукала ли се е" /понеже имаше една огромна надуваема подводница и по аналогия Mr. Green/

Последна редакция: чт, 26 юли 2007, 22:06 от Небесна

# 26
  • Мнения: 3 914
  Небесна ,мисля си че това е нормално,даже ще се учудя ако не се притесняваш Hug,че то си е твоето детенце Heart Eyes
Аз още сънувам постоянно ,че Виктория ме поглежда с ококорени очи ,не се е сбъднал сънят ми,но никога няма да спра да вярвам,че ще се сбъдне........все някога Grinning  Та ти пожелавам искрено,онзи последния ,съвсем скоро да стане реалност Hug

Май сами трябва да си направим купона може би с по едно на крак малко и студено. newsm44
Е давай малкото де Joy
Баба ти,как е Мария с очите,оправя ли се,болката мина ли?

# 27
  • Мнения: 1 881
"Вики и мама", излишно е да казвам колко искам и твоето желание да сбъдне, и на всички момичета тук Hug Heart Eyes

Чак понякога ми е неудобно да пиша тук, в сравнение с повечето дечица, нашият проблем е много малък и се притеснявам да не ви досаждам. Но се чувствам добре при вас, уятно и топло ми е някак, не ми се тръгва Heart Eyes

# 28
  • Мнения: 2 116
Но се чувствам добре при вас, уятно и топло ми е някак, не ми се тръгва Heart Eyes

 Shocked Shocked Shocked Че къде си тръгнала?  Naughty Забрави драга! Стой си тук при нас!  Peace Много ни е приятно!  Hug

Дай Боже всекиму сбъднати сънища!  Praynig Praynig Praynig

# 29
  • Мнения: 1 881
[ Shocked Shocked Shocked Че къде си тръгнала?  Naughty Забрави драга! Стой си тук при нас!  Peace Много ни е приятно!  Hug

Аааа, никъде няма да ходя, ама осъзнах, че аз не мога да помогна с информация и знания на никой, само морална подкрепа мога да съм Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт