ТЕ СЕ ПРИБИРАТ УДОМА!

  • 13 620
  • 466
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 2 563
Аз пък се кефя, че ще им дадат и пари, и работа ще им намерят и т.н. Редно е, дължим им го.
И защо им го дължа?Пратила съм ги там против волята им,нещо съм ги наранила,обидила?Дай тогава да се издължим към мизерстващите пенсионери,към стотиците болни без средства за лечение,към дечица,които няма кой да прати на почивка или да даде стипендия,към тези,дето се бъхтят за никакви заплати...откъде средства за толкова издължаване?А животът е ценен за всеки.
Добре са дошли и да са благодарни,че виновни или не,толкова хора застанаха зад гърба им.И да се оправят в свободния живот така, както всички ние.

Дължим им го както дължим и на жертвите на каквото и да е бедствие, на пенсионерите, на инвалидите, на майките и т.н. Както са измислени сега помощите, те са не повече от някакви стотинки на глава данъкоплатска.

Ако логиката, че не сме им длъжни, щото не сме ги пратили там, е вярна, тогава не би трябвало никаква помощ да се дава и на пострдали от аварии и инциденти. Но ако попитам защо точно трябва да давам пари за пострдал от наводнение фермер (да си е купил застраховка) или пък за децата на загинал шофьор на автобус (да е карал внимателно!), ще ме оплюете на място.

Съмнявам се, че след 8 години в затвор, насилвана и бита, ще изглеждам адекватно на летището, независимо каква боя за коса имам на главата. Та както си седите и си сърбате бирата, поблагодарете, че вас никой не ви е мъчил и изнасилвал групово.

А жестът с лентичката беше толкова голяма подкрепа, че просто се просълзявам.  Joy

# 391
  • Мнения: 1 858


Аз пък се кефя, че ще им дадат и пари, и работа ще им намерят и т.н. Редно е, дължим им го.

Защо ИМ го дължим?
[/quote]

 newsm78...
За да дължа на някого нещо той трябва де е направил нещо за мен, нищо не им дължа! Не съм ги изпратила аз там отишли са си сами за да печелят повече. Когато някой отива зад граница той знае, че е на чуждо място и може да му се случи всичко. Всеки да си носи последствията!

# 392
  • Мнения: 1 858
Пресконференцията е пълна пародия...

# 393
  • София
  • Мнения: 1 077
Я как се обърнаха нещата, хехе.
И къде са сега всички хлипащи дами? И онази дето ме проклинаше детето ми да стане заложник, щото не съм била припадала относно ситуацията. Плащай ти, мацка, аз отказвам.
А благодаря те не казаха. И няма и да кажат, спокойно.

# 394
  • Мнения: 7 837
Може ли някой гледащ да каже,  защо се изпокариха журналистите. По Дарик много прекъсва...

# 395
  • Мнения: 2 563
Може ли някой гледащ да каже,  защо се изпокариха журналистите. По Дарик много прекъсва...

Явно не минават да целуват краката на всеки присъстващ. Нищо по-малко не се очаква, нали?

# 396
  • Мнения: 1 858


Аз пък се кефя, че ще им дадат и пари, и работа ще им намерят и т.н. Редно е, дължим им го.

Защо ИМ го дължим?

 newsm78...
За да дължа на някого нещо той трябва де е направил нещо за мен, нищо не им дължа! Не съм ги изпратила аз там отишли са си сами за да печелят повече. Когато някой отива зад граница той знае, че е на чуждо място и може да му се случи всичко. Всеки да си носи последствията!

[/quote]


И да добавя медали и ордени като на герои дължим ли им?

# 397
  • Мнения: 343

Дължим им го както дължим и на жертвите на каквото и да е бедствие, на пенсионерите, на инвалидите, на майките и т.н.

За разлика от пенсионерите, инвалидите и майките те са работоспособни, явно са и в добро здравословно състояние.

# 398
  • Мнения: 9 913
няккава руса жена нахлу и взе да предявява някакви претенции - не разбрах каква е, но журналистите протестираха, че това не е предмет на пресконференцията.
Като цяло организацията на БТА не е никак добра, тромаво върви, ту проблем с микрофона, ту нещо друго. Чуждоезичните също бавят много с преводите си.


Аз пък по БНТ не чух отговора на хората от ВМА за здравословното състояние и изследванията, понеже Кристияна отказа да отговори на журналистката от Фокус. някой чу ли това?

# 399
  • Мнения: 503
Може ли някой гледащ да каже,  защо се изпокариха журналистите. По Дарик много прекъсва...
Не гледам от самото начало, но ако говориш за момента преди 4-5 минути, тогава изскочи някаква дама от здравна организация да им предлага нещо си и журналистите наскачаха да не им прекъсва пресконференцията.

# 400
  • Мнения: 1 858
няккава руса жена нахлу и взе да предявява някакви претенции - не разбрах каква е, но журналистите протестираха, че това не е предмет на пресконференцията.
Като цяло организацията на БТА не е никак добра, тромаво върви, ту проблем с микрофона, ту нещо друго. Чуждоезичните също бавят много с преводите си.


Аз пък по БНТ не чух отговора на хората от ВМА за здравословното състояние и изследванията, понеже Кристияна отказа да отговори на журналистката от Фокус. някой чу ли това?

Да чух като цяло отговорите на двете дами ми се струват уклончиви. Ашраф определено спечели симпатиите ми!

# 401
  • Мнения: 2 563

Дължим им го както дължим и на жертвите на каквото и да е бедствие, на пенсионерите, на инвалидите, на майките и т.н.

За разлика от пенсионерите, инвалидите и майките те са работоспособни, явно са и в добро здравословно състояние.



Ми то излезе, че да те изнасилят и да те мъчат и да висиш осем години на едно и също място затворен докато отвън тълпата крещи кръв е сравнимо само с почивка на Малдивите... Учудвамс е на нахалството, с което се заявява, че нищо им няма. Един псих. скрийнинг отнема един-два дни поне... А те си дойдоха вчера.

# 402
  • Мнения: 343
А кой ще направи психологически скрийнинг на гладуващите, борещи се за физическото си оцеляване старци и майките, живеещи в ежедневен стрес дали ще има с какво да нахранят децата си и да им купят лекарство? Е, за тях няма такива екстри, защото не са медийни звезди.

# 403
  • Мнения: X
Е, стига, де... Tired
Голямо "драчене"  е тук Whistling

# 404
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Хванах пресконференцията накрая точно когато Ашраф благодареше на всички. Нашите хора казаха ли едно тенк ю?
Разкажете , интересно ми е

Общи условия

Активация на акаунт