Отговори
# 60
  • Мнения: 133
Абе не че да го хваля, щото всеки е с кусура си, но моят мъж, като че ли заслужаваше подарък, ама на...не съм се сетила....Благодарих му след раждането за това, че ме изтърпя  с всичките ми прищявки през бременността, че бременността ми беше безкрайно романтична, пак той има заслугата, за това, че ми държеше ръката, докато раждах и то изцяло по негово желание.... и въобще след като родих, въпреки че бях добре, спа 3 дни с мен и бебо в болницата и на другия ден пътуваше 80км за да отиде на работа и вечерта обратно за да е с нас докато ни изпишат, нямаше пиянски запои по случай раждането, а даже и в болницата ме глезеше  ....
МЪЖ МЕЧТА  smile3501

# 61
  • Мнения: 305
Ей все и вие да намажите а?! newsm34 Бетер от жените сте,да знаете! hahaha

# 62
  • София
  • Мнения: 431
Аз не си спомням да съм получила подарък след раждането. А подарък за бащата - ми той моя само сех искаше, че почти 9 месеца стоя на сухо горкия. Та ако това може да се смята за подарък, значи си го е получил  Mr. Green

# 63
  • Русе
  • Мнения: 659
Ми и на мен сигурно щеше да ми е приятно да получа подарък, но не получих. В интерес на истината не съм го и очаквала Thinking

# 64
  • София
  • Мнения: 7 097
Мислех си дали няма да е страхотно ако и таткото получи от "майката" подарък "по повод  на бебето"

Не, не ми е хрумвала подобна идея.

# 65
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
бебчо е достатъчен подарък:)
сама го каза Peace

# 66
  • Мнения: 474
Това за табелката на входната врата е направо страхотно  newsm10
Иначе и аз съм от тези, които се разминаха с подаръка след раждането, ама като знам колко много ми е помагал........ и преди и след като родих........
...иначе Алекс е най-големия подарък, който мога да му подаря /момичето на тати/  Heart Eyes

# 67
  • Мнения: 1 440
Изобщо не ми е хрумвала идеята за подарък на татито,бебчето май е достатъчно.А пък аз получих само едни ама прекрасни цветя. Grinning

# 68
  • Мнения: 8 999
Подарък - добре, ама за какви заслуги? Това е свят миг за майката и не е редно и разни други да се нареждат на редичката за подаръци.

# 69
  • Мнения: 1 919
Отговорът на моя мъж е "Не трябва! Всичко в този ден е за майката и бебето.". Обаче, ако искаш да му подариш нещо аз бих подарила това - табела за вратата с включено името и на бебето. За сватбата подарих на моя мъж табелка с нашите имена и неговата фамилия, струваше ми около 20лв. И сега си я гали докато му отключвам  Flutter
супер идея

# 70
  • Русе
  • Мнения: 2 354
аааа, моля, моля  Naughty
Аз съм се мъчила да раждам   bowuu

Таткото получи подарък -малко розово вързопче. Точно на Коледа  Heart Eyes

# 71
  • Мнения: 2 908
В интерес на истината-не,не ми е хрумвало дори веднъж. NaughtyИ наистина-той получи подарък точно за Коледа-тогава я изписаха,какъв повече иска,че той нещо мъчил ли се е?Освен да го направи...А иска и подарък после... Thinking

# 72
  • Мнения: 867
Хм, не ми е хрумвало newsm78 Като се замисля аз не получих конкретно от него никакъв подарък...

# 73
  • Мнения: 552
От мен ще си има едно сладко бебче...а съм сигурна че подаръка няма да му се размине от някой друг  Peace

# 74
  • софия
  • Мнения: 636
Нашия татко ми направи подарък. Аз не съм му правила - то и това оставаше. Подаръка го носих 9 месеца в корема си, после 2 дни в болница и 2 в реанимация. Та той не се е мъчил особено, за да заслужава подарък. Естествено, благодарна съм за солидарността, подкрепата, грижата и т.н., но мисля, че майката е центъра на събитието и главния герой. Татковците трябва да си знаят мястото.

Общи условия

Активация на акаунт