Армаганите. Начин на употреба.

  • 1 315
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
хахахах, Ео, смея се като лудите сама в офиса hahaha hahaha hahaha

Кумата ми обича да прави подаръци всякакви. Последният път при прибирането си от Щатите беше дотътрала над 20 кг. миди. Че да имало за всеки вкус по нещо ooooh!

# 16
  • София
  • Мнения: 18 679
беше дотътрала над 20 кг. миди.
newsm09 егати

# 17
  • Мнения: 27 524
Пазя всичко, донесено ми. Ценя малки, сладки неща за рафтчета, библиотеки и масички. Сантиментална съм. Много. Пазя камъчета, мидички, парченца дърво, всичко носещо някакъв спомен.
От чужбина съм носиа сувенири, свързани с дадената страна.

# 18
  • Мнения: 4 371
Купувам сувенири, да. От морето - морски, от чужбина - с името на града, в който съм била.
На себе си не купувам, защото мразя прахосъбирачки, но обичам да ми подаряват Crazy
На мен си купувам картички. И на на-близките ми и обичани хора - също(освен сувенирите).
На детето купуваме играчка някаква, зависи на каква вълна е в момента. Последния път се сдоби с Микеланджело(костенурка Нинджа).

# 19
  • Мнения: 1 951
Да, купувам сувенири най-често. Напоследък магнити за хладилник.Обичам и на мен да ми носят магнити, които обаче имат връзка с мястото от което са, разбира се.
На майка ми обаче съм взимала от чужбина и козметика, че дори прах за пране и шампоани  Laughing

# 20
  • Мнения: 419
Не купувам никому нищо  Naughty
И сувенири не си носим у нас  Crossing Arms
само зяпалчета  Joy Joy Joy

# 21
  • Мнения: 4 733
Какво е това? Embarassed

# 22
  • Мнения: 419
Thinking Ми по-книжовно звучи гледалчета   Flutter демек повече гледаме (зяпаме, както казва баба ми)  Joy Joy Joy - пълним си очите, не ръцете  bowuu
Дали го обясних добре  newsm78
Абе носим си хубави спомени  Crazy
Май съм слънчасала, като си чета поста  Joy

# 23
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Не си слънчасала. Обаче интелигентното име на зяпалчетата е визуални спомени Mr. Green

# 24
  • Мнения: 419
Не си слънчасала. Обаче интелигентното име на зяпалчетата е визуални спомени Mr. Green
Баба ми не използва такива купешки приказки  Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт