Отговори
# 15
  • Мнения: 525
Ако искаш можеш да изненадаш таткото, особено ако е бил внимателен и грижлив по време на бременността - да го накараш да се почувства специален. Все пак цялото семейство има заслуги - всеки изпълнява своята роля.
Мда, мисля че това е идеята:) Но немога да измисля нищо конкретно и разбира се, по специално..

# 16
  • Мнения: 1 132
На мъжа ми му подарих книга за бащата. Много се изкефи.
.

# 17
  • Мнения: 497
Мисля, че това си е празник за майката - и такъв трябва да си остане.

На мъжа ми му подарих книга за бащата. Много се изкефи.
.

Това вече го имаме и се кефи  Peace

# 18
  • Мнения: 3 205
Ние сме подаръкът.

# 19
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Аз не получих подарък,а само цветя Crossing Arms и съм на мнение че бебето му е достатъчен подарък,както за него така и за мен

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Щом на теб ще ти достави удоволствие,на него също без съмнение-направи го.

# 21
  • Мнения: 1 216
Аз бих подарила  подарък на таткото, много си го обичам, а и той е много внимателен!

# 22
  • Мнения: 78
За вашите мъже не знам... но аз моя много си го обичам. Той е най-внимателния и добър мъж на света.
И по време на бременността ми, освен, че аз се мъча, се мъчи и той - първи триместър (че и малко отгоре) яко повръщане - ако не беше той да ми мие легените, щях да си издрайфам и това, което не може да излезе  Confused Освен това много помагаше с готвене. От миризмите не можех да седя в кухнята. Сега вече се чувствам по-добре, но от време на време ми пада кръвното и ми причернява - всеки ден се обажда да пита как съм... Такива грижи не са всекидневие за един мъж и едва ли скачат до небето, ако ги полагат...
Аз също си мислех дали не бих предпочела мъжа ми да е до мен в болницата след раждането, а не в кръчмата с приятели. Ама какво да прави с мен - аз най-вероятно ще съм изтощена /или упоена/ и ще спя като заклана - да седи да ме гледа и да ми държи ръката... след като няма да може да се спре на едно място от радост (а при нас и двойна)... Ама разбира се - нека отиде с приятелите, да се забавлява, да почерпи за здравето на децата, да бъдат съпричастни и приятелите ни в този хубав момент. Освен това с раждането приключват и неговите нелеки грижи за бременната му жена.
А подарък от него не искам за самото раждане. Обещал ми е след това за един ден на ме заведе в спа-център. Най-вероятно ще се редуваме: един ден аз на глезотийка - той с бебоците и после обратното.
На мъжа му е необходимо да знае, че жената разбира от какво се нуждае той. И да го получава. Така се чувства пълноценен и е по-добър и към жената, и към децата. (за последното ще видим след време)

# 23
  • София
  • Мнения: 245
Не знам за раждането, но за след него трябваше да му подаря хиляди подаръци, защото до ден днешен е най-добрият татко, който прави абсолютно всичко за да са добре двете му принцеси. Но съм се убедила, че нищо не може да го зарадва така, както нашите щастливи очи, които го гледат с безкрайна любов и благодарност.
Между другото аз нито съм очаквала, нито съм получила нещо друго освен цветя. И сега единственото, което искам е живо и здраво бебче.

# 24
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Много се накефих на идеята за подарък на таткото. Вярно е, че се мъчим и потим за да дадем живот на нашите деца, но... има резон в темата. Не специално за раждането, а за грижите, любовта и подкрепата...
Нашия татко много ни помага и много ни обича. Бърза да се прибере от работа, храни, къпе, приспива, сменя памперси, играе с малкия... Имахме голями притеснения по време на бременността и той трепереше заедно с мен, заедно плакахме, когато казаха че вероятно ще трябва да махнем бебето и пак заедно плакахме когато се роди мъника жив и здрав. Съжаляваме и двамата че закъсня за раждането с 20 минути и не можа да присъства. След това ме зарадва с чудесни бижута за това че съм му родила син.
Бих му купила подарък, но някак не мога да материализирам това което усещам. Малкото ни съкровище осмисли живота ни и мисля че е най прекрасния подарък. Използвам всеки удобен случай да му казвам колко го обичаме.
Ако ти намериш нещо, което смяташ че изразява чувствата ти... чудесно е да му направиш подарък.

# 25
  • Мнения: 11 004
Освен Рая, опакована като вързопче, баща й получи бутилка марково уиски.

# 26
  • Мнения: 22 437
Абе на мен ми е малко странна цялата тази идея с подаръците.
Бебето само по себе си е дар и за двамата родители.

# 27
  • Мнения: 526
Хм,той бебока сам по себе си е подарък,и то голям Heart Eyes  ylinfant

# 28
  • Мнения: 1 081
Ами татито не е изиграл кой знае каква роля и не се е мъчил кой знае колко да не кажа дори хич.
Но все пак повечето мъже също получават подарък,явно ти си изостанал.
А бебето малък подарък ли е?

Напълно съм съгласна. А и подарък се прави на майката, заради това, че е родила бебето, бащата какво е направил по въпроса - напъвал е с нея? А и вечерта, когато се роди бебе таткото черпи и празнува, това малък подарък ли е наред с бебето, а майката лежи разпрана и закърпена в несвяст в някоя болнична стая. За какво равноправие говорим? Или и майките да се чувстват пренебрегнати? шегувам се, разбира се. Grinning

# 29
  • На морето!
  • Мнения: 5 757
Аз не получих подарък  Sad

Общи условия

Активация на акаунт