Жената на бъдещето- нов еталон за красота в бъдещето

  • 4 334
  • 75
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 167
ANGYA , да, само ти не разбра   - искала е да каже Къси. 

# 16
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192

Не харесвам тяло като на Джей Ло или Бийонсе, ама те си се харесват (браво за което) и пет пари не дават какво мисля аз.

тук хич не съм съгласна, че само те си се харесват  Laughing
А, не. Казвам, че на мен не ми харесват чак пък толкова пищни форми.
П.П. 75Д аз намирам само "Триумф", Лени.  Confused

# 17
  • Мнения: 6 167
Именно.  И то модел " На баба ти хвърчилото".  Laughing
Хубави секси модели без банел, подплънка или нещо такова няма. Е как ще дойде такава жена на мода, кажи ми. Confused



[П.П. 75Д аз намирам само "Триумф", Лени.  Confused

# 18
  • Мнения: 1 002
поне от 5 години се опитват да наложат този модел - на по-закръглените модели  но не става и не става ..

# 19
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Има, има без банел и подплънка. Купих си такъв. Но секси не бих го нарекла.  Laughing Точно на баба ти хвърчилото е.  Joy Joy Joy

# 20
  • Мнения: 3 647
ANGYA , да, само ти не разбра   - искала е да каже Къси. 
Лени  добре я  разбрах  - ама  "мондето " нал  е като лиска  радетелка  на правописните  грешки 
 Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
айде със здраве

# 21
  • Мнения: 6 167
поне от 5 години се опитват да наложат този модел - на по-закръглените модели  но не става и не става ..

да, защото налагане на нов имидж на жената, означава и промяна на мерките и теглилките, промяна на самия пазар.
не може нещо, на което пише L  да става само на племенницата ми, която е на 5 години.

# 22
  • Мнения: 2 673
поне от 5 години се опитват да наложат този модел - на по-закръглените модели  но не става и не става ..


по-пищен бюст - ДА \ и то във сутиен\
ама пищен г*з - НИКОГА няма да е на мода...

едва ли на някой ще се харесат тресящи се телеса.. newsm78

# 23
  • Мнения: 211
Именно.  И то модел " На баба ти хвърчилото".  Laughing
Хубави секси модели без банел, подплънка или нещо такова няма. Е как ще дойде такава жена на мода, кажи ми. Confused



[П.П. 75Д аз намирам само "Триумф", Лени.  Confused

или бански-скоро си търсих такъв бански-мисията невъзможна, но все пак кой знае може и да направят романтичния аутлуук модерен, но на подиумите според мен винаги ще властват телата-закачалки Simple Smile

# 24
  • Мнения: 6 167


едва ли на някой ще се харесат тресящи се телеса.. newsm78

ма къде ги заподозря тия 'тресящи се телеса' в един нов еталон за красота?   Laughing
защо винаги трябва да сме толкова крайни...
освен това, обясни ми как ще стане една жена с голям естествен бюст ( С, Д) да бъде без задник или с малък такъв.
тия неща се обуславят и хормонално, в крайна сметка. което пак не означава тресящи се телеса...

# 25
  • Мнения: 14 489
отговарям идеално на новия еталон. е от бюст има още малко да се желае, ама и това ще стане. само дето и аз не вярвам, че наистина този еталон ще се наложи, опитаха се още през 90-те, по едни конкурси за мис свят, всички латиноамериканки, дето все ги печелят тези конкурс бяха с много стегната талия и ханш, но с бая дебелички бедра....хубаво ама по списанията все кльощави момичетас крака по 2.50

# 26
  • Мнения: 2 673


ма къде ги заподозря тия 'тресящи се телеса'

представих си на модния подиум мацка ала Джей Ло...и ме засърбя езика Laughing

ааааа Лени, има, има мацки с малки дупета и с големи боНби Mr. Green всяка десета вече е със силиконче Peace

# 27
  • Мнения: 3 447


едва ли на някой ще се харесат тресящи се телеса.. newsm78

ма къде ги заподозря тия 'тресящи се телеса' в един нов еталон за красота?   Laughing


Мда... Не бих определила Шакира като "тресящи се телеса"  Simple Smile
Според мен има два еталона - официален, наложен от гей-дизайнери, и неофициален - мъжката мечта открай време. Гей-дизайнерите и жените намират за красиво едно и също тяло - юношоподобното. Затова "заговорът" срещу нормално изглеждащите жени е толкова непоклатим - поддържа се от две страни. Не бива да забравяме и нещо друго - функцията на менекенките е да бъдат именно закачалки. Ако са прекалено пищни, публиката ще гледа тях, а не дрехата, която представят. Така че закръглени манекенки едва ли ще видим скоро. А закръглени секссимволи си има и сега, просто не са манекенки.

# 28
  • Мнения: 1 885
Идеална съм просто! Висока съм 1.71, бюста ми е 105, коремчето ми е прибрано и имам ясно изразена талия и доволно дупе  Mr. Green
хА дано по-бързо идват тез времена Simple Smile

# 29
  • Мнения: 491


Според мен има два еталона - официален, наложен от гей-дизайнери, и неофициален - мъжката мечта открай време.

Така е, Доне, и мъж ми го разправя все, ама аз все бленувам по плоските дупета и скленджестите крака.

Общи условия

Активация на акаунт