Нова лятно - ваканционна тема - 23.07. - 29.07 !!! Нека да е лято!!!

  • 2 919
  • 84
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 526
Кой каза дъжд?!
Пращайте насам!!! Да са здрави климатиците, и тоз който ги е измислил!
Гледам, май не съм споменала, че дечица са на скитня из българско. С майка ми са, и карат братовчедите наред. След 2-3 седмици ще ходя да си ги взема. Ние ергенуваме  Mr. Green. Междувременно купих голяма ( дори ми се вижда огромна) раница, разбира се с Дора и Бутц. Нали ще си имам първолаче на есен Heart Eyes. Сега чакам да ми пратят от училището списък с всички необходими тетрадки и помагала, за да ги купя. Незнам кой се вълнува повече, аз или тя?

Калида и тук бих искала да те поздравя и да ти пожелая много, много сбъднати мечти!

Звезди, вчера направихте 2 месеца, да го нацункаш малкия звезден принц- Ерик  Heart Eyes! Свърши ли с АБто, помогна ли, премина ли цистита?

Лека седмица на всички!

# 16
  • Мнения: 2 959
Благодаря Ви много за сърдечните цветни пожелания. Толкоз много невероятни букети, топли думи от красиви хора и усмивки ме карат да празнувам дори и днес ден след повода. Благодаря Ви, Момичета!

Бъдете здрави и лека и спорна нова седмичка Ви желая!

# 17
  • Мнения: 2 195
ЕЛи , радвам се , че малката оздравява ! Да я нацелуваш от нас !  Hug

Пепе , ти ли питя за пътя ? Много задръствания имаше . В Германско висяхме 3 часа на едно място . И на всякъде другаде - ремонти по пътя , но добре , че само с това се разминахме , щото беше петък 13-ти  ooooh!

Калидка , дядото отдавна го бяхме изпратили , пътувахме сами .

# 18
  • Мнения: 368
"Нека да е лято!", но... при нас е като пролет или есен през последните две седмици   umbrella и пак    umbrella...
Но затова пък изпратихме малкия в Б-я с майка, за да видят слънце и топло време(е, не чак жеги, но уви сега е такова положението). Пристигнали са преди няколко часа и не могат да повярват колко непоносимо топло чак е там.

Само весели емоции и през тази седмица скъпи съфорумки!  Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 5 183
Записвам се с пожелание за една прекрасна седмица!

Амей4е, може да е непланирано ходенето до родината, но пък какъв повод само!!! Сигурно си много щастлива и развълнувана за сестри4ката!

Ел, не знам какво то4но имаш предвид под "задружни българи"... Crazy Хора всякакви. Важното е 4е има ентусиасти, които поддържат духа на Българското дружество. Отделно се сформира танцовата група "Български рози", която пе4ели овации навсякъде. КАКто ве4е се знае, вклю4иха и малки деца. Има и създадено църковно настоятелство "Иван Рилски", което прави вси4ко възможно за създаването на българска църква тук и май нещата вървят към своя успешен завършек, така да се каже. Ина4е, както ве4е казах - хора всякакви. Едни ще свършат работа, без много да говорят, други - дават само акъли и не им се помага ... Трети нямат физи4еска възможност да се вклю4ват в разни активитис, но пък превеждат периоди4но суми за подпомагане на някояв от идеите ...

Ели, браво на Бадемка!  Hug Heart Eyes

Боби, да не си докарате невеста от БГ  Crazy Hug Heart Eyes


Последна редакция: пн, 23 юли 2007, 23:42 от МАЙКА

# 20
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
Etka, а3 3а това написах "нека да е лято", малко да се сети да намине и по край нассльнчицето, че от дьждове вече всичко ме боли ooooh!....аман Confused....то не се спря, всяка вечер  Whistling

# 21
  • След завоя в дясно
  • Мнения: 1 351
Добро утро малки, големи и още по-големи
Слагам по едно кафенце, докато е още хладно и не съм се разложила от топлина.  Coffee За Майка биричка, че при тях вече е време beer3Днес го дават, че ще е най-топлият ден около 43-45Ц.   Nature SunnyЩе дам отчет довечера ако оцелея newsm08

Пепеляшка това е за теб, хем да не потъваш хем да си в крак с модата
http://dl.ziza.ru/other/072007/03/pics/15_pics_53853.jpg

Майче - задружни сте задружни като чета какви неща се опитвате и успешно правите. В Кралството толкова години една черква не направиха има само един параклис в двора на посолството, а колонията от българи доста се увеличи в последните години. Може и да са се променили нещата  Thinking -дано.
А за хората и отношенията - е то без това не може, няма да ни е интересно иначе Wink става много скучно Whistling
Калида разкажи как мина рождения ден, ходихте ли някъде, или празнувахте у дома на задушевна обстановка?
Амейче, Шоки шафер ще го правите ли,ще щиете ли специален костюм за свадбата на сестра ти?

Успешен ден  bouquet

# 22
  • Мнения: 1 017

Добро утро, слънчЕвки Hug


Ел, и аз искам такива плавничЕта  Crossing Arms Heart Eyes Супер идиотки  Grinning НАправо не те мисля при тези температури...ВчЕра си говоря с мама, и тя ми казва с умряла надежда, чЕ от утре (т.е. днес) температурите Щели да падат...И аз се притесних, чЕ пак на студ отивам, обачЕ тя на бързо ме успокои, чЕ просто от 38 (ние живеем в планина) Щели 5 6 градуса да паднат  Crazy
Ел, ти в София ли си, че забравих  Blush?

Майче, не ми говори. Откъде такъв любовчия се завъди моят невръстник, не знам  ooooh! Девойката се казва Симона, 1 година по голяма от него е, съседка на баЩа му...Та почти всеки ден са си играли двамата, тя на гости, той у тях  Laughing Той и казал, чЕ много я харесва, и я питал "а ти?", при което отговорът е бил: "не"  Crossing Arms Аз му казах (като ми сподели), чЕ тя не разбира...а той ми казва: е, как да не разбира, тя е учничка  Laughing
Един ден си говоря с баЩа му и питам на какво си играят, а той ми казва: аа, не знам. Те си играят самички  ooooh! НАправо косите ми се изправят понякога  Crazy
Та като тръгваха на море, от колата ми се обажда Гого и ми казва: сега как Ще преживея без Симона, не знам  ooooh! Crazy Laughing Ама е преживял оЩе съЩия ден де, на морето са една банда, от 8 деца, всички почти една възраст, лудуват, изреждат се един по един да ми говорят по телефона..Това са деца на "семейните" ни приятели...честно казано, тази част от живота ми е единственото, което ми липсва от предиШния етап ...на живота ми  Sad Ама какво да се прави...

Тали, колко време оЩе Ще сте си в Бг?  Hug

Звезде, аз все си мисля, чЕ не цистит това, което те мъчи, ама ... дано този път да мине с антибиотика  Rolling Eyes Ако не, скайпни ме, моля  Heart Eyes

Калида, кажи как прекара наистина?  Hug Топличко ли ви е времето? Тук се позатопли за 1 седмица, и после пак дъжд. Ама поне не пада много под 15 градуса  Crazy Миналата сутрин тръгнах на риба в 5 сутринта, подадох си носа навън и беШе 5 градуса. Влезнах си в къЩи и си доспах  Laughing

Ели, аз съм пропуснала, чЕ сте били болни  Rolling Eyes Много боли от тази ангина, сигурно вече знаеШ...Аз ог нормални ангини съм боледувала, и пак спирах ядене...А с тази просто си представи, чЕ цялото гърло ти е една афта, ужас е  ooooh! добре, чЕ е минало вечЕ  Hug

Такаааа.....Аз се поотчЕтох  bowuu

Ох, и си имам въпросчЕта  Crazy...Към всеки, който си е в Бг или скоро си е бил...:
Къде мога да намеря някакъв "график" на хубави джаз концерти, местенца с такава музика...? неЩо подобно...Само за 1 ден сме в София, иска ми се да видя поне една 1000 от неЩата, които обичам...
И друго: много ми е любопитно: все оЩе ли цените са различни за чужденци и българи?  newsm78

НА всички малки и големи пожелавам мнооооооого хубав ден: прохладен в гореЩините и топличък по есенно зимните земи  Hug

# 23
  • След завоя в дясно
  • Мнения: 1 351
Аз му казах (като ми сподели), чЕ тя не разбира...а той ми казва: е, как да не разбира, тя е учничка  Laughing
Мамче Б от сърце ме разсмя Гого newsm62 newsm62 newsm62

Мисля че цените са еднакви за всички вече Thinking

Малко по на юг от София живея, то затова е и толкова горещо sweating от вчера нямаме и вода(някаква профилактика правели и то в най-големите горещини) живеем с два века назад, не един, че този скоро мина ooooh!
Снощи по новините казаха, че днес ще е най -горещия ден от утре захлаждане до към 38Ц  :twisted

# 24
  • Мнения: 7 914
Добро утро от звездното семейство Hug

Бързам да пиша малкия докато си балбука, че не се знае докога ще е с добрите Crazy

mama B
 ми и аз си мисля, че не е точно обикновен цистит...ама уж пак пуснах микробиология и само да има нещо веднага ще пиша Hug
ти кога точно тръгваш за БГ? Thinking
их ама каква скица е този Гого Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Ell
що само на пепеляшки ги даваш тези модни плавници и ние имаме нужда от тях...че ще трябва и с чорапи да ги обуваме  ooooh! ooooh! ooooh! и май скоро слънце няма да ни огрее нас Rolling Eyes
може ли да ти копирам линка в съседната тема, че наистина много се нуждаем от подобни съоръжения Mr. Green Mr. Green

amei

 при вас вечер при нас денонощно ooooh!

Tali Dan
 освен дъжд и ниски температури да ти трябват? Thinking Mr. Green
 ами уж помага ама имам чувството, че 00 прекалено често ме зове Rolling Eyes

ЛюбИтУ
да не си посмяла и да се отърваваш от нас Hug Hug Hug

# 25
  • Мнения: 1 909
Добро утро и от мен!

Предполагам, че сте чули добрата новина - че сестрите ни от Либия вече са на родна почва!

Най-после една добра новина! Наводнения в Кралството, спряно електричество в Барселона, жеги в България, при нас пък автобус с полски пилигрими обърнат в пропаст...

Ели, браво на Бадемката че толкова бързо се е върнала към белите!

Мама Б, много ми хареса едно твое изречение... как си тръгнала в 5 ч сутринта на риба, все едно че казваш, че си тръгнала в 5 следобед на пазар Grinning

Ел, това последна българска мода ли е? Страхотни са, но май нямат много приложение в БГ в момента Simple Smile

Тали, и аз искам дъжд.... изтощих се да поливам всеки ден и пак ми загиват китките Sad

Звезди, радвай се че е хладно при вас, иначе бирата щеше да ти върви още повече Wink 

# 26
  • Мнения: 952
Здравейте сларадурани,

Бързам да ви пиша докато наш малчо кротува, че ние днес ще се гледаме с него за малко.
Днес е най-горещият ден в БГ от последните 100 години, но важното е че деня започна със страхотна новина.

Медиците ни, които от повече от 8 години бяха арестувани и осъдени на смърт в Либия са свободни. Сутринта в 4 часа са научили в затвора добрата новина, в 6 без 15 вече са били извън затвора, а в 9:50 кацнаха на българска земя със самолета на съпругата на френския президент. След около половин час бе прочетен и указа на президента за помилването им и те вече са свободни хора. Дано успеят да възстановят от ужасите, които са преживели и да се нарадват на близките си.

Специално за вас съм запазила шезлонг на брега на Бяло море. Черпя ви и с фрапе и кола.
 

Обещаните снимки по-късно.
Целувам ви.  Hug

# 27
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Добро утро и от мен!
..... и аз искам дъжд.... изтощих се да поливам всеки ден и пак ми загиват китките Sad
.....

Твоите от жега, моите от дъжд загинаха. Само мушкато и няколко зелени не са изгнили още. С най-голямо удоволствие изпращам дъжд на всички, които се пекат сега.
При нас студентите правят залагания, кой блок от кампуса ни ще бъде наводнен при следващия валеж. Crazy

# 28
  • Мнения: 1 909
Да бе, Пепеляшке, няма справедливост Sad  Тук пък постоянно се ослушваме, като чуем хеликоптер и се питаме къде ли точно пак е избухнал пожар  #Crazy

# 29
  • Мнения: 815
Добър ден и от мен!!

Сега се прибирам от разходки навън с приятелки.
Добре, че ги има тези молове и климатици, че иначе живи сме умрели от жега...

На всички звезди много  Hug и още повече   bouquet

Мама Б, разсмя с това за твоя малък син Гого, че тя е ученичка, как да не разбира  Joy

Напомни ми за това, как обяснявахме на моята племенница, че ще ходи на училище и ще има нови приятелки и много учители, а тя ми отвръща: " Как ще ходя на училище като не знам да пиша и чета?"  hahaha

Ralfieta, мерси за фрапенцето, много добре ми дойде след тази разходка навън.

Днес стигна до 45 С, но ние сме железни  #Crazy Sunglasses

Как са децата ви днес?


Лек и безавариен ден на всички!!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт