Имаме си вече шест бебока, а пък АВГУСТ още ни подготвя

  • 10 406
  • 307
  •   1
Отговори
# 240
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Честит син, Тиги Мигъл! Да расте здрав, силен и много щастлив! На теб - бързо възстановяване и много усмивки с безценното ти съкровище!

Честит племенник на Ментина! И той да е здрав, кротък и щастлив!


 за мамите:


И аз съм много развълнувана от завръщането на медиците Party! Честно казано не очаквах, че всичко ще се случи толкова бързо...

Статия в "Стандарт" - "Още 40 дни 40 градуса" - до края на август 40-градусови жеги, нито капчица дъжд и температурни рекорди.

Реве ми се Cry!

# 241
  • Мнения: 711
ЧЕСТИТ СИН НА ТИГИ!!! НЕКА ТОВА ДА БЪДЕ НАЙ-ЩАСТЛИВОТО ДЕТЕ НА СВЕТА И МНОГО ДА ВИ РАДВА!

ЧЕСТИТ ПЛЕМЕННИ НА МЕНТИНА!

pivanov на мен ми взеха в 36г.с. микробиологията.
Sonita микробиологията представлява взимане на вагинален секрет  Peace

И аз до сега гледах за медиците и направо не мога да повярвам!   bouquet

# 242
  • Мнения: 4 546
хм, аз пък вчера в нета четох, че август ще е горещ, но ще почне с валежи  Thinking

# 243
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Мариета аз не вярвам на тея прогнози но и така да е ще ги преживеем.
Най ми е гадно за децта и затова реших да си стоят в къщи тежко не тежко ще си ги гледам,а като си помисля че татко им е навън и работи като вол ми призлява добре че както казва той е катил.
Ивченце с теб сме и стискаме палци и за теб.

# 244
  • Мнения: 4 546
аа, пишеше също да очакваме студена и валежна зима и хладно лято 2008

# 245
  • Мнения: 116
Лелееееееееее, супер  newsm44 .... ТИГИ, честит ти юнак!!! Да ви е жив и здрав и много да ви радва!  newsm32
Ивченце, успех и на теб мила! После те чака раждане ....  Hug
....а за пристигането на медиците .... нямам думи ... НЕ МОГА ДА ПОВЯРВАМ ВСЕ ОЩЕ
но СУПЕР!
mentina - честита радост и на теб! вярвам, че ще бъдеш най-готината чинка   bouquet
shoshi84 - стискам палци
marianamama - споко бе мила, всичко ще е ОК  Hug

# 246
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Мира, вярвам на прогнозите - много са точни напоследък и не биха го изтряскали така, без основание.

Ще го преживеем, ама аз без климатик ooooh!...

аа, пишеше също да очакваме студена и валежна зима и хладно лято 2008

То си е така - в природата си има цикличност. като се замисля, сушата започна още миналата есен, значи тая есен ще приключи. Поне с това да се успокояваме.

Искам дъжд, искам порои, искам студ и преспи сняг smile3514!

Хери, ако можеш да я изровиш, я я метни тая статия насам...

# 247
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Ох Мариетка съчуствам ти аз вярвам в прогнозите за ден два напред не повече от седмица за месечните не вярвам и зимата за Февруари казваха че ще е -15,20 гр а не беше така мисля, че съм и в по голяма степен оптимист де

# 248
  • Мнения: 564
Дано да грешат с прогнозите, аз също не издържам, дори късно вечер не можем да се разходим малко Sad толква е горещо!!!!!
Дано наистина се разхладииии Praynig Praynig Praynig

# 249
  • Мнения: 23
ЧЕСТИТО НА ТИГИ-МИЪЛ!!!! ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ МАЛКИЯ !!!!  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

ЧЕСТИТ ПЛЕМЕННИК НА МЕНТИНА !!!!!   bouquetНЕ СЕ СЪМНЯВАМ ЧЕ ЩЕ БЪДЕШ НАЙ-ДОБРАТА ЧИНКА  Grinning

  ylinfant  bigdance2  ylinfant  bigdance2  ylinfant  bigdance2 newsm18  ylinfant  bigdance2

Ивченце -успех на изпита   Peace

На мен днес ужасно ми се спи и ми е  Tired скапано.Дано не се сбъднат тези  прогнози за времето .И при мен течението се усили и се появи сърбеж ,то е ясно че гъбичките атакуват отново а и високата температура за тях е рай .Правя си промивките /външни /с интимния гел и се мажа с кремчета и това е .На следващият преглед ще видим док какво ще изпише . Mr. Green





 

# 250
  • София
  • Мнения: 3 909
Честит син на Тиги!
Да е жив и здрав!




Ментина, честит ти племенник! Да ви е жив и здрав!

Иви, това е за теб: . Благодарение на съвета ти за сокчето на Хип, сега съм като нова.
Отивам да гледам новините Grinning.

# 251
  • Мнения: 3 595
Марти  Joy hahaha Joy Благодаря  Hug Много се радвам, че си по-добре!

# 252
  • Pb
  • Мнения: 1 183
Честито момченце, Тиги!!! Бъдете безкрайно щастливи с вашето слънце!


............
Аз мн. се ядосвам, че в жегите човек почти нищо не може да свърши - дните преминават в охкане и пуфтене, излизам само по спешност, а имам толкова работа да върша на вън по разните учреждения. Някои са на по 10 мин. от вкъщи, но и това ми се вижда много.
И аз чух, че до септември хладинка няма да видим, това доста ме озадачава. Все едно сме зимни майки - ще пада висене вкъщи и туй то!

# 253
  • Мнения: 506
Честито на Тиги да и е живо и здраво синчето!
Чакам с нетърпение новите мами да разкажат за своето най-вълнуващо приключение.

# 254
  • Мнения: 361
Честито на мама Тиги

Аз съм бясна-пак не ходих на лекар в Шейново, защото било фрашкано и лекарката нямало как да ме вземе. #Cussing outПисна ми вече с тези смотани доктори, не ги ли е срам, за бебета става въпрос #Crazy

И сега пак си оставам без микробиология и без тонове.
Вие къде в Шейново питате за тоновете?И къде ви ги правят, там при консултациите или на горния етаж?

Бейби или съгласна съм за магарето, само дано се паднем заедно.Качи ми снимка да те видя, за да те позная евентуално newsm78

Общи условия

Активация на акаунт