За строителните обекти

  • 1 264
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 186
Ето ти Наредбата.
В града няма друг начин Peace

# 16
  • Мнения: 213
По отношение на спокойствието..над нашия апартамент, живеят младо семейство с малко дете..още от рано  се почва с лопането и тропането..с виковете и плачът.. и моето спокойствие е нарушено, но не ми е минавало през главата да се оплаквам.

Ако искаш спокойствие..препоръчвам ти къща на края на града..ама и на къщите се прави ремонт.


Аз мисля, че става дума за различни неща - всички проявяваме разбиране за плачовете на малките деца у съседите или за това че лае куче щото нищо не може да се направи по въпроса, но да ми хлопат сутрин от 6 сутринта, или да пробиват стените между 2 и 4 - ще се оплача и още как.
И заради това, че на някой не му изнася да спазва правилата, няма да тръгна да се местя в края на града.

# 17
  • София
  • Мнения: 903

Аз мисля, че става дума за различни неща - всички проявяваме разбиране за плачовете на малките деца у съседите или за това че лае куче щото нищо не може да се направи по въпроса, но да ми хлопат сутрин от 6 сутринта, или да пробиват стените между 2 и 4 - ще се оплача и още как.
И заради това, че на някой не му изнася да спазва правилата, няма да тръгна да се местя в края на града.

Така е. Но  случая със строежите е малко по-различен. Ако имат разрешение от съответните служби ( община и може би и някои други) да работят от 6 ч сутринта до 6 ч вечерта никаква наредба  за реда и почивките не важат за тях. Затова трябва да се провери в общината какво разрешение имат. Или най-много да се извикат полицаите да им направят забележка че викат или слушат силно музика ( защото това не влиза в разрешението от общината). За съжаление друго не може да се направи.

# 18
  • Мнения: 1 952
Днес ме помилваха, сигурно са видели темата ми тук.
Чукането и виковете започнаха в 7.

# 19
  • Мнения: 4 371
Дуци, много си солидарна. Аз не мога така.
Като им е жега, да строят есента, зимата, когато си искат. Аз си искам спокойствието.

Ми и те семейства хранят Wink
Зимата им е студено, есента вали...пролетта остава само.
При нас няма чалга поне, ако много викат се показвам сънена и рошава и ги моля за малко тишина Laughing

# 20
  • Мнения: 2 978
[.........ако много викат се показвам сънена и рошава ...........Laughing

Това помага най-много! Laughing

Общи условия

Активация на акаунт