Жената на бъдещето- нов еталон за красота в бъдещето

  • 4 347
  • 75
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 3 857
А какви мъже са на мода? newsm78 Защо само нас ни гледат под лупа? Crossing Arms

И аз това се питам Защо все от жената се изисква да изглежда по точно определен начин, с точно определени пропорции, пък устата й под не знам си какъв ъгъл да е, а когато стане въпрос за външния вид на мъжете, се мълчи тактично по въпроса?

# 61
  • Мнения: 636
Ейййй, дойде и нащо време най-накрая. Писна ми от полу-жени, полу-мъже Peace

# 62
  • Мнения: 7 420


по-пищен бюст - ДА \ и то във сутиен\
ама пищен г*з - НИКОГА няма да е на мода...

едва ли на някой ще се харесат тресящи се телеса.. newsm78
      Да,едва ли...особено на подиума!

# 63
  • Варна
  • Мнения: 5 193

И така- еталонът  за женска красота на бъдещето е следният: среден ръст 1,70, пищни форми, тънка талия и заоблени бедра,  дълга коса в естествен цвят, пълни устни и изразителни очи.

на всичко това , аз  бих казала" Най-после"! А вие?

Яуу аз ще съм еталон?малко по-височка и с малко по-къса коса, но на останалите "изисквания" -we have a match  Laughing
Ех Монда-това много добре ми дойде  bouquet. Сега поне Франция ще ме харесва Sunglasses

П.П Ех, рано се зарадвах-пищната форма ми бяга, но  с пищен френски сутиен ще я докарам Laughing

# 64
  • Мнения: 4 076
Е,няма да съм еталон.Ръст 1,80,форми-средна хубост,тънка талия-да,заоблени бедра-не,дълга коса-да,но цветът си замина;пълни устни и изразителни очи-това 100% да.
С нетърпение чакам края на тежкия грим и анорексичките,пък другото-няма значение Simple Smile

# 65
  • София
  • Мнения: 463
среден ръст 1,70, пищни форми, тънка талия и заоблени бедра,  дълга коса в естествен цвят, пълни устни и изразителни очи.

Та това съм поооочти аз newsm03
174см ,на форми талия и бедра го докарвам - тук идва разликата от излишни 2-3см дето ги боря безмилостно ама и те проклетите не се дават Joy, коса също, само дето имам няколко кичура за свежест, устните не са ми чак толкова плътни но козметиката прави чудеса  smile3503

Това е доста масов тип жена и мисля ,че винаги е бил харесван ,въпреки налагането на ходещите скелети.
Но Монда е права за влиянието върху младите момичета -дори и аз на младини си мислех ,че ако съм мнооого слаба, едва ли не ще съм безкрайно щастлива. Глупави мисли погледнато отстрани и след време ,но тогава определено никой не можеше да ме разубеди. Надявам се наистина това да е края на неестествените еталони за красота.

Сега смятам,че само една жена ,която има самочувствие грижи се за себе си и е уверена в това ,което може е привлекателна и щастлива. Няма нужда да се следва точно еталона, той ще се промени утре от някой "гений" на модата.
Познавам прекрасни жени които въпреки ,че изглеждат невероятно и с удоволствие всеки дизайнер би ги качил на подиума не са щастливи в собствените си тела.  Няма как да живееш на плодове и  оскъдни салати и да не си сърдит на света около теб.
За мен щом една жена е в хармония със света и себе си -то тя е красива.

# 66
  • Мнения: 2 427

среден ръст 1,70, пищни форми, тънка талия и заоблени бедра,  дълга коса в естествен цвят, пълни устни и изразителни очи.


Описанието на новия тип жена ми напомня малко онова на жените в 1001 нощ.

# 67
  • Мнения: 619
Пак няма да се вместя АЗ Tired
Липсва ми талията и косата, иначе на другите условия отговарям напълно. Mr. Green
Mr. Green
и аз така дойде моя час май...обаче малко ше се гладува да стане тънка талийката Simple Smile

# 68
  • Мнения: 240
Тия статии ги пишат жени, обзалагам се Laughing
Няма такова нещо като критерии за красота, всеки вижда нещата по различан начин. Аз пък не съм привърженик на едрите и пищни жени например.  Rolling Eyes

И не можем всички да сме еднакви, както излиза според тази статия. Ако не си пълна и с големи гърди, с дълга и небоядисана коса, си грозна Confused

# 69
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 371
Ейййй, дойде и нащо време най-накрая. Писна ми от полу-жени, полу-мъже Peace
Аха Wink

# 70
  • Мнения: 1 753
Мразя когато се налагат еталони!  #Cussing out Защо ТРЯБВА да сме с големи или малки цици, с големи или тънки бедра, с дебели или слаби талии? ЗАЩО? Аз мисля, че жената на бъдещето трябва да бъде РАЗЛИЧНАТА жена - всяка със своята индивидуалност, която не само да не се крие ами напротив, да се подчертава!

# 71
  • София
  • Мнения: 5 606
на всичко това , аз  бих казала" Най-после"! А вие?
Peace Наистина най-после!

# 72
  • Мнения: 3 164


ма къде ги заподозря тия 'тресящи се телеса'

представих си на модния подиум мацка ала Джей Ло...и ме засърбя езика Laughing

ааааа Лени, има, има мацки с малки дупета и с големи боНби Mr. Green всяка десета вече е със силиконче Peace

не знам защо са я нарочили Ло, че има голям задник Thinking много си е супер мацката.
кльощави и дръгливи дупета, да не би да са по приемливи newsm78
а относно темата-надявам се да възприемат новата мода сравнително бързо Peaceмакар да се съмнявам, защото на ново ще трябва да се промиват мозъците на половината човечество Mr. Green

# 73
  • Мнения: 14 654
не знам защо са я нарочили Ло, че има голям задник Thinking много си е супер мацката.
кльощави и дръгливи дупета, да не би да са по приемливи newsm78

За всяко дупе си има почитатели. Познавам един, който обича кльощави и дръгливи дупета, както ги нарече ти, а има и мъже, които обичат като пернат жена си сутрина по гъза, на вечерта още да се тресе.
Доколкото разбирам, целта на "новата жена" е да бъде максимално естествена, не дебела, а сегашната хубост залага на изкусвените разкрасители и глада.

# 74
  • Мнения: 2 427
Мразя когато се налагат еталони!  #Cussing out Защо ТРЯБВА да сме с големи или малки цици, с големи или тънки бедра, с дебели или слаби талии? ЗАЩО? Аз мисля, че жената на бъдещето трябва да бъде РАЗЛИЧНАТА жена - всяка със своята индивидуалност, която не само да не се крие ами напротив, да се подчертава!


  202uu  202uu  202uu


Общи условия

Активация на акаунт